С какво последно се сдобихте?

Offtopic ferever!!
Място за offtopic, за луди неща и за всичко, което не е свързано с игрите :)

Отговори
Потребителски аватар
stryker
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение strykerпреди 6 месеца

Мерсаж :-)

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 6 месеца

stryker, добре дошъл в клуба :)

Аз съм със същия грамофон от 6 месеца и дотук съм много доволен от него. Като за новобранец като мен ми се струва идеален! И като стана въпрос за плочи, аз "Трилър" го добавих също в колекцията преди време (ама Балкантон-ски), но това са последните улови в тази насока:

Изображение

Изображение

Изображение
(Aдски добрата компилация, между другото)

Изображение

Изображение
(допълва перфектно саундтрака на "Top Gun", който също е в колекцията от няколко месеца)

И вероятно любимата ми плоча, която да намеря на базара преди 2 седмици, определено не очаквах да я срещна в България

Изображение

Тия дни очаквам 4-те Castlevania саундтрака.

Ииииии няколко не-плочи :lol:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
stryker
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение strykerпреди 6 месеца

Chakan написа:
преди 6 месеца
stryker, добре дошъл в клуба :)

Аз съм със същия грамофон от 6 месеца и дотук съм много доволен от него. Като за новобранец като мен ми се струва идеален! И като стана въпрос за плочи, аз "Трилър" го добавих също в колекцията преди време (ама Балкантон-ски),
Радвам се, че съм улучил хубав модел. Дано за напред не се скапе и не ми надраска плочите... Гледах едни по-евтини, но се оказа, че са зле. В крайна сметка реших да се изръся малко повече за доказана марка.
А "Трилър" колко е добър... Почти няма слабо. Същото се отнася и за "Stiff upper lip" на AC/DC. "Who made who" обаче е надрана точно на най-яките песни и прескача. Just vinyl things :mrgreen:

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 6 месеца

На мен "Трилър" ми прескачаше точно на първата реплика от "Beat It", но за щастие, с почистване се оправи. Back for the Attack на Dokken току прескача в началото на една от песните, току-не. Чистих я, какво ли не, последно само припукваше на това място но е произволно... на 1 от 5 пускания прескача. Поне не е на любима песен. Имам чувството, че от прескачането ми се е надрала даже на това място, а защо сега върви по-добре ми е непонятно. Като цяло, треперя им още много като ги почиствам...

Кофтито е, че точно срещу нас има магазин за плочи и като ми щукне нещо пресичам и се оръсвам пак за нещо. Dokken-ите ги дебнех от известно време и миналия понеделник ей така на връщане от работа си викам "Абе, я да ги взема" :lol: И така за 6 месеца - към 21-22 плочи.

Чакам през юли новия pressing на "Shinobi III: Return of the Ninja Master" от Data Discs (който вероятно ще взема или със Streets of Rage II или с After Burner) и от сума време точа лиги по двата "Sonic Adventure"-а, ама ще почакат те още малко, че на Bigwax шипинга е много дебел...

Преди време разбрах, че в Германия се е появил bootleg на CD саундтрака на "Ecco the Dolphin" и адски искам да го докопам, ама засега го намерих само в един сайт, който изглежда меко казано shady. Надявам се, че Data ще го издадат, барабар с chiptune OST-а.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 5 месеца

Изображение

Макар и да съм се затрупал с игри, така и не успявам да устискам на заглавията и цените. Еля пък че на тия двете им се точа от сумати време. RE7 на £6.30, a Nioh на £13.99 - в целуфанчета :roll:
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 5 месеца

Малко музичка, включително от днес сутринта:

Sonic Forces: A Hero Will Rise - 3-disc official soundtrack (International Edition)

Изображение

Sonic Forces: The Vinyl Cutz

Изображение

Sonic & The Secret Rings - Game Soundtrack (European Promo CD)

Изображение

Mighty Morphin' Power Rangers: The Album - A Rock Adventure (UK Edition)

Изображение

Mighty Morphin' Power Rangers: The Movie - Original Soundtrack Album

Изображение

Mighty Morphin' Power Rangers TV Theme and Sound Bites (промо диск изпращан на медийни партньори с изчистени записи на реплики, музика и звукови ефекти)

Изображение

Prince - Batman Vinyl LP

Изображение

Sonic Forces - Bonus Edition (Switch)

Изображение

Mighty Morphin' Power Rangers: The Movie - Legacy Ninjetti Coin Set

Изображение

Mighty Morphin' Power Rangers - Legacy Communicator (Tommy Oliver Edition)

Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 5 месеца

Не съвсем по темата, но някой тук се беше похвалил, че си е купил от моделите за сглобяване на Bandai, май някакъв Gundam. Не мога да намеря поста сега, но търся да си купя и аз и ми се иска да говоря с някой, който ги познава горе-долу като марка, какво има в китовете им, какво трябва да си купувам отделно и т.н.

Така, че нека да ми пише на лично да разменим контакти и да говорим, мерси предварително :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 5 месеца

ZaG дали не беше...аз Гъндами от години не съм купувал и не съм навътре в нещата. Пиши на него ако искаш :)

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 4 месеца

Дам аз бях с гъндамите :) Драсни какво те интересува.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 месеца

Така с изключително търпеливата помощ на @Zag се сдобих с първият си gundam модел на Baindai, че дори и вече го сглобих! Снимките не са фантастични и са само в една поза (моят модел малко кекав се оказа и нямам време да го мъча в друга поза сега ;-)), но поне може да се види как изглежда.

За информация това е Asteroth Origin от Gundam Iron-Blooded Orphans. В самото аниме точно origin варианта го няма обаче, това е от една от страничните манги, но ми се стори най-ефектен като за първи модел, който правя.

Изображение Изображение
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 2 месеца

Изображение

Лек ъпдейт от последната седмица

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 1 месец

Изображение

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 3 седмици

Цял черен петък се изтърколи, а темата дет?! Ко става бе народе - не налазихте ли нещичко?
Току що Hermes ми я връчи:

Изображение

Гепих я на £218 - стори ми се по добрия xbox one x deal

Останалото все още пътува...

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 3 седмици

Аз налазих но дигитално и няма какво да снимам .
Търсих си телевизор ама не намерих такъв който да ми пасва физически и се отказах.

Bobi_Tupalka
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение Bobi_Tupalkaпреди 3 седмици

Аз налазих една микровълнова за 2 евро, намалена от 79 евро. :D Изложбена бройка от щанд, но си е баш като нова. Чудно как при такава цена никой не я щеше, само защото е разопакована и я дават без гаранция.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 3 седмици

Моите поръчки се точат през куриери. Докато дойдат и ще съм забравил, че съм ги поръчал тази седмица. :) Хеле, пък когато взимам японски игри през амазон. :)
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 1 седмица

След GTX 1070 дойде ред и на останалото:

i7 6700k
Corsair Hydro Series H75 High Performance Liquid CPU Cooler
HyperX 16 GB (2 x 8 GB) 2666 MHz DDR4
ASUS Z170I Pro Gaming

Пипнах ги от една секънд хенд конфигурация, за £300 паунда. Просто си я преместих в моята кутия и суапнах GPU-тата, тъй като тя беше накипрена с gtx 970.
Другата седмица ще продавам...

btw играе се комфортно в 4k, а Forza Horizon 4 изглежда нечовешки на oled-a ми :?

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост