Колекции от оригинални игри.

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Отговори
Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker
Регистриран преди: 14 години

Re: Колекции от оригинални игри.

Мнение me3x6 месеца

Изображение

Изображение

Изображение

По принцип абсолютно всичко, което не е за последната генерация машини е купувано за по паунд. Не ми е кой знае ква мания да ги колекционирам, трошейки една камара кинти за реър неща - по скоро като видя нещо що годе ок за по без пари си го купувам. Имам доста неща и в България, както и такива в дигитален формат.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

sephiroth2nd
Square
Square
Регистриран преди: 7 месеца

Мнение sephiroth2nd6 месеца

Атлиерите са ми много силен гилти плежър. Даже сега цъкам един. :D

Иначе и аз също много обичам да разглеждам колекции.
Но отдавна съм го минал момента минаване на всичко купено. Напоследък е доста повече в полза на купуването от колкото на самото цъкане. Старая да комбинирам стари и нови игри, но масивния беклог не намалява.

Една не малка част от игрите ми съм ги намерил в OLX/продавалник. :lol:
Доста от тях в mint condition за стотинки, хората не знаят какво продават понякога. Отоги-то ми е от там. SMT 3-ката също.

ICO-то ми е от английския магазин в Пловдив за 10 лв... картонената кутийка. :D

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic
Регистриран преди: 9 години

Мнение Chakan6 месеца

sephiroth2nd написа:
6 месеца
Една не малка част от игрите ми съм ги намерил в OLX/продавалник. :lol:
Доста от тях в mint condition за стотинки, хората не знаят какво продават понякога. Отоги-то ми е от там. SMT 3-ката също.
Говориш с човека, който навремето си купи CIB "Musha" за Genesis за 10 лв от обява в Arena BG :lol:
Големият ми удар от OLX пък беше "Megaman: The Wily Wars" :mrgreen:

sephiroth2nd написа:
6 месеца
ICO-то ми е от английския магазин в Пловдив за 10 лв... картонената кутийка. :D
Какво съвпадение, на мен Shadow of the Colossus ми е от там :lol:
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon5 месеца

Понеже се навършват 20 години от 9.9.99, когато конзолата излиза на запад.... Почти цяла година след Япония, вчера си снимах пълното Dreamcast бойно снаражение. В бъдеще планирам да понапълня още малко колекцията с игрите и да си взема Arcade Stick.

Изображение

Изображение

Koга минаха 20 години... чувствам се много стар. :lol: И все още не мога да възприема конзолата за ретро със всичките неща които продължават да се случват около нея. Ако имате някаква дриймкаст игра или игри, пускайте да се накефим. :yes:

sephiroth2nd
Square
Square
Регистриран преди: 7 месеца

Мнение sephiroth2nd5 месеца

Доста яки неща - Jet Set, Shenmue-тата, Nomad Soul-a и Silver-a. Като последната, така и не съм я играл, а толкова много искам.
А Jet Set-a наскоро забелязах, че я има в ПС стора за тройка... както и Nights Into Dreams и бяха за по паунд и нещо. Нямаше какво да му мисля.
Също така палци горе за шутърите - SoF и KISS.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon5 месеца

Има един интересен период от 99-та до 2001-ва в който PC игрите станаха прекалено мощни за PS1 и Dreamcast пое на плещите си тия хай енд за времето си PC заглавия. Като се замисля, дриймкаст има само 1 година и 4 месеца в щатите, преди изявлението януари 2001-ва, че спират с хардуера. Прекалено малко, но достатъчно да покрие един период в който конзолите значително изостават и да хване някакви портове на PC Класики.

2000ната година, като беден тийн, нямах никакъв шанс да си издействам Dreamcast. Поне успях да убедя родителите да ми вземат ново PC. Много от тия игри не съм ги играл на Dreamcast, но имат супер силна сантиментална стойност за мен. Silver - едно рпг което четох в списания и навсякъде оценките бяха добри. Малко го поиграх, ама не стигнах далече. Nomad Soul по-известна у нас като "Omicron" по някаква причина. Shadow Man и Alone in the dark 4 - Две игри с които се запалихме по хоръра с един приятел. Tomb Raider 4 и 5. Шутери - Quake 3, Unreal, KISS, Soldier of fortune, Half Life.... все игри които съм се счупил да играя. Сега даже си поръчах други PC игри от тоя период за Дриймкаст, да се трийтна за годишнината. Revolt и Trick Style. Особено Revolt е съдрана от игра. :lol:

Та ако дриймкаста беше успешен, съм сигурен че щяха да излезнат още много игри с Unreal и Quake III енджина, които вървяха перфектно на конзолата. Убеден съм че щяхме да видим Heavy Metal FAKK2, American MacGees Alice, Rune, може би The Wheel Of Time, Drakan.... Не всички от излезлите портове са перфектни обаче. Примерно KISS е доста орязана, защото работи на Windows CE. Някои нива ги няма, други са съкратени...ToЙ е лесен за портване, но не използва цялата мощ на конзолата. Играта обаче е чист кеф и дори орязана доставя удоволствие. Soldier Of Fortune бавно зарежда нивата, но се играе добре и някои казват че е по-добра от PS2 версията. Като цяло всички портове от ПЦ периода 99-2001 са страхотни игри и много се кефя да ги преигравам с контролера на Дриймкаст. Това беше времето в което гледах много невинно на гейминга и всичко ме впечатляваше. :)

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение RRSunknown5 месеца

Soul Reaver най-добрата и версия е именно за Dreamcast. На PC е по-зле .

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение RRSunknown5 месеца

Custom Dreamcast

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon5 месеца

Това е велико! Изискват се много сериозни умения за такова нещо. Да смениш захранването, да смениш кондензатори с нови, HDMI мод. Винаги съм се възхищавал на хора, които могат да модват и правят такива промени в конзолите. :)

Raziel
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy
Регистриран преди: 3 години

Мнение Raziel5 месеца

На PSP и Ps1 играта също изглежда добре.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост