Поредицата Metal Gear

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Отговори
Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Поредицата Metal Gear

Мнение The Demonпреди 3 месеца

Тъжно ми е за хората които да поставени да работят над тази игра, която е обречена на провал. Ако ще да е най-добрата игра, всички ще я мразят. :D Не че ще е най-добрата де, то е ясно. Ама толкова обречен проект май никога не е имало. :) Само доказва че в Конами не са останали хора които да разбират от игри и какво искат феновете.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 месеца

Неприятно е наистина и то не за друго, а заради особено големите и видими проблеми около напускането на Коджима там при приключването на MGS5. Защото иначе това като бюджетно spin-off заглавие дето да ползват в него готовият engine и assets има логика - още повече, че все още доста хора играят тея тип survivor игри.

Но самото обществено мнение е твърде "кисело" по повод всичко, което изкарват Konami, а какво остава пък ако има и Metal Gear в името...
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 3 месеца

Всяко зло за добро - доигра ми се МГС5. :)
Don't shoot! I'm a human!

Raziel
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение Razielпреди 3 месеца

За мене първия MGS беше най добрата Metal Gear игра.MGS5 беше прекалено много open world игра която не се връзваше много с концепцията на фрайнцаиза въппреки че играта се прие добре.MGS4 ми беше прекалено много като тактически шутър и играта не ми харесва лично на мене
Но 4 та беше също много добре приета от критици и фенове.MGS 3 ми се стори прекалено трудна.MGS 2 съм я играл най малко и за нея само мога да кажа че се доближава най много до първата част.Новия MGS няма нищо общо с поредицата но ми хареса и по натататъка ще го играя.Играта не много добра но за 1 изиграване става.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 месеца

Raziel написа:
преди 3 месеца
Играта не много добра но за 1 изиграване става.
Ммм, тук да не стават грешки Metal Gear Survival е онлайн базиран шутър, 4 човека кооперативно биете вълни от "зомбита". Това е основната част на играта - за сам човек има уж някаква като страшно глупава кампания, но това е пълнеж, няма нищо общо със самата игра.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост