Поредицата Yakuza

It only does 8071A06.
Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Re: Yakuza 0

Мнение Jim Raynor3 години

king_of_the_universe написа:Приятелски съвет: не пръскайте пари по Кетфайта, страшна рендъм простотия ми се струва!

Чакай сега, можеш да хвърляш пари за catfight? Fucking sold! :lol:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule
Регистриран преди: 15 години

Мнение king_of_the_universe3 години

Jim Raynor написа:
king_of_the_universe написа:Приятелски съвет: не пръскайте пари по Кетфайта, страшна рендъм простотия ми се струва!

Чакай сега, можеш да хвърляш пари за catfight? Fucking sold! :lol:
Разбира се. Все едно играеш Еврофутбол - 100% адреналин. :lol: Мисълта ми е, че този път има по-добри начини за манимейкинг и далеч по-забавни мини-игри.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

В интерес на истината, тази вечер мини-играта ми върза и направих кинти! Ще пусна видео с мазалото. :)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Кетфайт турнирче:

Шимейлът ги кърти отвсякъде! :lol:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Re: Yakuza 6

Мнение king_of_the_universe2 години

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение Jim Raynor2 години

То въобще основна игра ще има ли? :lol: Аз май не бих стигнал до нея.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe2 години

Jim Raynor написа:
2 години
То въобще основна игра ще има ли? :lol: Аз май не бих стигнал до нея.
Аз цъкнах японското демо. Боят си тежи на мястото, не е старата позната пръчка. Колкото до мини-игрите, аз съм фен само на караокето, нелегалните боеве ,ЮФО-кечъра и на пимпването. Другото и без друго не ме вълнува. :D

Потребителски аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Re: Поредицата Yakuza

Мнение The Demon10 месеца

YAKUZA 7 - Излиза 2020-та на запад.

Изображение

Най-новото е, че се опитват да разнообразят Beat em up-a , като правят битките Turn Based RPG. :lol: Харесвам Якуза и особено Turn Based рпг-тата. Звучи ми като win win ситуация, но...

Не знам и аз вече изпитвам трудност да изиграя всички излезли игри от поредицата. :-) Малко ала "Ателиетата" стана с това излизане на игри всяка година. Хубаво е че разчупват с нови идеи, за това се радвам. SEGA обаче правят огромна грешка, че разчитат само на YAKUZA и Sonic, до пълно обезличаване. Това като цяло е проблем на гейминдустрията, че не се рискува с нови франчайзи... но те съвсем се отказаха. Дори Judgment е Якуза спиноф, а за fist of the north star се говори че е Якуза скин. :mrgreen:

Потребителски аватар
sephiroth2nd
Mobile Gamer
Mobile Gamer
Регистриран преди: 11 месеца

Мнение sephiroth2nd10 месеца

Играл съм 3 Якузи. Една съм изигравал напълно с все целия опшънъл контент. Няма смисъл да се играят всички, освен ако човек не иска да проследи цялата история. Разликите от това, което съм виждал и играл ми се виждат твърде миниатюрни.

Но аз също съм на мнение че Yakuzа е win win с търнбейсд системата. :mrgreen:
А пък ако има и комбота тип Legaia-та или Xenogears-a, ще е епик.

Потребителски аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Taка си е! :yes:

Даже един приятел ми каза навремето, играй YAKUZA 3 само по мейн сторито, всички мини игри ги има в 4-част + още нови. Така спестих доста време. Действително си струва да задълбаеш в мини игрите само на една от игрите.

1 и 2 ги играх нa PS2, така че спокойно ще скипна двете KIWAMI. В момента съм на средата на 4-ри, после имам 5, после 6, по някое време и ZERO защото харесвам атмосферата на 80те... А ми се играе и Yakuza Dead Souls. От няколко часа игра там, много ми допадна зомби хумора. Догодина излиза 7, а се носят слухове, че искат да превеждат и самурайската YAKUZA. Страшно е положението, ако искаш да ги минеш всички. :mrgreen: Не ми се мисли за някой който сега започва.

Потребителски аватар
sephiroth2nd
Mobile Gamer
Mobile Gamer
Регистриран преди: 11 месеца

Мнение sephiroth2nd10 месеца

Като споменаваш спинофите, се сещам за единствената, която искам реално да пробвам, но май беше jp only. Тази във феодална Япония... Ishin мисля, че се водеше.

Потребителски аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Mда, правиха се опити за фенски преводи, но нищо не даде плодове накрая.

Те са две за PS3 - Yakuza Kenzan и Yakuza Ishin

Kaкто правят римекове и портове на всичко старо , като нищо в някакъв момент и с тях да се захванат... Ако още не са. :) И тогава евентуално може да ги преведат официално. Ако не, винаги остава надеждата във фенските преводи.

Освен Kenzan и Ishin, тайничко се надявам някой да прехвърли и преводите на 0 и Kiwami 1 за PS3, защото обичам да играя на оригиналната платформа и да правя сравнения.

В очакваната физическа Yakuza колекция за PS4, обещават да ни дадат и празна опаковка на YAKUZA 5 (PS3 версия), която пуснаха only digital ,което го намирам както за ебавка, така и за Cool. :D
Изображение

Потребителски аватар
vvarp

Мнение vvarp10 месеца

По въпроса с походовата Якудза 7, ето малко повече кадри от... първи април :lol:

Кой е онлайн