Поредицата Resident Evil

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Отговори
aliensa
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Поредицата Resident Evil

Мнение aliensaпреди 12 години

здравейте искам да попитам някой играл ли е Resident Evil OUTBREAK онлайн ? смисъл ако може малко инфо интересно ли е ? какво ми трябва за да я играя смсиъл как се връзва конзолата с нета и тн..

мерси предварително

Gex
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Gexпреди 12 години

Az s1m q igral, i da ti kaja sujalqvam mnogo. Tova opredeleno e nai-lo6iq resident za mene. Nqma hora v serverite na CAPCOM. Za 4 4asa 1 igra s 3ma 4oveka napravihme. Ina4e ti trqbva Network Adapter (Ako si s debelite PS2-ta), ako ne prosto ti trqbva lan kabel, NETWORK ACCESS disk ili igra s koqto da si napravi6 konfiguraciqta za igra. Tova e ako se interesuva6 o6te pot1rsi iz foruma ima tema specialno za ONLINE PLAY s PS2-to.

P.S. Sorry za latinicata skapa se FLEX-a.

Пиши на кирилица за да не ти изчезват мненията!

Detonator-Мъ
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
the_new_legend
Console Ninja
Console Ninja

Мнение the_new_legendпреди 12 години

Gex написа:Az s1m q igral, i da ti kaja sujalqvam mnogo. Tova opredeleno e nai-lo6iq resident za mene.
Най-лошия е RES.EVIL:DEAD AIM.Пробвай я и се убеди сам! :roll:
OUTBREAK съм играл само на FILE 1(първата част)!Пробвал съм около час в онлайн и не ми беше особено забавно!Не защото играта е лоша,а заради тъпите "другари",които само седяха като пънове и бърбореха глупости! :-?
Изображение

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 12 години

Всъщност най-трагичният Resident Evil е Gun Survivor за PSX. Но и Dead Aim-а е много зле.
На мен честно казано RE Outbreak file 1 ми беше сравнително забавен дори и в сингъл плейър, макар и да има доста дразнещи неща.
Изображение

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 12 години

OUTBREAK File 1 има само сингъл. Става за игра, но по скоро ще си разочарован, ако си дал много пари за него и не се особенно голям RE фен. File 2 има мултиплейер ама не съм го пробвал, нямам и адаптер и желание даже.

dante
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение danteпреди 12 години

Jeru написа:Всъщност най-трагичният Resident Evil е Gun Survivor за PSX.
Виж, може геймплей-а да е малоумен, ама бяха сложили 10 различни варианти за превъртане :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
3pacalypse
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Re: Resident Evil OUTBREAK ?

Мнение 3pacalypseпреди 11 години

Момчета не е точно така.Значи вчера си купих lightgun за пс2-ката и си пуснах Dead Aim и играта е много добра , ако я играеш с подобно нещо. Просто управлението е по-реално и трудно и ти идва да крещиш защо не можеш да презаредиш или нещо такова :D Просто е много добра , но може би е разработена заедно с Gun Survivor именно за игра с lightgun за това да ви се струва , че с джойпад е мудна
Proud owner of 41 Gaming Consoles

Потребителски аватар
refused
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Re: Resident Evil OUTBREAK ?

Мнение refusedпреди 11 години

Аве стига сте спорили, най-гнусния резидънт ивъл е номер 4 хахахаах
А Outbreak-овете са просто пирони в ковчега хах...

aliensa, не се занимавай с глупости играй RE1,2,3 :D Друго няма хах :)

Потребителски аватар
roBO
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Поредицата Resident Evil

Мнение roBOпреди 10 години

Да полицейското управление в двойката просто много кефи ,абе история прави поредицата толкова ГОЛЯМА .

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Resident Evil 5

Мнение Okamijitsuпреди 10 години

Jeru написа:PS Okamijitsu, в RE 2 не е меншън, а полицейски участък.
Ми той си беше като меншън участъка ,но да не съм използвал правилната дума :shock: .Знам къде се развива действието,но thx за инфото :lol: . Tа споменатия участък на мен лично си ми остава favorite мястото в RE поредицата влака от RE0 също.

Не мисля,че Resident Evil 5 ще е под нивото на силните части в поредицата дори може да се нареди спокойно до тях.
Само стискъм палци да даде това което обещава и всичко ще се нареди в правилната посока.
Споменах ли ,че това е най-чаканото заглавие за 2009-та от мен? :twisted:

Тази година едва ли ще има игра която да ме развълнува толкова освен ако не обявят нова Legend of Zelda примерно :blue: .
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

James088
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение James088преди 10 години

Okamijitsu написа:Аз също супер много съм си мечтал за remake на Resident Evil 2 тя си ми е любимата oще от едно време.
Наистина, уникалната комбинация с двете превъртания с всеки от героите и това как се допълват в сценария на играта прави RE2 претендент за 1 място в поредицата. Макар че снощи за пореден път врътнах четворката... :wink:

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

fisk написа:Абе това с навика и трен. е ясно, но управлението си е куцо. Аз изиграх демото няколко пъти и не свикнах.
Да си се замислял ,че проблема е в теб ,а не в играта :?:

Говорите крайни неща без да се замисляте . Да не говорим ,че новото демо е 100 пъти по-лесно от JPN версията.

Като взема играта я почвам на Hard защото там е якия feeling.
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

fisk
Console Ninja
Console Ninja

Мнение fiskпреди 10 години

Okamijitsu написа:
fisk написа:Абе това с навика и трен. е ясно, но управлението си е куцо. Аз изиграх демото няколко пъти и не свикнах.
Да си се замислял ,че проблема е в теб ,а не в играта :?:

Говорите крайни неща без да се замисляте . Да не говорим ,че новото демо е 100 пъти по-лесно от JPN версията.

Като взема играта я почвам на Hard защото там е якия feeling.

Не съм се замислял, защото, къде говоря за проблеми?

Споделям лично впечатление, от позицията на човек, който е игра и други ТПСи.

Няма нуда да ни обеждаваш в личните ти предпочитания.

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

fisk думичката ``куцо`` ме подразни в мнението ти . Дълеч не е така въпрос на вкус явно знам ,че се кефиш на RE и коментара ти ме учуди.

fisk
Console Ninja
Console Ninja

Мнение fiskпреди 10 години

Кефя се е меко казано, но за мен неразбирателството идва от момента, че след 4 Капком трябваше да сменят франчайза с нещо от рода на "Evil Flipper", "Chris' Pwnage" и други глупости.. Не казвам, че играта е лоша, дори напротив, придържам се към първите ми коментари в тази тема , но това за мен не е РЕ5.

Колкото до "зациклянето" на поредицата и прочее, за мен това е несериозно, както и никой няма да очаква ФПС камера в старкрафт примерно или нещо подобно.
При толкова различен проект, спокойно могат да си позволят нов име, нямат нужда от РЕ историята, за да продават. :-)

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 10 години

fisk написа:
При толкова различен проект, спокойно могат да си позволят нов име, нямат нужда от РЕ историята, за да продават. :-)
Да, но тогава всеки щеше да каже: "Горе-долу бива игрицата, но не е като поредицата RE. Всичко е прекалено динамично и няма страх, а само някакъв си хаос и постоянни битки с противници на всяка крачка. Сега ако направят и RE5, цена няма да имат..." :lol:

dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master

Мнение dra6ko_second_chanceпреди 10 години

Ами куцо е оправлението как да не е,мислех да не се обаждам ама като гледам че се е заформил разговор.Не е проблема в мене,играл сьм всичките части на RE и за PS1,PS2,GC,фен сьм на поредицата,изиграл сьм сьщо и DEAD SPACE,ами от всичките части на тези игри с две рьце мога да кажа че на RE5 засега ми се струва най-нескопосано,и то от гледна точка на прецелването,мудно мудно колкото си искаш,никаква оприентация,и защо трябва да се свиква с нещо което преди това е било направено и сега се променя.

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Не ми се спори всеки си има мнение.

dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master

Мнение dra6ko_second_chanceпреди 10 години

Вярваш или не,чувстивтелноста я давам на макс,ефекта има подобрение,но пак си остава за мене неудобно(мудно).Може би сьп прекалил с игрите за PC и бьрзата реакция на мишката.Вярно и в DEAD SPACE беше по бавничко,но опрелдено има ралзика с това на RE5,да излезе играта,пьк искам неискам ще се свикна,все пак това ми е от любимите поредици,като за момента DEAD SPACE остава на вьрха в класацията ми

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Bobi написа:... но бяха свикнали и на доста по-бавни и малко на брой противници... :wink:

В RE4 на места са толкова колкото и в демото на RE5.

Пак върви същата тактика стреляш някой в крака докато се клати насам натам отиваш до него [X] за тупаник отръпваш се и т.н. кво ви е странно незнам...

Който е играл Resident Evil 4 едва ли ще срещне трудности от към чисто gameplay-ната част.

И пак да спомена ,че говорите нелепи неща :lol: .

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост