Sega Saturn

It's been AGES!
Отговори
Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Sega Saturn

Мнение The Demonпреди 9 години

http://segagagadomain.com/RetroCorepage-main.htm

Moжете да свалите най-новият Sega Saturn Fighting Special 2010. Видео с коментар за почти (ако не) всички fighting игри за Сатурн. Общо е 2 часа и 40 мин, разделено на 5 части. 1,2 и 3 са 2D, а 3 и 4 са 3D. Много неща може да се научи от него. Някои игри не ги бях виждал.

На сайта на Retro core има и друг спешъл с всички шутери със самолетчета. Много яки видеота. :wink:

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 9 години

Наистина много яки филмчета :yes:

Потребителски аватар
Rinaldo
Контакти:
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldoпреди 9 години

да :yes:

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

ПОМАГАНЕ ЗА SATURN

Мнение The Demonпреди 9 години

Да, имаше много яки. 2D файтърите са над 50, но това не е някаква изненада. Все пак сатурн е известен с 2D-то. Въпреки това и триизмерните не са за подценяване. По мои изчисления ги преброих 18. Харесах си три които не бях чувал Goiken Muyou: Anarchy in the Nippon, Zero Divide: The Final Conflict, Savaki. Изглеждаха доста добре от към визия и ми се сториха забавни за игра. :)

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 3 години

Sega Saturn copy protection cracked after 22 years!

You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 3 години

Тъкмо това идвах да постна :D Явно Saturn-ът ми най-накрая ще престане да събира прах :D
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

dra6ko_second_chance
Console Master
Console Master

Мнение dra6ko_second_chanceпреди 2 седмици

Зачетох се днес в тази тема и имам едно уточнение за използването на понижаващ адаптер/трансформатор от 220v към 110v.
Bobi,беше написал че е опасно да се ползва адаптер с мощност по-голяма от тази на самата конзола,но не е вярно.
Всъщност ако адаптера/трафа е 220v-110v 80W или 100W или 200W,няма никаква опасност за техниката(конзолата) на която е вързан,защото това всъщност е товара който може да поеме самия адаптер/траф. от техниката(конзолата),а не че подава това към техниката(конзолата).

Примерно SEGA Saturn/Dreamcast са около 35W,така че може и да се ползват на 80W/100W/200W адаптери.
Вече ако е някой XBOX360 там нещата са същите.Ако кашона е на 205W то ще трябва да се вземе минимум адаптер/траф с 230/240W.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 2 седмици

При 110 волта по закона на ОМ протичащия ток се увеличава двойно в сравнение с 220 V при същата мощност на консуматора и именно тогава има някаква опасност защото има една задължителна характеристика при всички електронни компоненти и тя е именно максимално допустим ток измерван в ампери - който ако бъде надвишен започва да грее а ако става дума за големи мощности може да запали и кабелите. Може би това е имал предвид Боби.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост