Изцепки от форуми и страници

Offtopic ferever!!
Място за offtopic, за луди неща и за всичко, което не е свързано с игрите :)

Отговори
Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Изцепки от форуми и страници

Мнение Rinaldoпреди 13 години

форум : http://mpgamers.6.forumer.com

тема : Новият конзолен форум
Sm0k1n написа:LoL :lol:
До колкото разбрах от онзи форум gamersbg.com НЕ са "живи", но могат да се докопат до бекъп на предишния форум :lol:

Ако сравним двата форума...еми кво да ви кажа...жалка картинка и в двата случая (:lol:) Но бих предпочел другия (зеленичкия) просто защото се хоства на бг сървър :roll:

@Rinaldo: Грешен раздел и латиница...още едно провинение и ще го отнесеш :twisted:
:shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll:

TerrorX
Console Master
Console Master

Мнение TerrorXпреди 13 години

Има ги секакви :lol:
LITTLE SONA-MA-GUN
RAPAPAM-PAM RAPAPAM-PAM YO SONA-MA-GUN
Aко все още не знаете как да се обръщате към мен, обръщайте се с гръб !

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 13 години

http://www.mmtv.bg/forum/viewtopic.php?t=473
оо да конами правят много слаби игри :lol:

http://www.mmtv.bg/forum/viewtopic.php? ... sc&start=0
:lol:

http://www.mmtv.bg/forum/viewtopic.php?t=482
всеки форум за гейминг си има такава тема...има едно-две просветлени чеда но останалите са заблудени овци :lol:
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

bookmark
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение bookmarkпреди 13 години

PC Mania брой 7 2005
Статия: E3 2005 - Бъдещето на електронните развлечения... сега!

"На куп хора вече никак не им пука колко е неудобно да се играе шутър с помощта на геймпад. Да, аз лично също не мога да не се съглася, че да играеш FPS на конзола е чиста проба наказание. Оказа се обаче, че една малка армия от "новопокръстени" геймъри не са и помирисвали РС шутър и затова са адски "happy" с Halo 2 или пък Metroid Prime.

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 13 години

bookmark написа:PC Mania брой 7 2005

"На куп хора вече никак не им пука колко е неудобно да се играе шутър с помощта на геймпад. Да, аз лично също не мога да не се съглася, че да играеш FPS на конзола е чиста проба наказание. Оказа се обаче, че една малка армия от "новопокръстени" геймъри не са и помирисвали РС шутър и затова са адски "happy" с Halo 2 или пък Metroid Prime.
:lol: :lol: :lol: ебати кухарите,нямат и ни най-малка представа за конзоли,пък ги ръсят едни бисери :lol:
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

TerrorX
Console Master
Console Master

Наречете ги PC Mania и не ги обиждайте повече :)
LITTLE SONA-MA-GUN

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 13 години

bookmark написа:PC Mania брой 7 2005

Offtopic:
Avtora na "TVA" mu sa malko tupalkite na Volgin v zelenata tikva.Basi - e za tva sme na tva deredje.Edva li sa mnogo horata koito sa pro4eli "TVA" i sa igrali "HALO2"
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Това е тема от домашния ми форум :
Поствам цитати щото няма външен достъп за форума
.
[Анкета] Конзоли и pc-та

Замира ли PC геймингът?
Напълно 26% [ 4 ]
Рано е още да се каже 40% [ 6 ]
Не 33% [ 5 ]
sordid написа:През последните няколко години няма начин да не ви е направило впечатление огромният разцвет на конзолите по цял свят (може би само в България и бившите братски републики още отсъства това). Конзолите са много по-достъпни, комерсиални, а и вече - хитовите заглавия за тях валят всеки месец. Някои ще кажат, че pc-тата все още имат известни предимства: по-добра графика, възможност за игра на по-висока резолюция...и аз си мислех така преди да изгледам няколко трейлъри, които нагледно представиха какво ще ни предложат конзолите от ново поколение - Playstation 3, Xbox 360, Nintendo...това, което видях наистина ме разтърси! Интересно ми е какво мислите вие - ще изместят ли конзолите pc-тата в близките няколко години или не? Колкото и да не ми се иска, мисля че бъдещето е в конзолите...Е, гласувайте :D
BlackDragon написа:'Гладуваме' :)))))))))

Може и да ги изместят - за игри, да. Но за всичко друго - не.
Не мога да седна да пиша на C++ или РНР на X-Box, нали ? :)

Sexter написа:Takaaaam,ne sym 4el kakvo sa pisali drugite,no otdavna mi se iska6e da izkaja mnenie po tozi vypros :)
Moeto mnenie e 4e PC gaming-a NQMA DA UMRE kolkoto i da gi e qd konzol4icite.Pri4inata tolkova mnogo hitovi igri da izlizat pyrvo za konzoli e ne zaradi drugo,ami prosto za6toto tam trudno se piratstva :wink: Aide da ne govorim 4e v poslednite 1-2 godini dosta konzolni portove za PC bqha sys grafika,koqto ne moje6e i da se sravnqva sys syvremennite PC igri :wink: Nqkyde gledah,4e konzolite 6te imat 3.2 Ghrz procesor,256mb RAM i 128mb video-karta.Emi to v momenta kaji-re4i PC-standarta e okolo 2 i ne6to Ghrz procesor,256ma RAM i 64-128 mb video.Pri polojenie,4e novoto pokolenie konzoli izliza sled okolo godina,dotogava bol6instvoto 6te se e razvilo o6te.A sled o6te 1-2 godini konzolite pak 6te izostavat ot PC-standartite :lol: Aide da ne govorim kolko mnogo mnogo hitovi konzolni igri se pravqt ot biv6i komp.razrabot4ici :lol: Kato stane duma i za tova,4e na konzoli na praktika ne mogat da se igraqt strategii,MMORPG-ta i t.n,o6te edin piron se zabiva v kov4ega na konzolite ot novoto pokolenie :lol:
PS:e dobre de,6te mogat da se igraqt,ama ako im se slojat mi6ki :twisted:
:evil: :twisted: :roll: :lol: :shock: :D

TerrorX
Console Master
Console Master

Aaaa кажи как се казва тоя форум ако мога да влеза да го напсувам тоя последния PLSSSSS
LITTLE SONA-MA-GUN

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

TerrorX написа:Aaaa кажи как се казва тоя форум ако мога да влеза да го напсувам тоя последния PLSSSSS
форума е само за доставчика, и да за последния пост става дума , но исках да се видят някои по предни мнения. ;)

TerrorX
Console Master
Console Master

ОК.Тегли му 1 майна от мене тогава ;)
LITTLE SONA-MA-GUN

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 13 години

PS:e dobre de,6te mogat da se igraqt,ama ako im se slojat mi6ki
То и колата не може да върви, докато не и налееш бензин :lol:

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

to twa za mihskite, oshte 94 za saturna ima :) i klaviatura, to qnma porsto kak da se komentira nevejestvoto na individa.

TerrorX
Console Master
Console Master

Rinaldo написа:to twa za mihskite, oshte 94 za saturna ima :) i klaviatura, to qnma porsto kak da se komentira nevejestvoto na individa.

Sega MD2 има мишка също :)
На кутията ми отзад имаше рекламка на мишка за МD2 беше черна със сини бутони и надпис сега отгоре ;)
LITTLE SONA-MA-GUN

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

axaxa werno li ? :) muaxaxaxa smqtai shtom Genesisa e imal mishka. As taka i nqmam nito edna kutiq na 4te si konzoli deba.. Dano sledvashta konzola mi doidi s kutiq :)

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Абе Morteg ти не знаеше ли за мишката на MD :lol:
Преди да бъде обособен стандартът Personal Computer (PC - личен изчислител 8) ) , е имало работни изчислителни машини, наречени "computing machines" (изчисляващи машини), които са се ползвали за недомашни приложения. Още оттогава е имало конзоли с клавиатури :twisted:
А това за играенето по интернет - сметнете кога се появяват модемите за SEGA Mega Drive и SEGA Saturn, и кога се появяват игрите за PC, които се играят по интернет :roll:
А онзи многознайко, който казва, че щом конзолите от следващото поколение ще са слаби, щом имали само 256MB памет... абе нека неговата щайга с 256MB извади графика като тези от Е3 за тези конзоли :lol: :lol: :lol:
Знам само, че навремето VF2 се запъваше на PC 100MHz, а за Saturn върви с чип на 28MHz 8)
Ако пък някой ми каже, че е виждал игра с детайлността на Shen Mue 2 за PC 200MHz и 16MB памет... :twisted:
Като се появи GT3 пък, на един пич му показвах филмчета по интернет и на онзи му изтекоха очите, обаче на инат казваше, че това били кадри от началното филмче :lol:

TerrorX
Console Master
Console Master

Еми Бобка кфо да ти кажа онзи не прави разлика между PC Ram Cosole RAM ... A za 128 MB-байтовото видео онзи е толко заблуден ,че не ми се коментира само ще кажа ,че цената на видеокартата за конзли ново поколение е колко на 3 GF6800 ULTRA !
LITTLE SONA-MA-GUN

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Stiga s tozi Morteg! Rinaldo mi e prqkora :lol: "Morteg" e geroi ot edna kniga det bqh zapo4nal da pisha.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

ИЗВЪНТЕМА

Вярно бре, къде съм гледал пак :lol:

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

ina4e moje i da sma znael 4e ima mishle ;_) no sam zabravil.. rposto v glavata mi e saturna s VCD-to :) i kak se puskat 1vite online za konzola igri tam kato DOA i nepomnq kakvo beshe.. i komplekta ot mihska i klaviatura...

Отговори

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост