Покупка на конзоли, игри и принадлежности

Дискусия за всички и всичко свързано с gaming :)
Отговори
dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение dra6ko_second_chanceпреди 2 седмици

А каква е цената на Capcom и Darius обърната в US$ или БГ?
Интересно небях обръщал внимание на разлиакта между Sagaia и Darius 2.
Със сигурност съм играл на оригинална кутия на която пишеше Sagaia,но нивата като гледам със сигурност бяха като на Darius 2(първото ниво слънцето).
Може би кутията е била внесента от Япония и сложена вътре Европейската игра.защото кой ще ти я играя с японските надписи навремето.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 2 седмици

Мисля, че основната разлика е само различната подредба на нивата, да.

Иначе за цените - стандартното издание на Darius го взех за към 3500 йени...някъде към 70 лв (малко по-малко). Онлайн върви към 50 долара на повечето места. Колекционерското издание, с допълнителните игри и физическите бонуси е бая по-скъпо. В магазина, от който си взех моето стандартно, колекционерското беше към нещо от порядъка на 400 долара.

Capcom има няколко издания - стандартното е към 35-40 долара. Следващото е това от дясно на моята снимка - то съдържа играта, репродукции на инструкциите от аркадните автомати на всяка игра + 7 доста големи плаката, по един за всяка игра. Това издание върви към 60-70 долара мисля. Е-Capcom Exclusive изданието, което си взех аз, съдържа и допълнителната кутия показана вдясно, в която има много як артбук с твърди корици и кутия с 5 диска, на които са саундтраците на всички включени в колекцията игри. Някои издания вървят и с допълнителни картички с character select екраните от всяка игра. Това издание върви между 280 и 400 долара онлайн, но аз издавих късмет и го докопах доста по-евтино - за около 200 лв, но без въпросните character select картички (снимката, която пуснах е от нета, та затова там присъстват). Реших обаче че за тази разлика в цената спокойно ще ги прежаля, предвид че основно исках артбука и саундтраците.

Тая надежди, че Capcom колекцията може да получи DLC. Наскоро уредиха правата за AvP, за да я включат в plug n play аркадния си стик, надявам се че ще могат да я вкарат и към Beat 'Em Up Bundle-а като DLC. За Мустафата да не говорим, но там вече се съмнявам.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master

Мнение dra6ko_second_chanceпреди 2 седмици

Те пък егати парите,оляли са се.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 2 седмици

dra6ko_second_chance написа:
преди 2 седмици
Те пък егати парите,оляли са се.
За Darius наистина не знам какво са си мислели. То също има там саундтраци, артбук и подобни, но вероятно там надуват цената и акрилните табелки, които са включили. Но наистина ме е яд, че конзолните портове са само там.

Иначе стандартните издания са сравнително достъпни, даже и в eBay.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Отговори

Кой е онлайн

1 гост