Samurai Jack

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Отговори
Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Samurai Jack

Мнение cainпреди 2 години

PC mustard race

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 1 година

Трейлър на Samurai Jack и премиерна дата - 11 март:

Цанили са Carpenter Brut :muzza:

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Анимационно кино

Мнение ZaGпреди 1 година

Гледах първи епизод на новия сезон на Samurai Jack. Поклон! Изведе у мен същото чувство което имах като малък като го гледах, същата атмосфера. Даже бих казал подобрена защото като цяло изглежда направено с таргет по възрастни фенове (кръв насилие върху деца и тн).
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Анимационно кино

Мнение king_of_the_universeпреди 1 година

Аз ще изчакам целия сезон и ще си направя маратон. Ура! :)
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

А защо не и двете - серия по серия и маратон :monocle:

И на мен по-скоро ми хареса първия епизод. Аудио-визуално са го докарали идеално. Атмосферата, обаче хич не е същата, "старите" серии се отличаваха с положителен тон, бодрост, даже хумор, докато тук е пълната противоположност - драматичност и напрежение. Подозирам, това е сценарен похват и в един момент нещата ще се обърнат, но на мен лично ми е трудно да ми пука за герой, на който не му пука.

Друга промяна е форматът - по ред причини, повечето епизоди досега бяха самостоятелни, докато последният сезон разказва една история. Ама ако съдя по първия нов епизод и по предишни опити на Тартаковски, не се получава цяла история, а разпилени фрагменти. Човекът е добър аниматор, страхотен режисьор и визуален разказвач, ама просто не е писател-сценарист и затова най-успешните му работи са късометражни.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Догледах го - тъпотийка, но от сърце. Като тематика и история няма много общо с оригиналната поредица, а драмата е че са го обърнали на драма, зле скалъпена, с елементи на fan service. Даже нещо са им свършили кинтите при последните епизоди, които за разлика от началните не вадят живописна режисура и анимация, а едри планове и статични гледни точки, все едно е индийска сапунка.
Няма да се прави маратон, или поне не на последния, надявам се, сезон.

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост