Avengers: Age of Ultron (2015)

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Отговори
Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Avengers: Age of Ultron (2015)

Мнение cainпреди 3 години

Първи трейлър на The Avengers 2:
http://www.cinemablend.com/new/Avengers ... 67847.html
PC mustard race

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Предстоящи филми

Мнение epedosпреди 3 години

Първия беше прехвален. :Д
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Тихо там :lol:
PC mustard race

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 години

Аз съм страшен фен на първият Avengers - точна комбинация от екшън, сериозни и майтапчийски сцени. Още повече, че всички герои и анти-герои направиха чудни роли, особено Локи и Банер. Този вторият изглежда подобаващо мрачен, но се съм изненадан, че ще излезе през филм за Ant Man, което е нелогично предвид, че той създава Ultron.

Но говорейки за предстоящи филми трябва да спомена, че нямам търпение да дойде 7-ми ноември, за да видим Interstellar.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 3 години

danailkiller написа:Аз съм страшен фен на първият Avengers - точна комбинация от екшън, сериозни и майтапчийски сцени. Още повече, че всички герои и анти-герои направиха чудни роли, особено Локи и Банер. Този вторият изглежда подобаващо мрачен, но се съм изненадан, че ще излезе през филм за Ant Man, което е нелогично предвид, че той създава Ultron.

Но говорейки за предстоящи филми трябва да спомена, че нямам търпение да дойде 7-ми ноември, за да видим Interstellar.
Interstellar ЙииеС!

Бтв трима се "сбиха" минлата седмица в Хбл за Ант ман, как говорел с мравките, не той не говорел с тях, той ставал голям, като гигант, не той е Ант ман, значи говори с мравките, 3тия не той само яхвал една мравка да я язди и тя летяла, голямо шоу :).

Иначе
Изображение

2016 ?

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Само мен ли ме фрустрира че са вкарали Quicksilver и е различен актьор от X-men?
PC mustard race

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 години

Ами дразни си, че така и не се разбраха за тея права между студиата и се налага сега тоя първи опит за crossover до X-Men да е такъв жалък - с различни актьори и без да използват думичките "мутант", "Магнето" и разни такива. Това още повече, че Магнето е реално бащата на Quicksilver и Scarlet Witch. Но докато не видим филмът няма как да разберем как са ги навързали нещата де, може всичко да е ОК :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Hype is unreal yo
PC mustard race

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Avengers: Age of Ultron (2015)

Мнение ZaGпреди 3 години

Току що го гледах филмчето не е лошо, но за мен беше разочарование и то кораво. До толкова прилича на първия че направо бих казал че е копие. Трябваше да си чакам някой рипец, нямаше да ме е яд за загубеното време (и $) щото щях да мога да превъртя 70% от еднообразните сцени.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Re: Avengers: Age of Ultron (2015)

И аз съм разочарован, доста слаб да не кажа един от най-слабите. Все едно гледах епизод на Agents of shield с по-голям бюджет. Ултрон един от най-могъщите роботи във вселената на Марвел го бяха принизили до някакъв комедиант. Пак същия сценарий като в първите отмъстители - екипа е разединен и търсят начин да се сплотят. Куиксилвър в Хмен беше 100 пъти по-як, алената вещица беше силно мех. Измислената страна Сокавия предполагам идва от агентите на щит, нищо против но да бъде център на действието държава за която грам да не ми пука е тъпо. След мега добрия Captain America: The Winter Soldier така да се изсерат на метеното бива ли.

Сцената с Hulkbuster suit беше яка
PC mustard race

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост