Портове, портдължения и портарини

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Отговори
Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Re: Портове, портдължения и портарини

Мнение RRSunknown2 седмици

Близард удариха мощно дъното ,и го пробиха със такава сила че задминаха всичко що е създавано някога във фейла.
Не знам дали следите шитсторма напоследък - Warcraft 3 ремастъра е с оценка 0.5 в метакритик което я прави най-ниско оценената игра там изобщо. За 60 лева получаваш
Липсващи обещани нови филмчета (а на сайта им още стои фалшиво филмче което го няма в играта)
Главно меню което работи през браузър и ти натоварва процесора на 100%
Липсващи текстури
Чести дисконекти и инстант дефеат екрани
Липса на ladder
Липса на Къстъм кампании
Непреработено меню
Намалени атак анимации вместо повече на брой
Сеч и крашове

И за да е по-благо в бонус - изтрит оригинален Warcraft 3 - вече не недостъпен и слят с римастъра и всички бъгни от който се пренасят и в оригинала дори да не си си купил римастъра - сори батка , при опит да инсталираш оригинала ти натриса едни 60 гигабайта .
Цензура на къстъм игрите и промяна в условия - всяка къстъм игра е собственост на Близард и създателя няма право да я репродуцира никъде и едновременно с това се съгласява че ако Блзиард решат да му ползват идеята няма да му споменават името дори.
Бан на всички които се опитват да рефънднат и отказ да върнат парите.

И на всичкото отгоре се оказа че единственото което е по-добро от оригинала - моделите , са правени на 100% от някаква малайзийска компания и явно те са единствените които са си свършили работата. А "лайнизард" с какво са се занимавали освен да си гресират гъсоците не ми е ясно.

https://www.ccn.com/warcraft-iii-reforg ... ely-livid/

В последната година постепенно деинсталирах всичко на Близард , кулуминацията беше някъкъв пач на Диабло 2 който ми скапа всички игри на компютъра на 30 фрейма и едвам го оправих. Пиратството е единственото спасение за класиките . Офишъла е посран ретроактивно.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Мнение The Demon2 седмици

Аз вече развивам фобия от римастъри. :lol: Ясно е че ги правят за да задоволят нуждите на по-старото поколение, да има нещо и за тях и да им вземат парите. Това го разбирам, но поне да го направят като хората. Пробвах го Age of Empires 2 Definite Edition и не мога един кусур да му хвана. Ако ще е стара игра или я правиш перфектно или не. Иначе остави на феновете да си я подкарат с модове и фенски пачове. Ясно е че ще я спукат от пачове и в някакъв момент може вече да става за игра. Дано тия оценки са им някаква сигнална лампичка за вдигане на качеството. :roll:

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknown2 седмици

Няма как да става за игра с премахването на къстъм игрите и редактора - нещото което създаде няколко жанра /dotа/ и държеше оригинала жив 17 години. Дори не можеш да играеш оригинала - безпрецедентна гавра която никой друг римастър не е постигал . Дори някой пурист да иска да го тества няма как защото вече старат игра ползва новия енжин със всичките му бъгове и лагване, съответно иска 60 гигабайта и нов компютър (и най-мощния пак сече), ползва новото меню, новите неработещи мрежови сървъри, новите цензури и небрежно премахва баланса от първата кампания завинаги обединявайки и двете кампания в една що се отняся до точките.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynor2 седмици

Днес са пуснали потресаващо изявление:
https://us.forums.blizzard.com/en/warcr ... date/18425

Което просто ме кара да се питам, като знаете за проблемите, защо сте я пуснали въобще? Всъщност не се и питам, Актата са натиснали, свърши се с When it's done.

Но и Близард са за бой, ретроактивното засиране наистина е безпрецедентно, можеше просто да освежат текстурите и толкоз. Аз се бях засилил да взема три копия, защото ежегодно я играем още с четата, и Battle.net е удобство, но ще продължим да я мъчим пиратка и с хамачи, да го духат нещастниците.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker
Регистриран преди: 14 години

Мнение me3x2 седмици

Изображение

wut?!
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Jim Raynor