С какво последно се сдобихте?

Offtopic ferever!!
Място за offtopic, за луди неща и за всичко, което не е свързано с игрите :)

Отговори
Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение The Demonпреди 5 месеца

Ех Chakan, много завиждам. Яко издание :) Аз така и не можах да я дочакам на физическо за PS4 и Vita. Има някаква прокоба за YS игрите. Винаги излизат в малко бройки и струват майка си и баща си. Така и не спаднаха под първоначалната цена, а даже се и вдигнаха. При суич не знам за колко си я намерил. :) Взех си я дигитално и поцъках малко. Дори с 3-4 часа игра, мога категорично да кажа че това е една от най-яките игри на годината и модерна класика. Не знам как го правят от falcom, но има магия в тяхните игри. Някаква химия се получава между графика, музика и геймплей. :mrgreen: Всяка част си е отделно приключение, така че могат да се играят поотделно.

И за FFтата честито на Claude. Каня се и аз да си ги добавя в колекцията. Дано не поскъпнат много докато се навия. :lol:

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 5 месеца

The Demon написа:
преди 5 месеца
Ех Chakan, много завиждам. Яко издание :) Аз така и не можах да я дочакам на физическо за PS4 и Vita. Има някаква прокоба за YS игрите. Винаги излизат в малко бройки и струват майка си и баща си. Така и не спаднаха под първоначалната цена, а даже се и вдигнаха. При суич не знам за колко си я намерил. :) Взех си я дигитално и поцъках малко. Дори с 3-4 часа игра, мога категорично да кажа че това е една от най-яките игри на годината и модерна класика. Не знам как го правят от falcom, но има магия в тяхните игри. Някаква химия се получава между графика, музика и геймплей. :mrgreen: Всяка част си е отделно приключение, така че могат да се играят поотделно.
В момента в Ozone Суич версията е 80 лв, мисля, че редовната й цена е 120. Обмислях дали да не се нахвърля и на колекционерското, директно от NIS Europe (наскоро от тях взех SNK колекцията и останах доста доволен), но реших, че не е кой знае какво за допълнителните пари, а и не бях сигурен на 100% че играта ще ми допадне. Не съм я и разпечатал още, че беше напоследък много натоварено, но се надявам скоро да я почна. Нещо са ми се доцъкали RPG-та, което е много нетипично за мен :lol:
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 4 месеца

Изображение

Малко да ъпна темата с някой друг диск от пазара, ретро чаша на Нинти, а и най накрая шибания Ноут 9 - точех се на тая серия телефони от сумати време....
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 4 месеца

Наложи се вчера да пренареждам рафтовете с книги :lol:

Изображение
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
stryker
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение strykerпреди 4 месеца

Взех си и аз Ys VIII, но се оказа, че грам не ми се играят JRPG-та в момента и пак се върнах към Hearthstone. Онзи ден видях, че Victor Vran са я издали за цвичката и струва само 50лв. После видях, че Дебилото е намалено на 80лв. и си викам, като ще е гарга да е рошава :-)

Изображение

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 4 месеца

Victor Vran даже я имаше от официалния магазин на Нитни, май даже с някакви физически бонуси. А относно Ys VIII - задълбал съм го от известно време, доста ме радва дотук и честно казано, ми е МНОГО по-приятна от Xenoblade 2 в почти всяко отношение.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 4 месеца

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 2 месеца

Нещо на гейминг/музикална тематика:

Изображение

Изображение

Изображение

EDIT: И днес дойде следващото

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 1 месец

Изображение

Потребителски аватар
stryker
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение strykerпреди 1 месец

Като нямам друг принос към форума, поне да се похваля с нещо...

Изображение

Изображение

Не очаквах да видя бяла плоча на мраморни жилки :inlove:

Изображение

Отговори

Кой е онлайн

1 гост