Поредицата Yakuza

It's been AGES!
Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Yakuza 3, 4 и 5

Мнение epedosпреди 5 години

Потърси фенски преводи и шти дам пс3ката ми.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 5 години

Странно е, защото играта така и така вече е създадена, феновете не искат дублаж и само трябва да преведат там където има текст по менютата и субтитрите. Друго нещо което не проумявам, е че има много по слаби игри от Yakuza дето продават повече от 200 000, дори 500 000 и милион. За продажбите са си виновни и SEGA. Не успяха да представят качествата на поредицата на запад. Маркетинговият им отдел е трагичен що се отнася до Yakuza-та. Трябва си реклама, клипове сравнения с другите игри от тоя тип и защо Yakuza e по-добра от тях. Не става само с трейлъри изградени изцяло от кътсцени, без никакъв геймплей. На някой случаен най-много да му заприлича на долнопробен Якуза филм. Много ясно че само шепа хардкорци ще им се кефят. Супер много хора не знаят изобщо как изглежда геймплея на поредицата, колко много неща можеш да правиш и колко е зарибяващо лутането в града. Щом дори Yakuza Dead Souls е яка и отнася много прехвалени хитове, какво остава за 5цата. :)

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 5 години

epedos написа:Потърси фенски преводи и шти дам пс3ката ми.
Няма такива, иначе 10х :-)
The Demon написа: Щом дори Yakuza Dead Souls е яка и отнася много прехвалени хитове, какво остава за 5цата. :)
4-ката ми е от най-любимите игри за генерацията, щом имам отделени около 100 часа смятай :lol:
SEGA са под всяква критика, поне английски субс да бяха оставили за японските версии и да можем да си ги импортнем.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 5 години

Е не може да няма фенски превод, къде и кви са тия фенове тогава?!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 5 години

The Demon написа: Щом дори Yakuza Dead Souls е яка и отнася много прехвалени хитове
:miyamoto:

Ягъза Дед Солса е коледарска гега! Игрите на Суда се играят по-нормално от тази плачеща върба!

Дадох само 30 кинта за нова игра, но се чувствам като ограбен милионер. :evil:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 5 години

Изображение

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 4 години

Yakuza 5 за САЩ и Европа през 2015 през PSN. Което ме подсеща да се наканя най-после да купя японската физическа версия, но вече на приемлива цена. :D

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 4 години

Знаеш японски -ядеш баница.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 4 години

DETONATOR-M написа:Знаеш японски -ядеш баница.
Или 日本のノウハウ- パイを食べる :lol:

А Кензана пак йок :-x

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 4 години

Кензана е прекалено добър, за да го харизват на гайджини. :lol:

Или импорт на баницата и който е без японско ноу-хау - undub и преводи. Тук има туй-онуй за кензан и Я5:
http://www.khhsubs.com/

А и си мисля, че винаги японските версии са по-завършени, откакто орязаха кабаджйотата в Я3 (западните версии).

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 4 години

Добре, че все пак ще мога да я изиграя, бях се отчаял. Ама ебаси селското изпълнение... както с Okami HD - няма да я вадят на диск за Европа и Сащ. Кво им пречи да пуснат някви бройки, имат фен база тези игри. Все пак обмислям да си импортна все някога Оками ХД и Якудза 5 от Япония за рафта, пък ще им цъкам версиите от стора, кво да се прави.

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение toshпреди 3 години

В момента се даунлоудват 23гб и след малко се потапям в неповторимата атмосфера:) Някой друг да се е престрашил да вземе Yakuza 5?

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 3 години

andycole и Jeru в еврейско комбо, ако не се лъжа. ;)

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 3 години

"Неповторимата атмосфера" вече са я повторили поне 6 пъти. :) За Плей 3 съм пускал всички японски Якудзи след 2, от които най-много ми хареса Кензан - достатъчно екшън и по-малко тумба-лумба шикалки. За 5-цата мога да кажа, че започва с посираща интро-песен (поне японската версия), която е най-слабото интро-парче в цялата поредица. Началото е добро, но има тотална злоупотреба с кът-сцени, разговори, джиджавки. Казвали са ми, че като попрехвърля началото, ще има лес конвърсейшън и моар екшън, но ще положа усилия първо да врътна 4, където запецнах на третата история, щото получих мозъчен ревматизъм от постоянното превъртане на реплики.

В момента по-интригуващи ми изглеждат Якудза Зеро (Токио в края на 80-те) и Ишин. Зеро-то го пускат в Щатите догодина, Ишина най-вероятно няма да го пуснат извън Япония.

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 3 години

Ахам, с Jeru делихме за Якудза 5. Щом сега ме цакат и ме караха да чакам 3 години за дигитално издание и аз ги цакам като купувам половин игра :lol:
Иначе беше адски очаквано заглавие за мен, добре че най-накрая са вкарали повече локации. Трябваше да трия супер почти целия си хард (45 gb свободни иска за инсталация), което за 60 и 80 гб пс3-ки е ад.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 3 години

https://www.youtube.com/watch?v=GbELDqM ... nDwbm8N0xV
Welcome to our brand new series "Forging The Dragon" an in depth behind the scenes story of how Yakuza (Ryu Ga Gotoku) was made. From inception to its japanese release we're covering the story of Toshihiro Nagoshi bringing his idea to life.
:yes:

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Поредицата Yakuza

Мнение The Demonпреди 2 седмици

YAKUZA 7 - Излиза 2020-та на запад.

Изображение

Най-новото е, че се опитват да разнообразят Beat em up-a , като правят битките Turn Based RPG. :lol: Харесвам Якуза и особено Turn Based рпг-тата. Звучи ми като win win ситуация, но...

Не знам и аз вече изпитвам трудност да изиграя всички излезли игри от поредицата. :-) Малко ала "Ателиетата" стана с това излизане на игри всяка година. Хубаво е че разчупват с нови идеи, за това се радвам. SEGA обаче правят огромна грешка, че разчитат само на YAKUZA и Sonic, до пълно обезличаване. Това като цяло е проблем на гейминдустрията, че не се рискува с нови франчайзи... но те съвсем се отказаха. Дори Judgment е Якуза спиноф, а за fist of the north star се говори че е Якуза скин. :mrgreen:

sephiroth2nd
Square
Square

Мнение sephiroth2ndпреди 2 седмици

Играл съм 3 Якузи. Една съм изигравал напълно с все целия опшънъл контент. Няма смисъл да се играят всички, освен ако човек не иска да проследи цялата история. Разликите от това, което съм виждал и играл ми се виждат твърде миниатюрни.

Но аз също съм на мнение че Yakuzа е win win с търнбейсд системата. :mrgreen:
А пък ако има и комбота тип Legaia-та или Xenogears-a, ще е епик.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 2 седмици

Taка си е! :yes:

Даже един приятел ми каза навремето, играй YAKUZA 3 само по мейн сторито, всички мини игри ги има в 4-част + още нови. Така спестих доста време. Действително си струва да задълбаеш в мини игрите само на една от игрите.

1 и 2 ги играх нa PS2, така че спокойно ще скипна двете KIWAMI. В момента съм на средата на 4-ри, после имам 5, после 6, по някое време и ZERO защото харесвам атмосферата на 80те... А ми се играе и Yakuza Dead Souls. От няколко часа игра там, много ми допадна зомби хумора. Догодина излиза 7, а се носят слухове, че искат да превеждат и самурайската YAKUZA. Страшно е положението, ако искаш да ги минеш всички. :mrgreen: Не ми се мисли за някой който сега започва.

sephiroth2nd
Square
Square

Мнение sephiroth2ndпреди 2 седмици

Като споменаваш спинофите, се сещам за единствената, която искам реално да пробвам, но май беше jp only. Тази във феодална Япония... Ishin мисля, че се водеше.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост