Търся един филм

Watch out!!! 24 кадъра в секунда!
Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 10 години

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 10 години

BardoSore написа:Ама ти сериозно ли?

:? Size 7.14 GB :-? Търся го във формат като за 1-2 CD-та, понеже имам само 2GB място на твърдия диск :? :? :?

ПП: Благодаря ти за помощта все пак :wink:

fisk
Console Ninja
Console Ninja

Мнение fiskпреди 10 години

Bobi написа:
BardoSore написа:Ама ти сериозно ли?

:? Size 7.14 GB :-? Търся го във формат като за 1-2 CD-та, понеже имам само 2GB място на твърдия диск :? :? :?

ПП: Благодаря ти за помощта все пак :wink:
http://zamunda.net/details.php?id=81913
:-)

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

А, тръгна, НО след всяка минута теглене ми спира тегленето (появява се някакво хиксче пред името на торента - за 1 път виждам такова нещо). Да не би да е от скоростта, с която тегля? Ограничих тегленето дори до 10кб/с, но пак ми спира, иначе нормално тегля със 128кб/с. Обаче пък същия торент го качвам с 1кб/с (в настройките ми нямам ограничение за скорост на качеване) :? :? :? Да не би ме блокират оттам?

fisk
Console Ninja
Console Ninja

Мнение fiskпреди 10 години

Bobi написа:А, тръгна, НО след всяка минута теглене ми спира тегленето (появява се някакво хиксче пред името на торента - за 1 път виждам такова нещо). Да не би да е от скоростта, с която тегля? Ограничих тегленето дори до 10кб/с, но пак ми спира, иначе нормално тегля със 128кб/с. Обаче пък същия торент го качвам с 1кб/с (в настройките ми нямам ограничение за скорост на качеване) :? :? :? Да не би ме блокират оттам?
Не Боби, принципно трябва да ти изписва грешка за проблема! Червен хикс най-общо се появява когато име несъответствие между файловете и торент-хеша, проблем със дяловете на диска, рестриктирана ос, рестриктирани ресурси на програмата и пр. :lol: Моят съвет е да свалиш следната програма http://www.utorrent.com/download.php , и махнеш всичко предишно, дори да си бил с нея до този момент, качи я на ново, като преди това се погрижи за старите файлове и регистри! А това с лимитиране на пиъри, скорости и пр. настройки-не барай! Всичко си бачка по дефолт на шест!

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Чел съм на места, че дадени торенти не се теглят с определени програми. Абе шашми колкото щеш. Засега съм с Bitcomet и не мисля да си я сменям, само заради 1 филм. Пък и свалих половината филм вече. Щракам през минута, но ще сваля филма докрай :roll:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Изтеглих го от Замундата, НО времетраенето беше 73 минути, а пише, че е 89 :? Филмът си прекъсна ей тъй от нищото баш накрая на най-интересния момент :evil: :evil: :evil: Някой друг гледал ли го е и ако да, какъв е краят? :roll:

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 10 години

Женят се и си раждат деца :crazy:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Абе на третото теглене стана както трябва. За 1 път имам такива проблеми с теглене на торент :? На второто теглене ми беше изписало, че съм изтеглил 3.2GB, при положение, че филмът е 699MB, а имам под 2GB свободно на твърдия диск. :lol: Средната скорост на теглене пък, ми я изписваше над 700kbps, макар да ми е 128-138kbps. :shock: Както и да е, накрая филмът свърши много тъпо (внимание, издаване) - обичаха се, тъпия богат мъж на главната героиня прецака всичко и т.н. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Преди 2-3 години в началото на видеокасетите рекламираха един филм, в който постоянно се случваха разни нещастни случаи и загиваха разни хора. Помня, че в рекламата имаше някакъв камион с дълго ремарке, превозващо огромни трупи, които по едно време се отвързаха и премазаха отзад движещата се кола (и направиха на кайма шофьора). И разни подобни случки с месомелачки. Та, някой сеща ли се името на филма, че ми се догледа? :wink:

walkearth
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение walkearthпреди 10 години

Това трябва да е Final Destination.
Изображение

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

walkearth написа:Това трябва да е Final Destination.

Благодаря ти за бързият отговор! :-) Оказа се, че дори било трилогия - Последно направление 1, 2 и 3 (някой умник го е превел погрешно като Последен изход):
http://www.zamunda.net/details.php?id=74569

А рекламата, която съм гледал, е била на втората част на филма:

walkearth
Console Fanatic
Console Fanatic

Re: Търся един филм

Мнение walkearthпреди 10 години

Хванах един филм по канал 1 от четири части - "Приключенията на един арлекин". Та, някой знае ли от де ще се точи? :-) Ето и малко инфо, друго не намерих.
Изображение

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Търся два филма в Бъд Спенсър, по-точно The sheriff and the satellite kid и неговото продължение 8) , което не зная как се казва. На италиански и немски филмът има корено различни преводи на заглавието (Uno sceriffo extraterrestre и Der Große mit seinem außerirdischen Kleinen Trailer), а на моята видеокасета беше Големият с неговият малък извънземен. Втората серия на немски е Buddy haut den Lukas. Преди имах и двата филма на видеокасета :P , но това беше преди 15 години, но сега ми се ще да си ги имам на щайгата. Та, ако някой знае откъде мога да ги дръпна... :-) Ето и за какво става въпрос. Велик филм с няколко велики песни и музики! :?
http://www.imdb.com/title/tt0079859/

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Да вярваш какво пишат потребителите в IMDB, е горе-долу като това, да вярваш на написаното от потребителите в Wikipedia. :arrow:

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 10 години

Да ге, що тоя ми ти аватар не дава да се регистрирам?
Уж всичко е ок и дръжки.
Хон Гил Дон си е на български пък незнам друго.
Аз съм откърмен с този филм бе.
Пича вдъхнови С. Костадинова за рекорда навремето.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 10 години

DETONATOR-M написа:Да ге, що тоя ми ти аватар не дава да се регистрирам?
Уж всичко е ок и дръжки.
Хон Гил Дон си е на български пък незнам друго.
Аз съм откърмен с този филм бе.
Пича вдъхнови С. Костадинова за рекорда навремето.
гледай сериала, много по-добър е от филма ;)

http://axelbg.net/details.php?id=18102

качва се в акселбг, замунда и аватар също, има го и в бгшер, линкове към бгшер, цъкаш на подписа ми на Hong Gil Dong и в темата ми в саббз ги има.

КЛЮЧ! седмица почивка. Който се е провинил след предупрежденията е баннат. Конпромиси няма да се правят. Не съм направил форума за да ми се прави някой на интересен.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 9 години

Търся заглавието на едно руско детско сериалче, което излъчваха по БНТ преди двайсетина години. Старите кучета тук със сигурност го помнят. :twisted: Разправяше се за някаква ученичка (май беше извънземно момиче или поне имаше някакви странни способности), което беше преследвано от "лошите". Почти сигурен съм, че момичето се казваше Алиса или нещо подобно, но може и да греша. Мелодийката при започване на филма е доста известна, но не мога да се сетя как да я намеря. Ако някой знае нещо за филмчето - да свирка насам.

Намерих го - момичето се казва Алиса Селезньова, а сериалът - Гостенка от бъдещето (Гостья из будущего) от 1984. Търсех го под дърво и камък от години!!! :? :? :?

ПЕТТЕ СЕРИИ:
http://store1.data.bg/bgmovies/Gostya%20iz%20Budushego/

http://detstvo.noviniteb.com/?do=tag&na ... B%E8%F1%E0

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0% ... 0%B2%D0%B0

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 9 години

ейц, тва съм го гледал ама съвсем смътно си го спомням. бил съм на 5-6 годинки тогава ама много ме беше впечатлил

10х за линковете, ще си го припомня :-)
PC mustard race

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 9 години

cain написа:ейц, тва съм го гледал ама съвсем смътно си го спомням. бил съм на 5-6 годинки тогава ама много ме беше впечатлил

10х за линковете, ще си го припомня :-)
Аз вече изгледах първите 2 серии. Общо са 5, обаче нямам време за тях днес. Малко по-късно е правен и игрален филм с име "Лилавата топка", продължаващ действието по-нататък, който обаче не е имал толкова голям успех като сериалчето.

Междувпрочем, в Замунда-та също ги има петте серийки, но са с по-голям размер (може би са с по-добро качество?). В момента тегля и утре ще зная отговора. Ето адреса:
http://www.zamunda.net/details.php?id=41863 8)

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост