Riddick (2013)

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Отговори
Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Riddick (2013)

Мнение DETONATOR-Mпреди 5 години

И прясна снимка от Riddick Три
Изображение
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Предстоящи филми

Мнение epedosпреди 5 години

ридик2 го гледах преди няколко месеца и беше доста абстрактно (некадърно) режисиран - не успях да проследя смислена история, хем бях надъхан...
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 5 години

Първи тийзър на новия Ридик
PC mustard race

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 5 години

Мен предния ми беше доста хаотичен, не успях да му се израдвам хич, дори не успях да проследя и историята.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 5 години

Да обаче персонажа е един път!

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Пълен мрак си беше хаотичен, типичен за 90 scifi horror oбаче хрониките на Ридик си е екстра - мащаб, персонажи, вселена - всичко. Който не е гледал Dark Fury му го препоръчвам.
PC mustard race

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 5 години

cain написа:Пълен мрак си беше хаотичен, типичен за 90 scifi horror oбаче хрониките на Ридик си е екстра - мащаб, персонажи, вселена - всичко. Който не е гледал Dark Fury му го препоръчвам.
Хич не е хаотичен пълен мрак :) той е култов филм, и двата Ридик са доста добри и доста различни с доста култови моменти. 1вата част ми харесва малко повече от 2ката, 1,5 дарк фюрито не бе лоша анимация, но повече се накефих на Escape from Butcherbay, който се води предистория на Pitch Black. Да видим сега 3ката, която се чака от бая годинки, 2004, кога беше... хубавото е, че уж ще прилича като атмосфера повече на Пълен мрак, отколкото на Ридик 2, но да видим какво ще сътворят Вин Дизел, Карл Ърбан и Кейти Закхоф, като излезне най накрая "култът". Нямам нищо против и от 4ка, която да е с атмосферата на Ридик 2, ама и 3ката едва пропълзя след почти 10 години...

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Пълен мрак е екстра но го гледах по времето когато гледах и Смъртоносен Хоризонт. И всички ми бяха надули главата за Ридик а у най-великия хорър и аз ги гледах и си мислех как СХ е в съвсем различна лига. Та така Paul WC Anderson който всички го хранят е създал два1 2 от най-любимите ми филма
PC mustard race

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 5 години

cain написа:Пълен мрак е екстра но го гледах по времето когато гледах и Смъртоносен Хоризонт. И всички ми бяха надули главата за Ридик а у най-великия хорър и аз ги гледах и си мислех как СХ е в съвсем различна лига. Та така Paul WC Anderson който всички го хранят е създал два1 2 от най любимите ми филма
ххехе :) евента си ми е любим и на мен, даже ако не се лъжа миналата година го гледах за не знам си кой път, повече такива филми си трябват.. я кажи кой ти е другия любим на ВС Андерсън, на мен МК и Пандориум.. ти като фен на Хиперион и брутал сай фай, предполагам Пандориума ти е другия? :)

edit: даже Soldier също беше як май с Кърт Ръсел, ама хич нищо не помня филма...

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

MK разбира се, Pandorum не го е режисирал той ;). Колкото за него:
cain написа:Pandorum (2009)
мен лично тоя филм ме остави глуповато премигващ в киносалона, неосъзнаващ още къде се намирам и какво се случва
PC mustard race

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 5 години

Riddick:

Мяза малко на пародия. Като нямат пари, точно на сцени с ефекти ли трябваше да наблягат :-?

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Katee Sackhoff, Батиста, псевдо ксеноморфи. Имам високи очаквания.

Абе винаги съм се чудил, инфрачервеното зрение дето ридик го получи в Butcher's bay, толкова ли е уникално за след 500 години че само той се е подложил на подобно нещо?
PC mustard race

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост