Xbox Live

Kinect the dots.
Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 15 години

Xbox Live

Мнение vsv13 години

http://forums.maxconsole.net/showthread ... 5163:blink:

Пуснете си филмчето. Дали наистина става?

"Some dude claims he knows how to make the gree 30 day LIVE trail go on forever, meaning morally wrong people will not have to pay $50 per year for the service. Apparantly, he has sent the details to MS however..."

fall
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение fall13 години

Никой не знае. По-вероятно е използвал някой от 48 часовите купони към игрите за да го фейкне това.

Потребителски аватар
Men4o
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy
Регистриран преди: 14 години

Live

Мнение Men4o12 години

Някой може ли да ми помогне(ако има оправия де)!
Опитвам се да си изтегля демото на Bioshock(с UK account),но ми дава че не е за моя region!Направих си US account и пак ми дава същото!И на други игри ми дава тоя проблем! :-?

Потребителски аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore12 години

Аз съм с UK и нямах проблем :roll:

Потребителски аватар
Men4o
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение Men4o12 години

Пише ми :
This item is not available from your current location! :-?

ПС: Влезте тук,за да се разберем за multyplayer 8)
viewtopic.php?t=2809

Потребителски аватар
Mindkiller
True Gamer
True Gamer

Мнение Mindkiller12 години

Check This Out!

Вероятно проблема е същия :roll:
Nothing here...

Потребителски аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Код: Избери всички

["Severfen"]Не, дори и те не могат да ги изтеглят. Става дума за Американска конзола в БГ регистрирана в Щатите.

Някъде другаде е проблема. М$ са оплескали нещо или  има някакво ограничение на БГ региона (най-вероятно по ИП). За съжаление брат ми е в БГ и няма как да ми каже дали при него се свалят, но ако познавате някои в чужбина питаите го да каже как е извън БГ. Аз довечера ще се опитам да се намеря информация.

[color=red]***[/color]

Проблема е сериозен. В официалния форум на 360 има огромна тема от вчера. Оплаквания идват от цял свят.

Официалното становище на М$ е че услугата е спряна за достъп на конзоли в региони които не се поддържат от "лаив маркета". Демек ако нямаш официален съпорт в страната си няма "Мап Пак". Рестрикциоята е по ИП. Което значи че ако ползваш прокси в Щатите ще си драпнеш "МПа" ако не $%$%$. Разбира се от М$ заплашват че ще банват такива конзоли.

Има доста информация от потъrпевшите и почти нищо от М$. Ако някои намери официално изявление нека да посне линк тук.

Ето темата в саита на 360: http://forums.xbox.com/12597931/ShowPost.aspx

Ха ха ха ... проблема го е имало и още кагато МП е бил платен. Доста хора са изгоряли с М$ точки, които са им били взети само за да разберат че не могат да си драпнат МПа.

Това е писмото ми до М$:

"Hi, i'm living in EU. I have Xbox 360 from more then 2 years. I have Gold membership all the time.

Now i can't download "Gears Of War Map Pack 2". THE ITEM IS NOT AVAILABLE FROM YOUR CURRENT LOCATION.

So when comes to payments you can accept my money, despite my location. But you can't allow me to download "Gears Of War Map Pack 2", because my location. This is outraged.

Make some corrections or you will lost more then just one customer."

Ще чакаме отговор.

[color=red]***[/color]

Ето и отговора:
---------------------------------------
Hello Todor,

Thank you for writing Xbox Customer Support!

I apologize for the inconvenience. I understand that when you trying to download a clip, movie trailer on your Xbox 360 console, you received this error message: ”the item is not available for download in your region”

With regards to this issue, Xbox Live will determine the location based on their console’s IP address upon login. If the content the user is trying to obtain is restricted in their geographic location, Xbox Live will block the purchase or download from occurring. The error message that you are experiencing appears when an Xbox Live member is trying to purchase or download content from Xbox Live that is not licensed in the country where you are located. Make sure that you are using an account for your country or region. Thank you for your time and understanding.

If you need to reply to this e-mail, please reply 'with history' (include any previous e-mail) so we can expedite our service to you or you may also call our phone support at your earliest convenience, and we will be happy to help you.

Xbox Customer Support Hotline: 1-800-4MY-XBOX (1-800-469-9269)

International (direct dial to U.S.): 425-635-7180 
Hours of operation (every day):
9:00 A.M. to 1:00 A.M. Eastern Time
6:00 A.M. to 10:00 P.M. Pacific Time

To expedite service, please provide Service Request Number 1043503722 when you call.

Thank you for visiting Xbox.com. If you should have future questions on Xbox products or services, please be sure to revisit our Web site as we are continually adding information to enhance our service.

Sincerely,

Norman

Xbox Customer Care Team
---------------------------------------

Продължавам да ги тормозя. Ще бъда яко упорит, докато не мо кажат да се обадя. Нямам намерения да седя 1 час на холд и да ми се върти роуминг.

[color=red]***[/color]

Съжалявам че флудвам темата, но има движение по въпроса. Поговорих си с М$. Оказва се че целия проблем идва от факта че акаунта ми е регистриран в UK, а се логвам с IP което НЕ е UK-ско.

"Представителя" на М$ не можа да ми даде решение на проблема и доста се спече когато го попитах дали съм збъркал като съм си купил X-box 360  при условие че няма да го ползвам в 1 от изброените (богопомазани) страни. След като ме устави на ХОЛД за към сумата му и време затворих. Засметка на това пък написах много приятно писамце на съпорта. Да видим какво ще отговорят.

Потребителски аватар
Men4o
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение Men4o12 години

Много ти благодаря!

Явно,ще трябва да чакам България да влезе в списъка!

Потребителски аватар
Men4o
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Re: 30 day LIVE trail go on forever

Мнение Men4o12 години

vsv написа:http://forums.maxconsole.net/showthread ... 5163:blink:

Пуснете си филмчето. Дали наистина става?

"Some dude claims he knows how to make the gree 30 day LIVE trail go on forever, meaning morally wrong people will not have to pay $50 per year for the service. Apparantly, he has sent the details to MS however..."
Интересно ми е дали става тоя номер?Някой дали го е пробвал,защото на 12 ми изтича free trail-а1? :-)

Потребителски аватар
hellfire
Console Master
Console Master

Re: 30 day LIVE trail go on forever

Мнение hellfire12 години

vsv написа:Пуснете си филмчето. Дали наистина става?

"Some dude claims he knows how to make the gree 30 day LIVE trail go on forever, meaning morally wrong people will not have to pay $50 per year for the service."
Това ме разби :crazy:
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
jungleboy
Square
Square

XBOX LIVE

Мнение jungleboy12 години

Потърсих из форума отговори на въпросите които ми изникват за XBOX LIVE, но така и не намерих на всички и затова пускам отделна тема, предполагам, че ще е полезно за всички.
От няколко дни вече съм горд собственик на XBOX 360 Halo 3 edition и засега не мисля да я модвам, защото почнах да разглеждам LIVE-a и мога да кажа, че ми хареса! :) Също така с моето темпо на игра ("превъртам" 2-3 игри в годината) ще мога да си вземам и оригинални , особено от amazon или ebay.
Относно LIVE-a - направих си акаунт и го регистрирах с USA адрес, защото естесвено БГ няма. От време на време се появява странен проблем с download-а като казва, че едикакво си не е available за твоя location, предполагам че разпознава IP-то , че не е в USA. Интересното е, че след няколко поредни опита с едно и също нещо (визирам arcade версията на MK3 Ultimate) download-а тръгва :)) сигурно е бъг!
Въпросите ми към хората с опит в LIVE са:

1. Как платихте за gold акаунти? Видях, че може с кредитна карта , аз имам такава и съм плащал доста из интернет но ме спря втората стъпка дето въвеждаш "billing" адрес, който пак иска да е в щатите. Чудя се ако въведа фалшив дали ще ми мине плащането .... ? И дали би имало някакви други проблеми в последствие , щото не ми се хвърлят $20 или $50 на вятъра... :roll:

2. Ако с кредитна карта не става, някой купувал ли е предплатена карта и откъде?

3. Като си купиш gold акаунт получаваш ли от тия microsoft points и ако да, колко?

4. Някой пробвал ли е да купи някой HD филм за download с точки?
Ipossible is nothing!

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x12 години

Не се занимавай с глупости. Флашвай и се ръгай в Live :wink:
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Re: XBOX LIVE

Мнение vsv12 години

jungleboy написа:
1. Как платихте за gold акаунти? Видях, че може с кредитна карта , аз имам такава и съм плащал доста из интернет но ме спря втората стъпка дето въвеждаш "billing" адрес, който пак иска да е в щатите. Чудя се ако въведа фалшив дали ще ми мине плащането .... ? И дали би имало някакви други проблеми в последствие , щото не ми се хвърлят $20 или $50 на вятъра... :roll:

2. Ако с кредитна карта не става, някой купувал ли е предплатена карта и откъде?

3. Като си купиш gold акаунт получаваш ли от тия microsoft points и ако да, колко?

4. Някой пробвал ли е да купи някой HD филм за download с точки?

1. С дебитна карта става без ниаккви проблеми. Адресът би трябвало да е реален, но от нета можеш да си намериш всякакви адреси.

2. Става и с кредитна карта.

3. Не получаваш нищо, все пак това са Майкрософт и не дават много аванти.

4. Не си купуваш филми а ги наемаш, след време няма да можеш да ги пускаш, затова теглиш, гледаш и забравяш.

Потребителски аватар
Rinaldo
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo12 години

казаха ми че, за LIVE , си правиш гемйтаг с данните в 360, там цъкаш неийде и се регваш в Регион - примерно моя човек се е регнал в UK - England. След това някой отива до Англия и ти купува 2-3 карти за LIVE , всяка е 55$ , и 1 карта е абонамент за 1 година.

а за флашнатите конзоли и банването от Live, поне според тия дето правят хакването на фирмуера, казват че, неправилното записаи пиратски 360 игри, който не са 100% 1:1 с оригинала по некаф начин МС ги разчитат и банват, тъй като самта игра праща некаф код по нета с данни 20:359 или нещо такова, а неправилните пускали данните като номер 360 и хоп бан.

Потребителски аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Re: XBOX LIVE

jungleboy написа: 2...някой купувал ли е предплатена карта и откъде?
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-es- ... -26r5.html
http://www.play-asia.com/paOS-13-71-es- ... -2gc6.html

Потребителски аватар
jungleboy
Square
Square

Мнение jungleboy12 години

Благодаря ви за отговорите :)
А тия play-asia доставят ли в БГ?
Ipossible is nothing!

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M12 години

отвреме на време
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Mesmer
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Mesmer12 години

:!:
me3x написа:Не се занимавай с глупости. Флашвай и се ръгай в Live :wink:
:!:

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Live

Мнение Sath11 години

http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=664175

Който играе с пиратски копия в Live да внимава. Гледам доста хора тия дни са изревали.

Потребителски аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Re: Xbox 360

Мнение danailkiller11 години

Мдам, явно е имало някаква кратка вълна от банове, но както обикновено тя е най-вече из Щатите. Отбележете, че част от банните хора са с баннати акаунти само, а не конзоли като цяло, което не е някаква болка за умиране.

Според мен сегашната вълна банове е въз основа на изключителното много хора играещи Gears of War 2 месец преди официалното й излизане. Аз лично съм бил свидетел на десетки теми из форумите (gametrailers, gamespot), в които някой американец реве как човек от неговата friend list-а имал постижения от Gears-а и как го бил report-нал.

Това за мен означава, че хората с баннати акаунти са именно тея, които са били report-нати от някого, иначе щяха да им баннат конзолите.

Така или иначе който се притеснява нека да знае, че банването най-вероятно става въз основа на стари логове (тоест засичания на това кой на какво и кога е играл), а не на сегашното положение на конзолата ви. Тоест - нелогично е да се смята, че банват спрямо това дали сте онлайн в момента или не!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Кой е онлайн