Offtopic: ferever fever!!

Offtopic ferever!!
Място за offtopic, за луди неща и за всичко, което не е свързано с игрите :)

Отговори
Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Offtopic: ferever fever!!

Мнение danailkillerпреди 2 години

Dementius написа:
cain написа:... някой виждал ли е механички клавиши на Cherry из нашите сайтове?
Не съм виждал брат, дори из Европа е много трудно да се намери някакъв добър set cherry brown клавиши. Аз самия съм с Razer BlackWidow Chroma, която е с cherry green клавиши и като цяло съм доволен, но ми се искаше да опитам да ги сменя с някой малко по-тихи, защото често я ползвам за работа и е става голяма лудница като взема да пиша код :).

Ако някой случайно намери оригинален комплект cherry brown из Европа нека да пише, защото ако ли не март ще си вземам от Щатите.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 2 години

Някой да препоръча портативна тонколонка до ~100 лева. Нямам големи претенции, но има голям избор по магазините, а нямам идея какво да гледам.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 2 години

Дай малко детайли за какво мислиш да я ползваш? Трябва ли ти Bluetooth? Колко голяма очакваш да бъде и т.н.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 2 години

Ще я връзвам с телефона, та предполагам блутута е задължителен, да. Идеята ми е да бучи в апартамента, вместо да пускам направо от телефона, както ми е навик. Иска ми се да има и зареждаща се батерия, за да можем да я носим и напред-назад, а не да е вързана на конкретно място.

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 2 години

Бързаш ли? Ако не, няма да намериш по-добро от това за до 100 лева!

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 2 години

Чистих си дисковете и установих тъжнярския факт, че имам беклог от над 100 игри в кутийки които не съм и бутвал и още толкова дигитални а времето ми за игра е намаляло многократно откакто съм семеен :(

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 2 години

Това е положението, дори и при хора които имат повече време и не са семейни. А и най-вероятно няма и да пуснеш над 70-80 процента от тях. В гейминга в момента съществува едно голямо пренасищане. Не е като 90-те да чакаш да излезе една игра и да я счупиш от превъртания. Игрите поевтиняват много бързо, игрите се преиздават. За има няма 10 години, човек може да се задръсти от игри. Особено към края на живота на една конзола... тогава всичко е на безценица.

Забелязвам че някои хора от познатите ми, генерално го решават този проблем, като минават на нова платформа и тотално зарязват старите. Нищо че не са изиграли всичко и в предишната генерация има дори по-добри игри. Те си играя само тия дето излизат сега и така малко си ограничават избора.

Цялата цака е да си ограничиш избора и донякъде това помага. И да не зарязваш някоя игра по средата. Времената са други, сега сме пренаситени. Преди дори да зарежеш нещо, връщаш се и го изиграваш. Сега го зарязваш за малко и веднага нещо друго ти грабва вниманието от беклога и вече става по-трудно връщането.

Аз и много други хора, вобще не можем да стигнем до новите платформи, само защото имаме да изиграваме тонове добри неща на старите. Не знам къде ще му излезе края в един момент. :) Преди до някъде това че минаваш само на оригинални игри, помагаше в това да си по-ограничен. Сега и те са безумно евтини, ако чакаш точният момент.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 2 години

Аз проблем не виждам. Просто играеш игрите, които са най-много по вкуса ти, другите ще чакат. Игрите на диск могат да се пуснат винаги и не изветряват като отворена лимонада. :) Колкото до това, как изглеждат по-старите игрици, просто си пази и стар телевизор. Ако по-скромната графика те спира от изиграването на някоя игра, то тази игра явно не е измежду най-подходящите за теб.

Отделно беклогът има един огромен финансов плюс - не е нужно да се мяташ на всичко ново на граблива начална цена.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Аве, хобитите много ги опъваха снощи, бе. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 2 години

На тях никога няма да им е малко. Oще 10 години да ги опъват така, няма да изкупят вината си. :D

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 2 години

king_of_the_universe написа:Аз проблем не виждам. Просто играеш игрите, които са най-много по вкуса ти, другите ще чакат. Игрите на диск могат да се пуснат винаги и не изветряват като отворена лимонада. :) Колкото до това, как изглеждат по-старите игрици, просто си пази и стар телевизор. Ако по-скромната графика те спира от изиграването на някоя игра, то тази игра явно не е измежду най-подходящите за теб.

Отделно беклогът има един огромен финансов плюс - не е нужно да се мяташ на всичко ново на граблива начална цена.
Това е проблема - играя стари игрици и преигравам някои любими докато PS4 -ката ми седи почти небутната. Има страшно много игри които или не ме грабват въпреки, че са хитове и съм се поддал на хайпа или само като знам какво време трябва да вложа в тях и не ги и почвам.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

RRSunknown написа:Това е проблема - играя стари игрици и преигравам някои любими докато PS4 -ката ми седи почти небутната. Има страшно много игри които или не ме грабват въпреки, че са хитове и съм се поддал на хайпа или само като знам какво време трябва да вложа в тях и не ги и почвам.
При мен няма проблем: хвърлям се на нещо ново и привлекателно за мен на 4, после се връщам на 3 да доигравам. И редувам, рядко зациклям на 1 игра докато напълно не я разнищя, с две изключения: ДС1 и 2. Там просто бе мега размазване. Даже като набарах ГОТИ ДС2 за 4 с ДЛС-тата, пак му се метнах за два месеца нон-стоп. Засега моето поддаване на хайп винаги се оправдава, за мое щастие. Единствената игра за 4, която мислех, че ще ме грабне, пък не ме грабна, е Мед Макса, но нея и я взех втора ръка (беше почти като нова, явно и предният пич не се е зарибил), и я продадох след като разбрах, че просто не е за мен. По-съмнителните заглавия в колекцията съм ги взел на много приемлива цена, ако пък съвсем нямам време и грам не ме зарибят, просто и аз ще ги шитна на мой ред. Full cycle.

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение toshпреди 11 месеца

Честит рожден ден на Danailkiller:) Да си жив, здрав и повече време за игри!

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 11 месеца

ЧъРъДъ и от мен!

Bobi_Tupalka
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение Bobi_Tupalkaпреди 11 месеца

Дидо, честит рожден ден и от мен! :yes:

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 11 месеца

Хехехе, мерси момчета :-)

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 11 месеца

ЧРД, да илядиш и все да ти се играе! :)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 11 месеца

Оооо, вярно, бе, честито! Иляди игри за иляденето! :)

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 11 месеца

Жив и здрав!
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
cain
Moderator