TV - Нека обсъдим най-подходящите за игра

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Отговори
Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

TV - Нека обсъдим най-подходящите за игра

Мнение DETONATOR-Mпреди 13 години

Идеята ми е следната - всеки да каже кой е най-изгодния ТВ- приемник за гейминг по отношение на цена/качество.
Например Jeru ми каза за един модел на "Sammsung",а именно SAMSUNG WS-32Z308P.На хартия въпросния телевизор подържа даже HDTV.На практика това става посредством чип-преобразувател ,а картината е трагична.Казвам го понеже го видях в "Техномаркет" в ЦУМ на 3-ия етаж.Даже го бяха изгасили понеже изглеждаше отврат.

За разлика от него новите плазми на "PANASONIC" от серията "Виера"за направо размазващи - осмо поколение екран с увеличен живот на дисплея (60 000 часа) и направо невероятна картина - цената обаче е порязваща - 42 инча е около 6 000 лв.И ви казвам на HDD НЯМА ТАКОВА ИЗОБРАЖЕНИЕ ПРОСТО .Как ще му тича един "Х 360" не е истина просто
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
b081
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение b081преди 13 години

Аз бих те насочил да погледнеш двата модела на Loewe в ЦУМ (май на третият етаж беше) -- ако не греша са плазма и течни кристали -- само се дръпни около метър назад. Но иначе темата е малко безсмислена, защото телевизор не се купува току-така. Инвестиция от 600 до 1600 лв. не се прави всеки ден.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 13 години

КАТО Е БЕЗМИСЛЕНА ИЗТРИЙТЕ ТЕМАТА! - ПОНЕЖЕ МИ ПИСНА ОТ ЛАЙНАРИ - ПЕСЕМИСТИ И РАЗБИРАЧИ СМЯТАМ ДА НАПУСНА ФОРУМА.МНОГО ХОРА НЕ ВИЖДАТ ПО-ДАЛЕЧ ОТ СБОСТВЕНОТО СИ ЕГО.МОДЕРАТОРИТЕ СПАМВАТ ПОВЕЧЕ ОТ ЧЛЕНОВЕТЕ ИЗ ПОСТОВЕТЕ- ИГАТИ!!!!
за МЕН ТЕМАТА ИМА СМИСЪЛ ПОНЕЖЕ МЕ ВЪЛНУВА ЛИЧНО.ЗАТОВА Е ФОРУМА -ДА ОБСЪДИМ НЕЩАТА КОИТО НИ ВЪЛНУВАТ.АКО ТЕБ НЕЩО НЕ ТИ ХАРЕСВА ,МИ ЗАМЪЛЧИ СИ.И МЕН ЕДНА КАМАРА НЕЩА НЕ МИ ВЛИЗАТ В КРЪВНАТА ГРУПА НО НЕ СЪМ ПРАВИЛ СПАМ.ПИША ТАМ КЪДЕТО ИМАМ ИНТЕРЕС - ТОВА Е ЕЛЕМЕНТАРНО ВЪЗПИТАНИЕ И ДЪРЖАНЕ.ОБИДНО Е АЗ ДА ТЕ УЧА НА ТОВА. МИР

Айде по спокойно с CAPS-a. b081 не е от вчера във форума така че ако нещо те е изнервило не си го изкарвай на него и спазвай нететикета
cain
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 13 години

b081 написа:Но иначе темата е малко безсмислена, защото телевизор не се купува току-така. Инвестиция от 600 до 1600 лв. не се прави всеки ден.
Точно понеже става въпрос за много кинти в темата има смисъл, при това - ГОЛЯМ! Аз лично, нямам намерение да дам 1000-1500 лв за ТВ и после да се чувствам преебан, понеже не съм знаел какво точно купувам.

Та... по темата...

Какво ще рече, че е през чип-преобразувател? Хич не съм наясно с тия работи, пък в net-а на мога да намеря нито едно ревю на въпросното тв.
И друго - на скапания ни пазар предлага ли се изобщо някакъв HDTV (освен горепосочения), който да не е LCD, Plasma, Rear-Projection и прочее, а "обикновено" CRT?

Потребителски аватар
samfisher5
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение samfisher5преди 13 години

и аэ мисля че темата е 100% эадължителна
та по въпроса искам да попитам понеже не раэбирам почти нищо от тв-та имам у нас мисля ето тоэи http://www.technomarket.bg/product_deta ... d=09005229
та искам да попитам това тв от ново поколение и дали ша има видима раэлика при пс2 щото аэ си мисла че има голяма ама се си мисля че така ми се струва
не ме питайте эащо съм го купил беэ да се интересувам понеже не съм го купувал 8) :wink:

Потребителски аватар
b081
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение b081преди 13 години

Трябва да си наистина много доверчив и много глупав да хвърлиш 500-до-1500 лв. по препоръка на 15-до-25-годишни хлапета от форум за игри, повечето от които само се надпреварват да трупат брой мнения. Колко от вас сами са си изработили и купили телевизор?

Ако наистина си търсиш информация, съвет или "разбирачи" има специализирани сайтове за ревюта и форуми за техника. Също така нищо не може да замести личната оценка (на място, в магазина, пред телевизора).

ПП: Не искам да обиждам никого, но ако още някой иска да ми се цупи -- моля. Ако някой иска да си ходи -- моля.

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 13 години

значи , виждал сам Много ЛГ-ТА с пуснати на тях Пс2ки и хбохсове и Деамкасти , различни видове поне 8-9 !! всички работят перфектно.. Наскоро гледах и некаф широкоекранен ма непомня лг или самсунг беше , и имаше некви проблеми ма и тях ен ги помня , на Епизоде на ТВ-то , тей че той да сподели как е... че аз загубих спомен...

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 13 години

Аз лично плазма/LCD за гейм не бих си купил. Чел съм из форуми че правят мизерии. За по-малко пари можеш да си купиш добър CRT. +това като си купуваш телевизор го виж от растоянието което по принцип го гледаш за да не се окаже че пикселната решетка е видима.

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

cain написа:Аз лично плазма/LCD за гейм не бих си купил. Чел съм из форуми че правят мизерии. За по-малко пари можеш да си купиш добър CRT. +това като си купуваш телевизор го виж от растоянието което по принцип го гледаш за да не се окаже че пикселната решетка е видима.
mi ot blizo i ot dale4e sma gi gledal i gledam , shoto polzvam LG i sam dovolen .. govorq za tv deto e okolo 23-25incha za okolo cena 250lv .. no vse pak e star TV we4e.. No moje i da imash pravo ..

A i otldeno Tv-to trebva da se gledam da ima i PAl i NTSC zadyljitelno ..
+ zadyljitelnite vhodowe na AU/VD + ANT + Scar BUksa .. da nqma oplakvaniq TV-to mi nqma SCar primerno ili AV/VD i tn.. mnogo vajno neshot sa tezi raboti ..

Потребителски аватар
Mike
Console Ninja
Console Ninja

"той" ще бъде част от всеки дом по света до...

Мнение Mikeпреди 13 години

Не е баш от света на игрите, но е пряко свързано :lol:
LG представиха 102"-ов плазмен телевизор. Моделът има контраст 5000:1 и яркост 1000cd/m2. Според производителите му той ще бъде част от всеки дом по света до ... 2010 година ...
Изображение

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Re: "той" ще бъде част от всеки дом по света до...

Mike написа:Не е баш от света на игрите, но е пряко свързано :lol:
LG представиха 102"-ов плазмен телевизор. Моделът има контраст 5000:1 и яркост 1000cd/m2. Според производителите му той ще бъде част от всеки дом по света до ... 2010 година ...
Изображение
:yes:

точно ;) аз както съм фен на ЛГ телевизори , този е за мен! ;)

Потребителски аватар
Vasko
True Gamer
True Gamer

Мнение Vaskoпреди 13 години

С тази година май са се изхвълили. Иначе само да ми падне и с всичките конзолки от ново поколение. Мечти,мечти.

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Най-вероятно въпросната плазма даже не може да изобрази плътно черно и има живот около 1година при по-интензивна употреба, но... ваша си работа - точете лиги.

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

http://audiovisual.kelkoo.co.uk/b/a/ps_ ... 27101.html

Samsung Plazma , 4 bona + 60000h 4asa jivot!

TerrorX
Console Master
Console Master

Мнение TerrorXпреди 13 години

Rinaldo написа:http://audiovisual.kelkoo.co.uk/b/a/ps_ ... 27101.html

Епа почти 7 годинки не са малко :)
Аз пожелавам на секи да има по 1 такава плазма до 2010 ама ...
LITTLE SONA-MA-GUN
RAPAPAM-PAM RAPAPAM-PAM YO SONA-MA-GUN
Aко все още не знаете как да се обръщате към мен, обръщайте се с гръб !

bbb
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение bbbпреди 13 години

Това за 60000 ч. живот може да е вярно, но също толкова е вярно, че на втората година яркостта пада с 50%, образа видимо помътнява и става много гадно. Плазмата си е обречена технология. По-обречена от CRT.

100" progressive може да се постигне с много по-малко пари.

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

bbb написа:

Това за 60000 ч. живот може да е вярно, но също толкова е вярно, че на втората година яркостта пада с 50%, образа видимо помътнява и става много гадно. Плазмата си е обречена технология. По-обречена от CRT.

Нищо, важното, е че всеки се нахвърля на плазмите кат' ги види!
:twisted:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 13 години

Абе нали имаше едни прочекторчета, излъчващи 3 цвята лъчи в бяло платно - те не са ли готини? Направо домашно кино, но... на тъмно :roll:

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Jeru написа:
bbb написа:

Нищо, важното, е че всеки се нахвърля на плазмите кат' ги види!
:twisted:
Един познат ще си го купи скоро Самсунга, за това го постнах , вмомента чака и хбох360 да излезе след 3 дена и да му го пратят..

TerrorX
Console Master
Console Master

Мнение TerrorXпреди 13 години

Bobi написа:Абе нали имаше едни прочекторчета, излъчващи 3 цвята лъчи в бяло платно - те не са ли готини? Направо домашно кино, но... на тъмно :roll:
Mмм аз мислех да си зимам такъв но пък има друг проблем лещатата ...
LITTLE SONA-MA-GUN
RAPAPAM-PAM RAPAPAM-PAM YO SONA-MA-GUN
Aко все още не знаете как да се обръщате към мен, обръщайте се с гръб !

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост