Berserk Golden Age Arc (2012)

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Отговори
Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Berserk Golden Age Arc (2012)

Мнение vvarpпреди 7 години

http://www.younganimal.com/berserk/cm/index.html
Без дата, нито формат, знае се само, че е на Studio 4°C.

С това екранно съотношение e малко вероятно да е сериал. Идеалният формат би бил поредица от филми (пък били те и OVA) с общата дължина на сапунка. По-малко цензура, повече качество.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Re: BERSERK

Мнение vvarpпреди 7 години

The February issue of Kadokawa Shoten's Newtype magazine is announcing on Saturday that the previously revealed Berserk project will begin with a theatrical film that will open in 2011. According to Newtype, the 2011 film will be the first part of a project that will adapt the entire story from Kentarou Miura's manga.
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... rical-film
:yes:

Потребителски аватар
werk
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Предстоящи филми

Мнение werkпреди 7 години

Awesome :inlove:

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 6 години

Трейлър от първия филм - Berserk Golden Age Arc I (2012):
http://ch.yahoo.co.jp/warnerbros/index.php?itemid=217

Да се гледа при изключен звук.

BardoSore написа:Берсерка на Египет :crazy:
Че и с неговото първобитно CG Изображение

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Re:

Мнение BardoSoreпреди 6 години

vvarp написа:Да се гледа при изключен звук.
Берсерка на Египет :crazy:

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 6 години

В крайна сметка, първата част от сагата (Golden Age Arc) ще излиза тази година, под формата на три двучасови филма. Естествено, Studio 4°C имат планове и за останалите томове, но всичко зависи от успеха на въпросните филми.
Първият е вече по японските кина, като по този случай са пуснали десетминутно промо (1-2 сцени са цензурирани):

Анимациите вярно са първобитни...

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Re: Berserk Golden Age Arc (2012)

Мнение BardoSoreпреди 6 години

Ако не гледаме всичко под микроскоп, всъщност на мен ми хареса.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 6 години

И на мен ми хареса, но цг-то е гадно, предпочитам да беше нормална анимация, но така е по евтино и бързо.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Кой е последният филм, който сте гледали и как се класир

Мнение niki_преди 6 години

Berserk Golden Age Arc I: Egg of the Supreme Ruler

Ебаси говното, Ебаси слабата адаптация! Явно нямат никаква представа как да набутат цялото това съдържание в 3 филма по час и двайсет минути.
Резултата е една манджа с грозде в която са набутани, като сърдини орязани версии на най- важните сцени от мангата, а всичко останало е излетяло през борда.

Липсата на сцени и диалози прави отношенията и цялостните персонажи значително по- плоски, а всички останали елемнти като - чуството,че реално се води война, пълководните умения и харизмата на Грифит, нарастващите заговори в двора срещу бързо издигащият се лидер на Ястребите и тн. и тн. направо почти отсъстват.

Всичко това тотално изпарява и цялата атмосфера... абе тази екранизация ли чакам от 10 години?! Заради това лайно ли не съм прочел и ред от мангата след Eclipse-а :facepalm:?!
Не съм очаквал дълбочина, като сериал от 25 серии, но минимум по два часа и половина трябваше да е всеки филма, ако ще адаптират адекватно мангата. Никаква надежда нямам за следващите филми, това си е някакво доене на пари от марката.

PS. Дори визуално е мега противоречив. Страхотни background-и и малоумни cell shade CGI модели на страничните хора, особенно по- време на масовките, който изглеждат, като извадени от in game на игра за PS3. Ясно, че така им е било по- евтино да направят по- мащабни и раздвижени битки, но ефекта не е задоволителен... ама това да му беше проблема :-?

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 6 години

що го гледаш? то се знаеше, че ще е зле :) като ти се гледа, хващаш сериала стария и това е, аз така направих, таман 10 години не го бях зяпал примерно, пак си е яко на макс... вярно последните епизода бях забравил колко са брутални ;) та пак се изненадах.. :)

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 6 години

Rinaldo написа:що го гледаш? то се знаеше, че ще е зле :)
Еми защото съм голям фен на анимето и поне се надявах да филмират по- адекватно историята, друго не ми трябва. Останалот се виждаше, че ще куца.

Аз стария сериал си го гледам на всеки 2-3 години, вечна класа си е. То дори мангата след Golden Age арката ставала доста бозава и сигурно ще ми развали, почти перфектния фкус който ми оставиха първите серии, но явно и нея няма да я видим правилно филмирана :-? ( макар, че там има какво да се реже)

Efix
Square
Square

Мнение Efixпреди 6 години

Втора серия кога ще излезе ?

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост