Mobile Gaming

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Отговори
Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Re: Mobile Gaming

Мнение RRSunknownпреди 5 месеца

Най -сетне си взех адекватен телефон с който могат да се играят игри - обаче не мога да намеря игра която да става за нещо .Пробвах Соник 2 - не мога да мина първо ниво с тоя "виртуален джойстик", и накрая си останах само с Хърстоун и любимата още от как беше браузър игра Kingdom Rush (Уви за телефон е крайно неудобна -явно всичките им игри на тия пичове за мислени за таблет). Някой ще препоръча ли нещо интересно от последната година което да не е свързано с рпг гриндене, моби и доти и стреляне от първо лице.

Raziel
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение Razielпреди 5 месеца

За телефона почти всички игри са ташак пълен.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Демек за таблет са правени повечето екшън ориентирани така ли?

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 5 месеца

И аз се бях навил преди време. 99.9% от "читавите" неща са турбо циклежи. От останалото ме блазнят единствено шмапсове, пъзелчета и стратегии, затова друго не съм търсил.

От първите, с известни уговорки мога да препоръчам Sky Force 2014:
viewtopic.php?p=119738#p119738

Играх също Limbo, което се оказа с доста читав порт. Пробвах също телефонното издание на XCOM: Enemy Within, но не става на малък екран. Много хвалят Monument Valley, ама не намерих работеща версия.

Всичко това преди 2-3 години. От тогава не съм се занимавал, не виждам и защо. Телефонните игри са за убиване на 5-10 минути, не баш за игра.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

В крайна сметка след рисърч си направих един списък със стотина игри от който се чудя кое по- напред.
По стечение на обстоятелствата имам доста свободно време за игра на телефон (по време на работа докато карам дежурство или чакаме нещо което се случва постоянно) а вкъщи се преместихме да спим там където ми е големия телевизор, конзолата и компютъра и общо взето няма как да ги ползвам кой знае колко освен в почивните дни. И мисля да ставам мобилен геймър по неволя докато си ни оправя парното и не се стопли пролетта :yes:
Или ще си търся хубави слушалки които да стигат до телевизора .

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 2 месеца

Изображение

Google Play
App Store

Първия свят е безплатен, след това е 8 лв. и някакви стотинки. Играта е феноменална! Арта е грандиозен! Играе се с пад безпроблемно, в моя случай с Х1S контролер.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост