Virtua Fighter 5

It's been AGES!
Аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 15 години

Мнение DETONATOR-M13 години

Ето, знаех си, че ще е добре да си ръфна х360...Вуртуалната Токатщина Беш изглежда много добре. Ще взема да стана едно про, че дастават по-интересни срещите.

След като свалиха $100 от ПС3 не е ли време и от М$ да направят нещо подобно?
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe13 години

DETONATOR-M написа: След като свалиха $100 от ПС3 не е ли време и от М$ да направят нещо подобно?
Трябва и това да стане, след като Майкрото направиха друго добро дело:

Microsoft is extending the warranty program for Xbox 360 to three years - and promising to reimburse anyone who's already experienced the red rings of death and paid for a repair. http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=79058

Лошото е, че нашите са бастуни смотани и кой знае какви номера ще въртят само и само да не плащат за транспорт на повредена конзола.
Don't shoot! I'm a human!

atmos
Square
Square
Регистриран преди: 14 години

Мнение atmos13 години

Е какво ти пука дали търговците са бастуни или не. Пращаш конзолата директно в МС България или ако искаш да е още по сигурно в Германия или Англия
Изображение

PhoenixDown
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение PhoenixDown13 години

Искам да вместя някои мой впечатления от изминалия месец свързани с Virtua Fighter-а в България.

Най-вече благодаря на редактора на "GW" Jeru който отдели време и внимание за да може да бъде осъществен 1-ят въобще някога "VF Търнъмънт" у нас. Големи адмирации отиват и за Слави за това че Осъществи турнира ( водещият на шоуто)

Anniventure 2007-Game Event VIrtua Fighter 5 (PS3)

Първо място - Andy Cole с Лион (Пловдив) - Мой поиятел
Winning Prize - Подаръци от Pulsar

На 2-ро място - "Asuka" (Shino??) момиче, което играеше доста добре с Аой.

3-то място зае "Dasher" отново от Пловдив който загуби след щастлива серия от победи с Lei-Fei.
PhoenixDown - аз, бях победен на полуфинала от Andy След няколко оспорвани битки при резултат 2:1 като имах пълнaтa психическа нагласа да го отстраня, но бях бая уморен и ме победи основно с движение на Лион което доста подцених и не знаех за промените което то е претърпяло в VF 5. - жалко.

И тримата взеха доста работи и както аз си искараха добре (Andy Cole спечели фланелка на неговата любима игра WE :D )

Събитието се проведе в Хотел Рибарица (до Тетевен)
в присъствието на фенове от Anime конвенцията гледахме мачовете на бая голяма видео стена.По късно имаше и Турнир по KOFXI Спечелен от Henshiro след зверски игри с Слави.

Още веднъж Браво за турнира!
и дано скоро на небосклона да изгрее "БГ Virtua Fighter търнъмент" N2 !

PhoenixDown
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

"Virtua Fighter 5" xbox 360 - Оnline Потеърдено!

Играта вече е факт, остава само премиерата...

Xbox ver. screens

Изображение Изображение Изображение

Ами какво да ви кажа...Това е най кофти развоя на нещата за почитателите на Sony ( като мен ) Играта ще съдържа вскичко което има в PS 3 версията с изклщчение че ще е ver. C ( последно подобрение ) и че ще има нови модове и естествено Xbox Live.

Незнам каква ще е дереджето с джойстиците, но аз само като го видя контролера и ми се отщява (специално за тази игра)
Обаче чест им прави на MS че са направили някакво споразумение с Hori и сега играта или поне някои "специалния издания" ще вървят в комплект с това

Изображение

Аз незнам за вас но ако Sony не изкарат този така важен за Vf почитателите ver.C Аз лично си купувам X -a (колкото и да ми е апатичен) Просто няма такава друга поредица.

Ето линк как вече от gamespot я разцъкват:

http://www.gamespot.com/video/937423/61 ... --pax-2007

Слагай линкове към шотовете в thumbnail формат,когато са толкова големи!Няма нужда да скролваме до Китай,че да прочетеме какво си написал!
BardoSore

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon13 години

В Еврогеймъра пишеше че SEGA още се чудели дали да я пускат в Япония, понеже за две години XBox-a не могъл да мине 400 000 продадени бройки. Ако този ъпдейт е толкова важеш ще го пуснат по натам за PS3, както навремето пуснаха Evolution-a. Ako e някакъв дребен пач , сигорно ще го пуснат за теглене.

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x13 години

За играта(както и поредицата) няма какво да кажа - дискутирал съм предостатъчно тук. Стика на Hori си е доста cool, но дано да го продават заедно с играта по default макар и цената да е по-соленичка - просто ме е страх от нашенските тъпаци, че няма да го внесат ако е stand alone. Иначе не ми е толкова за "C" ъпдейта - Live+VF си е хипер мечта на не малко хора по света, включително и на мен. Не е истина как му се точа :twisted:
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

PhoenixDown
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Още един автентичен VF5 X360 материал:

Не откривам никаква разлика в графично отношение с PS3 версията, играта изглежда същата! Сега остава само да намеря и някое hight rez филмче за да видим този прочут антиалаизинг в действие.

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

ВФ5 360 - 26 октомври, дотогава - ДоА4! :lol:

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon13 години

Значи 26.10 е големия ден :lol: Да се надяваме че няма да има някакви проблеми с кадрите. Всичко друго изглежда върви по вода. Иначе DOA4 ще се джъга до излизането на DOA5 :D Да видим дали ще ни изненадат на TGS-a

Аватар
andycole
Console Master
Console Master

Мнение andycole13 години

Тея дето ще я играете на x360 май ви трябва задължително arcade stick. С пад-а на x360 ще е истинска мъка

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore13 години

andycole написа:Тея дето ще я играете на x360 май ви трябва задължително arcade stick. С пад-а на x360 ще е истинска мъка
http://www.play-asia.com/paOS-01-77-1-4 ... -28xg.html

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

BardoSore написа:
andycole написа:Тея дето ще я играете на x360 май ви трябва задължително arcade stick. С пад-а на x360 ще е истинска мъка
http://www.play-asia.com/paOS-01-77-1-4 ... -28xg.html
Срещу скромната цена от 80 долара + още 25 за доставка. :lol: Смятам да се въздържа. Купих си приличен пад на Хори за 360 с читава кръстачка, мисля да джарам с него. :roll:

Аватар
andycole
Console Master
Console Master

Мнение andycole13 години

Така е,при x360 ако искаш да играеш vf нормално ,ти излиза по-скъпо

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

andycole написа:Така е,при x360 ако искаш да играеш vf нормално ,ти излиза по-скъпо
Ми, то и на Плей 3, ако играеш и със страничните бутони, ВФ се играе кофти. :roll:

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore13 години

andycole написа:Така е,при x360 ако искаш да играеш vf нормално ,ти излиза по-скъпо
Изображение

Аватар
andycole
Console Master
Console Master

Мнение andycole13 години

Не е трябвало да си го причинява тва,просто да се бръкне малко повече за аркейд стик и да продължи да си живее :lol:

Аватар
Jeru
Console Master
Console Master

Мнение Jeru13 години

king_of_the_universe написа:
Ми, то и на Плей 3, ако играеш и със страничните бутони, ВФ се играе кофти. :roll:
Истинските играчи не си биндват бутони! :lol:
Шегата на страна - със Sixaxis се играе ок, но ако наистина си бинднете нещо на L2 и R2 е тегаво. Пък с 360 пада играта ще е безумна. Ма то т'ва няма особено значение при истинските VF гийкове, защото всички знаем, че не ползват падове. :D
Изображение

Аватар
andycole
Console Master
Console Master

Мнение andycole13 години

Е ,да ама ако си с пад нямаш друг избор освен да си ползваш l2 за 3 бутона.Става супер неудобно иначе падането на крака, x,o и [] ,почти невъзможно е да нацелиш тайминга и с трите.Така че и силните вф играчи като играят с пад си ползват l2-то. При Tekken-а вече е друга работа.

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

andycole написа:Не е трябвало да си го причинява тва,просто да се бръкне малко повече за аркейд стик и да продължи да си живее :lol:
Дори само единият пистолет струва повече от аркадния стик. :lol:
Jeru написа:
king_of_the_universe написа:
Истинските играчи не си биндват бутони! :lol:
Аз не съм истински играч. Ако бия някой, значи е хипер-ламерче! :lol:

Кой е онлайн