Сериали

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Отговори
Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 година

Съвсем ме отказахте от гледам Картона :lol: Нетфликс уж харчат все повече милиарди, а нивото е в свободно падане.

Забравил съм да спомена останалите сапунки, които гледах през 2017-та.

The Handmaid's Tale - има идея, заснет е добре. Малко дразни главната, че е като крава в железница, ама се връзва някак със сюжета. Мярка се известна доза полит. пропаганда и накрая целият реализъм отива по дяволите, малко като във всяка американска продукция. Бонус - полякинчето от Мас Дефект.

Sillicon Valley държи ниво с последния сезон. Без да е кой знае какво, има проблясъци. Когато няма, се редят пошлости, простащина, тоалетен "хумор"... Не че истинската долина е много културна и ерудирана.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re:

Мнение epedosпреди 1 година

vvarp написа:
преди 1 година
Съвсем ме отказахте от гледам Картона :lol: Нетфликс уж харчат все повече милиарди, а нивото е в свободно падане.
Не е случайно нищо в Саут Парк: :lol: :lol:

Видях синопсиса на The Handmaid's Tale. Как го гледате това бе? :lol:
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 10 месеца

:rolf:

Освен Нетфликс да се вземат с Дрисни.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Re: Сериали

Мнение Jim Raynorпреди 3 месеца

Чернобил е доста добре.

Липсва му руска автентичност - всички шляпат на английски и декорите не докарват тежкия късен соц съвсем (stranger things е по-добра времева капсула примерно, макар и с различна тематика), но е чудесно заснет.

Има ритъм и е добре изигран, ама силата му е в това как предава невидимата заплаха на радиацията - настръхвах на няколко пъти от съвсем прости, тривиални човешки действия.

Препоръчвам.

Отговори

Кой е онлайн

1 гост