Star Wars Episode VII (2015)

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Star Wars Episode VII (2015)

Мнение epedosпреди 3 години

Още от епизод 2 се знае, че клоунтруупърите с негри?

Зверски дизайн фейлове на места. Търкалящото се роботче ми е на кантар, ама реактивния Делта сладолед и тоя лайтсейбър са лълз. :|
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 3 години

Първо клонтрупърите не са негри и второ клонтрупърите нямат нищо общо със стормтрупърите (които повечето са нормална наборна войска)
PC mustard race

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

:Д е ок, не съм някъв стар уорс нърд, но говоря точно за клоун труупърите, нали всички са клонинги на негрото?

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Е не е много негър, по-скоро полинезийски тип :lol:
Изображение

И аз не съм чак толкова фен ама покрай трейлъра се нашумя.
PC mustard race

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Подведох се по сина му, който си е баш негро. :lol:

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 3 години

Това че черният е в костюм на стормтрупър не означава, че е стормтрупър. Тийзнатите неща са взети от тук и там. Силно се надявам дизайна на ситският меч да се промени, че е доста нелеп.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 3 години

DETONATOR-M написа: Силно се надявам дизайна на ситският меч да се промени, че е доста нелеп.
http://kotaku.com/kotaku-shop-contest-o ... 866301/all

:lol:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 години

Изображение
Five blades bitches!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Re: Предстоящи филми

Настръхнаха ми даже космите на гз
PC mustard race

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 3 години

И аз оцапах екрана. Хайп-влакът в мен набира скорост. BTW дизайнът на новият лош е малко озадачаващ.

Изображение

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Като знам колко комикси, романи и т.н. са избълвани по темата не бих се учудил ако е някой вече съществуващ такъв. Даже лазерния клеймор го имаше.

Изображение
PC mustard race

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 2 години

Пичове...

Бжжжжжхжжж, бжжж, бжжжжжжж.

Вкъщи сме.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 2 години

Star Wars: The Force Awakens

В първото spoiler поле е мнението ми за филма с две думи, без да разкривам каквото и да било от сюжета. Във второто е по-подробното ми мнение, в което вече наистина има спойлери.

Това беше един много, МНОГО лош филм. За мен, освен във визуално отношение (поне до голяма степен) и актьорска игра е пълна издънка и така ми се иска да не съществуваше. Приемам го за високо-бюджетен фен-филм, но не и за достойно продължение на Сагата.

Бях във възторг... докато не видях Рей да пилотира Сокола. И в този момент всичко ми беше ясно. Имаме нов пилот за кораба. Тоест Хан ще умре. И така и стана. И беше отвратително. Не толкова защото умря, а защото беше предвидима сцена, без капчица емоция. Да бяха запазили поне свалянето на маската на Кайло Рен за този момент. Дори и това не направиха.
Щях да се радвам и ако това беше единственият проблем на филма. Но не е. Историята като цяло е под всякаква критика. Тук няма нищо ново. Има повтаряне на стари елементи, основно от "Нова Надежда" до абсурдна степен. Няма усещане за мащаба на First Order. База Старкилър беше дебилен еквивалент на Звездата на Смъртта 3.0. Капитан Фазма сякаш са се мъчили да е новият Боба Фет - да изглежда яко и да не прави почти нищо. С тази разлика, че тя няма грам екранно присъствие - нито е заплашителна, нито е просто badass. От Кайло Рен също не съм доволен - има зачатъци на конфликт, но е неубедително. Заместникът на Императора беше направо смехотворен. Битките с кораби и мечове бяха скучни, престрелките ги биваше. Да не говорим, че имат Макс вон Сюдов във филма и участва за не-повече от минута-две. Емоция имаше за мен едва в края, заради Ben Kenobi-vibe-а, който реално ме накара да се почувствам като малко дете отново, тъй като от малък, Бен ми е любим. И сега видях как героят на моето детство заема мястото му.
Кои са силните страни на филма ли? Визуалните ефекти, музиката и актьорската игра. Практическите ефекти радваха окото, CG-то също не дразнеше колкото в други блокбастъри. Актьорската игра беше на ниво и вдъхна малко живот в лафовете, които имаше тук-там.
Спокойно мога да кажа, че при все критиките, които имам да изсипя спрямо prequel трилогията (която все пак харесвам, като цяло, макар да е далеч от класата на оригиналната), това е най-лошият Star Wars филм, поне за мен. В най-добрият случай е на нивото на "Епизод II", който досега ми беше на дъното на списъка.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 2 години

Уау, първото негативно мнение дотук. Четох кратката версия, де. Довечера го гледам.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 2 години

epedos написа:Уау, първото негативно мнение дотук. Четох кратката версия, де. Довечера го гледам.
О, след като прегледах и коментарите по други форуми и в IMDb, далеч не съм единствен.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 2 години

Star Wars Homage - на младите ще се хареса. По-дъртите ще се чудят дали не гледат за 365-ти път Ep 4.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 2 години

Все пак, колкото и да е смотан, едва ли е по-смотан от сополивия прикуъл с гейзера Кристенсен и виртуалното лайно Бинкс. Тази мисъл ще ме грее до понеделник, щото билети не ми се връщат, пък и на жената това ще й е първият СУ. :lol:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsvпреди 2 години

Снощи го гледах и:

1. Приликата с еп. IV е ясна и смислена, оттам тръгна всичко и с това дежа вю продължава всичко. Не бих го измислил по-добре!
2. Кастът е отличен и се справи прекрасно. Учудващо за мен Бойега игра добре, за другите нямах големи съмнения и оправдаха високата летва, пред която са изправени. Дейзи Ридли игра страхотно а Донал Глийсън е роден за ролята на Генерал Хъкс.
3. Екшънът преобладава, има хумор, има тъга и всичко е навързано добре, само където се развива доста бързо, но това си има и плюсове, ще има още доста неща да се видят и вмъкнат за в бъдеще.
4. Музиката няма да я коментирам, всеки знае какво може Джон Уилямс.

Останаха и много въпроси без отговор като например как са се добрали до меча на Люк (Маз Каната каза, че и на това ще му дойде времето, ами ще почакаме и ще разберем, явно някой на Беспин го е намерил, няма откъде другаде), коя точно е Капитан Фазма (според мен може да се окаже и сестра на Рей след видяното във филма), кой точно е Фин (може би син на Ландо) и т.н. Ако не напираха сантиментите в мен за старата трилогия щях да кажа, че е най-добрият Star Wars излизал до момента! Може би, ако бяха разиграли книгите на Тимъти Зан щеше да се получи и по-сполучливо, аз лично бих направил филм не за СЛЕД а за ПРЕДИ и то много преди събитията във филмите, говоря за 36000 BBY, когато реално започва почти всичко свързано с Джедаите, но нямам такива правомощия хаха.

Който каквото и да казва аз останах страшно доволен и чакам с нетърпение еп VIII :-)!

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 2 години

Аз честно казано опитвах да си държа очакванията в някаква норма такава и съотвено не останах никак разочарован дори предвид, че съм фен на поредицата. Ако човек така за сефте сяда да го гледа, никога не е чувал за Star Wars'n shit то това си е съвсем кадърен екшън, в който има наистина и готини гледки и култови бойни сцени, и лека романтика, и комедия точно на място, и трагедия - както и така добър поклон към това, което се е случило досега и какво се очаква да предстои.

Ако човек е голям фен на поредицата обаче със сигурност ще намери кусури, някой от моите приятели чак излязоха разочаровани от залата, което мен така сериозно ме изненада. Мен лично (опитвам да не вкарвам спойлери видими) ме издразниха само две неща:
1. Лицето и гласът на основният сит в епизода са направо смехотворни като си махне маската - разбирам какво искат да постигнат, но пак ме дразни леко.
2.Сцената, в която се срещат Хан Соло и ситът завърши особено разочароващо - особено предвид, че съм голям фен на Хан и очаквах голямо развитие да има персонажът му през новата трилогия и още повече, че реално той и Чуи направо си изнесоха този филм на гърба си дори просто откъм визия и хумор.

Независимо от всичко нямам никакви сериозни забележки, забавлявах се доста добре през голяма част от филмът, някой от въздушните битки ме изкъртиха здраво. Трябва да призная, че имах и притеснение как ще са направили визията на Люк сега като е стар предвид, че актьорът не остарява особено красиво, но бях приятно изненадан да го видя, наистина добре са се справили - докарва го на остарял джедай.

П.С. Аз гледах филмът на новият IMAX екран във Варна и останах наистина очарован, нивото на предаване на детайлите, както и самият звук беше в пъти по-добро от останалите Real 3D зали в града!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост