Филмите за Batman

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator
Регистриран преди: 15 години

Re: Филмови новини и интересни факти

Мнение cain7 години

No, just no :/
PC mustard race

Потребителски аватар
vvarp

Мнение vvarp1 месец

Jim Raynor написа:
7 години
BardoSore написа:Бен Афлек е новия Батман.
http://www.imdb.com/news/ni56087514/
Стига бе. Inb4 2020 "Робърт Патисън е новият батман". :lol:
Речено-сторено :lol:

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Re: Филмите за Batman

Мнение cain1 месец

Като стана дума за мен батфлек е мега добрия батман, просто много му се получи. А и бойните сцени, батман трябва да бъде такъв шок и ужас за престъпниците :axe: :

Жалко че не случи на добри сценаристи и режисьори
PC mustard race

Потребителски аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team
Регистриран преди: 14 години

Мнение BardoSore1 месец

За мен Batman винаги трябва да е някакъв ~40 годишен, изморен от живота чичка, пълен с мрачен сарказъм и вечно крив, със спешна нужда от селф бехейвиър терапия и търпелив психотерапевт. Нещо като комикс атлетична версия на Тони Сопрано.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain1 месец

BardoSore написа:
1 месец
40 годишен, изморен от живота чичка, пълен с мрачен сарказъм и вечно крив, със спешна нужда от селф бехейвиър терапия и търпелив психотерапевт.
Покривам критериите значи. Трябват ми само няколко милиарда долара и съм в играта :lol:
PC mustard race

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M1 месец

Да, не случи Батфлека на сценаристи. Не може на 40+ години мотивацията му да е да си мъсти за родителите си, дето са умрели преди около 38 години. Трябва някаква по-различна мотивация, примерно да са избили жена, внуците и брат му. Нещо, което кореспондира с възраста му все пак.

Иначе новият Батман прилича на Нолънският Батман, на който не съм голям фен, не защото е лош филм, ами защото спокойно можеше да е без Батман. Лично мнение.
Обратно за новият Батман - съдейки по трейлъра, само да не е пак в началото или таман като е започвал, или да чеше темата как се е започнало всичко. Дайте един малко по-млад по-агресивен емо, дето все пак не е с жълто около устата. И да не е като ранния Крейтос с много гняв, че пък от друга страна и аз вече съм на години и крайните емоции ми идват елементарни.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain1 месец

DETONATOR-M написа:
1 месец
Да, не случи Батфлека на сценаристи. Не може на 40+ години мотивацията му да е да си мъсти за родителите си, дето са умрели преди около 38 години. Трябва някаква по-различна мотивация, примерно да са избили жена, внуците и брат му. Нещо, което кореспондира с възраста му все пак.
В негова защита в BvS мотивацията му е да не позволява на свръхсила да има същата неконтролирана власт каквато S имаше и то това доста го нищят в комиксите. Виж развръзката беше сценарна дупка и можеха по милион други по-адекватни начини да го решат това ама нейсе.
PC mustard race

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe1 месец

Батман е скучен/праволинеен персонаж. Доколко филмите могат да са интересни зависи най-вече от злодеите (как са развити и дали способни актьори ги играят). Ако не е еднопластов дънер, Батман няма да е Батман, ми нещо Тарантиновско.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Re:

Мнение Jim Raynor1 месец

vvarp написа:
1 месец
Jim Raynor написа:
7 години