Panzer Dragoon

It's been AGES!
Отговори
Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение ZaG13 години

Сега почнах Panzer dragon Orta и много се кефя на игрицата , графика звук , особен9о музичката много ме радва . Играта се игра трудно но е доста одовлетворяваща когато се овладее , за историята нямам впечатления защото се говори на някакъв странен език , дори май не е японски :shock: . Иначе менютата и субтитрите са английски ама докато се усетя че има субтитри .. а е и малко терудно да се оптваш да убиеш всички гадове и да прочетеш какво пише . Някой зне ли може ли въобще да се говори на английски в тая игра ?
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule
Регистриран преди: 14 години

Мнение king_of_the_universe13 години

ZaG написа:Сега почнах Panzer dragon Orta и много се кефя на игрицата , графика звук , особен9о музичката много ме радва . Играта се игра трудно но е доста одовлетворяваща когато се овладее , за историята нямам впечатления защото се говори на някакъв странен език , дори май не е японски :shock: . Иначе менютата и субтитрите са английски ама докато се усетя че има субтитри .. а е и малко терудно да се оптваш да убиеш всички гадове и да прочетеш какво пише . Някой зне ли може ли въобще да се говори на английски в тая игра ?
В тази поредица езикът е специално измислен от SEGA:

"The games are notable for using their own language — "Panzerese", consisting of a mixture of Ancient Greek, Latin and Russian language words as those languages were a hobby of Yukio Futatsugi, one of the core designers of the first game. This pseudo language is used during cutscenes (in a manner similar to the 'Cityspeak' in the film Blade Runner or Simlish from The Sims)." - уикипедия
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon13 години

Това с езика май го има само в версията за XBOX, защото си спомням че като играех Panzer Dragoon Saga миналата година си говореха на японски. Не че знам японски, разбира се но улавях някои познати неща като "аригато" "хай" и т.н. :P Saga-та обаче беше доста зле като RPG, иначе във всички други аспекти е супер.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe13 години

The Demon написа:Това с езика май го има само в версията за XBOX, защото си спомням че като играех Panzer Dragoon Saga миналата година си говореха на японски. Не че знам японски, разбира се но улавях някои познати неща като "аригато" "хай" и т.н. :P Saga-та обаче беше доста зле като RPG, иначе във всички други аспекти е супер.
Тъй ли? На мен Панзер Сагата (оригинална джап версия) ми е на измисления език.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon13 години

Абе ти по ще го познаеш ама съм почти сигорен че си е чист японски. Но какъв е смисъла за американците да пускат японски дублаж:roll: ? Всъщност цялата тази история няма никакъв смисъл :-), ако питаш мен. Ще си я пусна още веднъж за всеки случай. Много се издразних на тая игра че като биеш последния бос (бяха 5-6 дракона един след друг) нещо диска ли е преебан или незнам какво, ама ме изхвърли в менюто на SEGA-та и не можах да си сейвна завършена игра и да видя бонусите. Финала го изгледах като прехвърлих филмчетата от четвъртия диск на PC-to. Може би са сложили допълнителна защита на финала да ни е гадно и е трябвало да правя отново swap трика ама не ми се биеха отново драконите :lol: Мъка...

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Panzer Dragoon

Мнение vvarp12 години

Ретроспективен материал на 1Up:
No, there isn't a new Panzer Dragoon game in the works. It could happen, though, if series creator Yukio Futatsugi and Orta producer Takayuki Kawagoe can unite on a vision and direction for the franchise. The reason for this unique cover story is to take a look back at this underappreciated, underbought, near-legendary series that climaxed with the release of 1998's Panzer Dragoon Saga, a game that is unlikely to ever see a port to any system, ever. Taking the DNA of Sega stablemate Space Harrier and welding it to an Empire Strikes Back-style plot, developer Team Andromeda created an epic, picturesque showdown between good and evil that would send lasting shockwaves through the fledgling 32-bit era. In this exposé, we go behind the scenes of the Panzer series and talk with Futatsugi (also the director of Phantom Dust) and Kawagoe about one of Sega's most beloved properties. Futatsugi, especially, has plenty of surprises to share about the development of the franchise, so dive right in and rediscover the world of Panzer Dragoon.
http://www.1up.com/do/minisite?cId=3162472

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo12 години

мдам Panzer Dragoon SAGA cult! ;)

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Re: Коя е последната добра игра която си играл

Мнение ZaG12 години

Panzer Dragoon Orta (xbox)
Изображение
Велика игра ! Красива графика няма грам лаг. Саунд трака е страхотен. Игрицата е трудна някои босове изглеждат непобедими на 1я опит. А 8я и 10я направо ми зеха здравето .Тъпото е че не съм играл предните игри и не разбрах много историята заради странния език на който говорят. Играта има доста допълнителен матерял да забавлява след главната история.
10/10
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Re: Коя е последната добра игра която си играл

Мнение Bobi12 години

ZaG написа:Panzer Dragoon Orta (xbox)
http://www.xboxaddict.com/images/box_art/151.jpg
Велика игра ! Красива графика няма грам лаг. Саунд трака е страхотен. Игрицата е трудна някои босове изглеждат непобедими на 1я опит. А 8я и 10я направо ми зеха здравето .Тъпото е че не съм играл предните игри и не разбрах много историята заради странния език на който говорят. Играта има доста допълнителен матерял да забавлява след главната история.
10/10
Определено ще се изкефиш жестоко, ако изиграеш и предишните 3 части от поредицата - Panzer dragoon, Panzer dragoon Zwei и Panzer dragoon Saga (Azel: Panzer dragoon RPG в Япония). :inlove:

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp11 месеца

По принцип, не си заслужава да се коментира подобен demake, ама се оказва, че "оправят" и Panzer Zwei... Дано поне включат оригиналите.

Отговори

Кой е онлайн

1 гост