Transformers

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Кой е последният филм, който сте гледали и как се класир

Мнение epedosпреди 7 години

Да не търсиш идея. :D

Идеята е даваш 7-12лв, сядаш пред огромния екран, рупаш пуканки и гледаш как червено ферари и бял майбах стават на работи и разфасоват други такива. 8)

Толкова ли е сложно? Някой ви предоставя идеалната възможност просто да се насладите на екшън+експлоужънс+ефекс фиеста и вие сядате и си затормозявате мозъка с излишни подробности... :)
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Кой е последният филм, който сте гледали и как се класир

Мнение blumentopffпреди 7 години

Не, не аз не го правя, просто ти твърдеше някви неща по-нагоре. Може и да е било с ирония де... в тия форуми малко трудно се улавя чувството за хумор :wink:
See you starside... Изображение

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Re: Transformers

Мнение cainпреди 6 години

Така чик класация в поредицата.

1. Рейчъл Тейлър - Transformers 2007
Изображение

2. Меган Фокс Transformers 2007, 2009
Изображение

3. Изабел Лукас Transformers 2009
Изображение

4.Роузи Тоудингтън - Уайтли Transformers 2011
Изображение
PC mustard race

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 6 години

1,2,4,3 Imho :)
или 1,4,2,3... бритиш аксент = +10 ту сексапил :)

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 6 години

Вчера гледах 3-ката. Първия филм от поредицата, който гледам -> такива ОМГ лайна рядко се виждат! Само накрая като почнаха да се мачкат може да мине, че съм гледал някво tech demo, всичко друго кара дори съвремения комерс и лош вкус да бледнее.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

:lol: Я ми опиши ТОЧНО КАКВО си очаквал? :blue:

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

От очакванията ми ли зависи дали, един филм е лайна? :lol: Стига си скачал в защита всеки, който смята филма за скапан :wink: В случая дори от комерсиална гледна точка можеше и добре.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Айде де, обоснови се. Как точно можеше да е по-добро? (Че можеше - можеше...) Сподели ми вижданията си, очакванията си. Какво толкова те е разочаровало? Какво си очаквал толкова? Аз що не мисля филма за пълни лайна? Изобщо не скачам, искам да ти вляза в положението, много ми е интересно какво си очаквал точно и не си го получил та да наречеш филма "лайна"... :)

"Хамлет" с роботи? :P

Искам да предупредя писалите в темата да не ходят на Капитан Америка 3Д ако не им е харесал Т3. 3Дто е по-гадно и като цяло филма е също толкова чийзи. А от американската пропаганда едва ли някой ще се изненада, имайки предвид заглавието на филма и самата история на персонажа :)

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение blumentopffпреди 6 години

Епедос стига си се държал като женичка, филма е повече от глупав, но става за гледане... с подходящото количество бира и зеленчуци :yes:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

не е по-глупав от планет терър :lol:

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

Глупости пишеш сега. Не се излагай поне...

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Джиш от темата (ми) ако нямаш к'во смислено да кажеш по въпроса :lol:
На мене можеш и в скайп да ми пишеш, стига сра!

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Отговор на това, какво съм очаквал:
Първия филм от поредицата, който гледам
Знам от години, че тия филми са пълни тояги и дори ме мързеше да видя, точно колко са зле. Като гледаш филм( играеш игри и тн.) със занижени критерии, обикновено се приема по- лесно. Е в случая с Transformers, само ми напомняше какви лайна е във всяка минута.

Не ме разбирай погрешно не съжалявам, че го гледах, аз обичам филмите и са малко тези, който после ме е яд, че съм гледал, но си имам обективна преценка и T3 е дооооста зле.

Пита ме, защо? Еми...

Еми филма все едно е мислен и е писан за пълнометражен детски филм от 2001, който да се върти по кабелната и на DVD. АМА БУКВАЛНО! Сценария е крайно скапан, но за сметка на това са се постарали всички сцени, всяка реплика, всеки кадър ( без екшън) да изглежда нелепо за игрална продукция. Дори актьорите се мъчат в тия безумни сцени и диалози. Тая мацката, изглежда, като топ модел, само се усмихва и пуска тъпи шеги в стил барбитата от анимационите сериали на Marvel, за повече талант няма ( а и не е предвидено). Няма образ, който да става за нещо.
И накрая, като стигнем до америакнският патриотизмъм и НАЙ плоският хумор, който може да има. Дори Джон Малкович, беше препариран в "нарисувана" роля. Всички сцени в който не се бият, роботи са пълен смях и просто са скучни, а филма е престъпно дълъг точно заради тях !!! Може много да се пише по такива теми, но ако теб са те забавлявали плоският хумор и скучни сцени ... ОК, за мен имаше много малко попадения.

Примери за прилични, комерсиални филма има бол, ето ти един -

Дори след добрия първи Пирати от Дисни се постараха да засипят следващите две ленти с подобни на Трасформърс, като качество сцени, диалози и смешки. Но ако там са частични и имаш страхотни персонажи и актьори, то Трансформърс не е така.

Не си мисли, че сега седя и говоря с погнуса за T3 и хлебя, колкото мога. Даже имаше моменти в които ми беше интересно да гледам тупаниците, но това не ми беше достатъчно.

Истината - филма е тъп и рядко забавлява, можеше да е чийзи с лейм история и да е в пъти по- интересен, то не може "е к'во очакваше" да оправдава всичко, като има подобни филми, които са далеч по добре изпълнени. Заеби тия "хамлет с роботи" и тн. дето се опитваш да ни изкараш, че искаме нещо кой знае какво от филма. :-) Ти щом си го харесваш добре, но не всички мислим така. :P

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master

epedos написа:Джиш от темата (ми) ако нямаш к'во смислено да кажеш по въпроса :lol:
"Джиш"?! :facepalm:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Абе ОК, само да вмъкна, че на мен Карибски пирати 2,3 и 4 също ми харесаха.
Трансформърс 1,2,3, Терминатор43, Айрън Мен 1 и 2, Капитан Америка - също. Х-мен: Първи клас = тех епикнес. :lol:

Дори ТОР не бих го нахейтил, а за него най-много суперлативи четох из нета...
Просто подхода ми към такъв тип филми отдавна е друг. Не мисля, че плоския хумор във филм като този си заслужава споменаването дори, примерно.

А ти добре, че не си гледал Трансформерс 2... там за какво си говорим :lol:
Че са малоумни Трансформерите не отричам, познавам доволен брой хора дето ще изпишат същите неща и за Planet Terror. За мен лично сценария на Т3 си е доста добър за това, което трябва и е лентата. А че на кадрите, в които има робот-пукотевица и русата путка стои неподвижна, косата й се вее или клечи върху космически кораб, се смее искрено всеки по-претенциозен кино-любител е ясно, просто филма е чийзи и идеята му за мен лично е аудио-визуално изживяване. Плоския хумор не беше толкова прекален тук (не си гледал 2...), това също беше приятен бонус. От 2:30ч филм не бяха прекалено много сцените, които не са радост за окото, "дарк" атмосферата във втората половина на филма също приятно ме изненада.

Кусурите са си налице, но не мисля, че се доближава до кабеларка от края на миналия век. Поне основната сюжетна линия за Трансформърс филм си беше доста читава.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

epedos написа:Абе ОК, само да вмъкна, че на мен Карибски пирати 2,3 и 4 също ми харесаха.
Трансформърс 1,2,3, Терминатор43, Айрън Мен 1 и 2, Капитан Америка - също. Х-мен: Първи клас = тех епикнес. :lol:

Просто подхода ми към такъв тип филми отдавна е друг. Не мисля, че плоския хумор във филм като този си заслужава споменаването дори, примерно.
Е мен плоския хумор най- много ме дразния в съвремените филми :lol: . Иначе и на мен са ми приятни за гледане тия филми, не мисли, че нямам подход към тях, но дори и при тях си има разлики, а Transformers ми е сред дъното на изброените просто :). В моята лична система за оценяване филм на който бих дал 6-ца всъщност става за гледане и не е толкова лоша оценка.
А ти добре, че не си гледал Трансформерс 2... там за какво си говорим :lol:
Само, като слушам колко е зле от толкова много хора и ми се прищява да го гледам :lol:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Там вече е дъното, наскоро го гледах за втори път и си припомних колко зле е, малоумен е до безобразие, ма мен си ме кефи де :lol:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 6 години

cain написа:Така чик класация в поредицата.
....
Четвъртата в класацията определено не трябва да я пускат преди полунощ - много хлапета могат да получат нощно напишкване от визията на тези страховити джуки! :lol:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Re: Предстоящи филми

Мнение cainпреди 4 години

Новия трансформатор
PC mustard race

Потребителски аватар
epedos
Контакти: