Кой е последният филм, който сте гледали и как се класира...

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Потребителски аватар
Chakan
Console Fanatic
Console Fanatic
Регистриран преди: 9 години

Re: Кой е последният филм, който сте гледали и как се класира...

Мнение Chakan8 месеца

Гледах най-накрая и аз "Rise of Skywalker". На мен пък, противно на всички очаквания, много ми хареса. Определено най-много от новата трилогия. Не е идеален, но нито за миг не ме е хванало яд на филма, за разлика от TFA и TLJ (който ЕДВАМ изтърпях и досега втори път не съм го гледал).

Тъжното е, че Дисни са доказали, че могат да правят качествени SW продукции - "Rogue One" и "Solo" бяха страхотни, "Rebels" и "Mandalorian" също кефят на макс ("Resistance" само поиздиша)...а това, което уж трябваше да е основния проект излиза крайно претупан и недомислен.

Но финалът беше добър и удовлетворяващ, особено на фона на предните два епизода.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
Chakan
Console Fanatic
Console Fanatic
Регистриран преди: 9 години

Мнение Chakan7 месеца

На 10-ти гледах "Соник: Филмът"...и противно на всички очаквания, беше чудесен!

Искрено се забавлявах и с радост ще гледам и продължение! Cheesy? Да. Клиширан? Да. Но също и доста смешен и сърдечен филм.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 15 години

Мнение DETONATOR-M6 месеца

След година закъснение гледах Avengers: Endgame
По всичко се личи, че падало голямо огъване на мозъка как точно да го завършат, след като предният филм изби всичките с едно щракване на пръсти. Макар че е заснет back-to-back с предния тука, качеството на сценарий, структура, даже химия между актьорите е доста по-зле. Като за финал на 20 и кусур филма е доста добре, като за следваща и последна част на Авенджърите е по-скоро зле.

Отрязъкът където всички жени на света спасиха денят, показва защо човечеството трябва да изчезне.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
epedos
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos4 месеца

Аз гледах Alien 1-4 тия дни. Първите две са изродски визуално предвид кога са правени, тройката се ядваше, ама CG ейлиъна е остарял зле, а и сценарно издиша вече доста. Четворката я гледах за пръв път - адски смях е, задължителен турбо рофл филм бих казал. То през 10 секунди има няква скандална нелепост, ама наистина си струва да се гледа :lol:
Идеята беше да изгледам всички преди последния, ама нещо нямам сили за Прометей (гледал съм го на кино) и Ковенанта (друг път ще си го причинявам явно).

Гледах и Beastie Boys Story снощи. Интересен ми беше, но форматът, в който е поднесен не ми допадна чак толкова. Предпочитам си класическата режисирана документалка, много по-емоционално и въздействащо щеше да е. Иначе Adam Yauch е голям, не че не беше ясно. Феновете да го гледат със сигурност, останалите спокойно да пропуснат.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение Jim Raynor4 месеца

Бестито и аз го мислех, чакам ревюта и на новия документален за Булс по Ниьетфлих.

The Score

Франк Оз е един от най-великите режисьори евър. Успял е да направи филм с Де Ниро, Нортън и Марлон Брандо скучен и негледаем. Голям успех.

Baby Driver

Става колкото да убиеш време, но очаква повече от Е. Райт (Hot Fuzz, Shaun of the Dead).

Кой е онлайн