Xbox Live

Kinect the dots.
Потребителски аватар
epedos
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Re: Xbox Live Arcade games

Мнение epedos8 години

Има И такива, които могат И локално, лол. Как че не те задължават?!?!?
Тва което казвам е, че МУЛТИТО трябваше да е достъпно и за Силвър акаунтите, нищо повече. Който си е зарибен манияк да си цака кинти и така. Там ачийвмънти, тинтири-минтири - окей, ма защо мултито да е в Голд?
Ако в контекста на "конзолата им фейлна мощно на лаунча заради пестене от материали", "алчни са да цакат за мултито" и "в една нормална пазарна икономика нямаше и да има помен за конзолата (сега,) 5 години по-късно" някъде случайно между редовете си прочел "майкрософт съкс" си е твоя работа.
А те съкват, всеки нормален техен клиент от уин3.11 насам е наясно. :lol:
E тва вече е тролене.

п.п. браво, че си изтри поста. :yes:
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
blumentopff
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 10 години

Мнение blumentopff8 години

Изтрих го да, защото не беше по темата.
Как да е. МС смениха всички конзоли, защото ЛОГИЧНО бяха в гаранция-аргументът ти не струва.
Напълно нормално е да искаш пари за услуга, която предлагаш, не виждам какъв е проблема.
До някаква степен разбирам, че въпросът е принципен, но от друга страна, както вече казах, никой не те задължава. Ако искаш купуваш абонамент, ако не ходи си в PSN'а-нямам нищо против.
Дразни ме това, че нито си пипвал Лайв, нито си виждал, а се правиш на компетентен и не спираш да ни заливаш с компетентност... Аз ти дадох съвет, да пробваш поне месец, после бих приел аргументите ти, но без да си го пробвал-няма как.
И какво му осраха на Даш'а, че нещо съм изтървал?
И да, политика е PSN да е безплатен-то е много близко до акъла.
See you starside... Изображение

Потребителски аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos8 години

Ти сериозно ли? То оставаше и да не обезпечават пострадалите клиенти. Тва не променя факта, че си беше един голям фееееееейл.
И защитаваш платеното мулти? Ду ай сенс а фенбой?
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9 ... 4e_kILlfuQ

Не е принципен въпрос бе, мен. Аз имам един въпрос към апела ти: КОЕ ДА МУ ПРОБВАМ НА ЛАЙВ? Мултито ли?? Играл съм в мулти - безплатно е, навсякъде. Мултито в лайв да не е по-различно от другите мултита?
И не храня Лайв. Храня, че мултито е в голд акаунта и трябва да си плащаш за него. А ти че се дразниш разбрахме, ама не пиши глупости.

Не казвам, че го осраха даша, а че хакнатата версия на новия излезе за по-малко от 2 дни. Тва няма връзка по темата щото "поддръжката" на даша е безплатна и за всички.
И всичко тва е един голям офтопик, аз спирам.

Онтопик: XBLA има читава библиотека и е една от причините да си купя бокса, тъй като за десетте заглавия можеше просто да го заема. А че може да ги играя без да плащам - не съм виновен аз. Доколкото чух М$ отсяват доста заглавията, които излизат там, а в момента XBLIG секцията е тотално занемарена и създателите на игри пищят. В момента просто молбата ми е ако някой е по-запознат, нека да изреди каквито ААА XBLA/XBLIG заглавия знае. Благодаря

Потребителски аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Е какво означава ФЕЙЛ при положение, че реално НЯМА засегнат човек?! Всеки, който не е бъркал в гъза на конзолата с ЦЕЛ ХАКВАНЕ си е получил нова такава. НОРМАЛНО! Аз не виждам нищо нередно в тая работа, пък какво остава за фейл...

Иначе си в голяма грешка-аз НЕ защитавам платеният мултиплеър, аз просто съм доволен от услугите на МС, за разлика от тези на Сони.
И да, има какво да му пробваш на мултито, просто е доста по-различно, доста по-достъпно и удобно! Доста е добро, вярвай ми! Аз дълго време мислех като теб и си цъках на хакната конзола сам... сега, когато си плащам ЕПИЧНИТЕ 5,75лв. на месец се кефя доста повече.

Изобщо не съм фенбой, просто трябва да разбереш, че не може да хулиш нещо по този начин, без да имаш някакъв допир до него.

Потребителски аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos8 години

Стига бе няма засегнат... те пощенските разходи са за сметка на майкро :D От България и Сингапур до щаба на М$ и Бил лично ги обгрижва.
Не ми говори за услуги, моля те. От написаното тук още отдавна ми стана ясно, че нещо при теб не е в ред. И не само в техническата част, май и като играеш игри понякога нещо не се получава. За Обливиън и Ънчартед коментарите ти говоря, например. За ПСН впечатленията ти. Нещо си в жестока самозаблуда, специално за ПСН. Както всички тук написана, в ПСН мултито си е на кажи речи същото ниво. Ти имаше странни някви проблеми в ПСН. Както и с ходенето по поляната в Обливиън. Или скачането в Ънчартед... дето никой тук не ги е забелязал.

И кво ми го хвалиш толкова лайв мултито? Мулти като мулти. Не видях аргумент защо трябва да ми е платено... кое му е по-добното и по-достъпното? Мулти кат мулти. Логваш се - играеш.

Потребителски аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

На мен ми беше ясно, че ще се стигне до разкриването на каруцарския ни произход, нали така бе, ба, ва, муу?! Но все пак, реших да ти дам съвет(който беше да не говориш за нещо, което ти е непонятно), просто за да не се излагаш. Сега да коментираме транспортните ми разходи от нас до Плесио(примерно) е просто нелепо.

Аз нямам проблем с игрането на игрите, просто след като дълго време си играл Halo: Reach-една игра с перфектна физика, няма как да се изкефя на Uncharted 3, много сори за епик фейла от моя страна.

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 15 години

Re: Xbox Live

Мнение Sath8 години

Офертите до края на месеца (не са официално потвърдени).
22.12.2011: Fallout Inhalte
24.12.2011: Street Fighter 3 Third Strike Online Edition
25.12.2011: Fruit Ninja Kinect
26.12.2011: Forza Motorsport 4 Inhalte (inkl. Season Pass, Avatar Items)
27.12.2011: Halo Reach Inhalte (inkl. GonD, Packs, Avatar Items etc.)
28.12.2011: Sonic Inhalte
29.12.2011: Red Dead Redemption Inhalte
30.12.2011: Gears of War 3 Inhalte (inkl. Season Pass, Add-ons und Avatar-Items)
31.12.2011: Call of Duty Inhalte
Ако изключим SF3 - meh като цяло. Поне хората ще могат да си закупят Season Pass-a за Гиърса на цената, която си заслужава. 2400MSP беше жив обир за съдържанието, което предлагат.

Очаквах да видя някои от игрите - Iron Brigade, Dungeon Defenders, Toy Soldiers Cold War, Crimson Alliance, Half-Minute Hero, Guardian Heroes, Orcs Must Die.... :smh:

Потребителски аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Аз също съм разочарован, като очаквах да намалят поне Limbo'то, което все още не съм играл. Общо взето от игрите в списъка не бих закупил нито една.

Потребителски аватар
Rinaldo
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo8 години

те си правят некви сметки и изчисления какво да намалят и по колко.. и някой от игрите да не казвам повечето са та****ци.. а тия новите игри с по еманйсти адона по 1200-2000 хиляди точки и тн, като сметнеш всичко 10-15к точки си е бахти кожодерството..

ах.. аз изпуснах аутърна, немах точки предния месец.. дано да го намалят преди да го махнат от маркета..

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sath8 години

Точно за това не смятам да купувам скоро Skyrim. Знам, че ще има 10 експанжъна и си чакам кротко GOTY изданието. Така направих с Fallout 3. :-)

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение RRSunknown8 години

Мне, няма да има 10 със сигурност - Фолаут 3 имаше 5 които като човек минал играта на 100% съвсем отговорно мога да заявя че бяха пълни тояги които не допринасяха с почти нищо към оригиналната игра и на нейния фон не са и 1% от експириънса. Самите Бетесда обявиха че при Скайрим че имат друг подход - DLC-та от ранга на експанжъни. Дали си заслужава купуването - ами с тия 150 часа стабилен геймплей в който далеч не съм видял всичко не мисля че има друга игра в момента която да предлага конкуренция като кънтент. Дали си струва да се чака една година - според мен не ако си фен, ако не си - да, аз много игри съм ги чакал така дали за Goty едишън, дали за далеч по-разумното падане на цената.

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master

Мнение Sath8 години

RRSunknown написа: съвсем отговорно мога да заявя че бяха пълни тояги които не допринасяха с почти нищо към оригиналната игра и на нейния фон не са и 1% от експириънса.
Да, Operation Anchorage и Mothership Zeta бяха върха на посредствеността. Така или иначе смятам да се потапям в света на Dark Souls, така че няма смисъл да взимам Skyrim още сега. :wink:

Потребителски аватар
werk
Console Master
Console Master

Мнение werk8 години

Един колега ме добави в някакъв фемили лайв пакет и сега имам голд за 1 година ,което на теория е супер ама за мен не е щото не играя мултиплеър игри и без тва.Цъкам тупалки ама то всеки път като влеза ме правят на кайма къде къде по-добри играчи от мене :roll: Та имам го от 1 седмица тоя голд и имам чуството ,че няма да го ползвам много и все пак който иска да ме добави геймтага ми е werk91 :-)

Потребителски аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Това е чудесна новина, ей сега ти пращам ;)

Потребителски аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

Мнение danailkiller8 години

И аз ти изпратих invite, ще ми е интересно кои файтъри имаш и доколко си добър наистина ;)
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
werk
Console Master
Console Master

Мнение werk8 години

Еми аз файтърите ги имам ама не съм особенно добър...с удоволствие бих играл с теб или който и да е anyways :mrgreen: Иначе имам SuperSFVI, Marvel vs Capcom 3, Tekken 6, Samurai Shodown Sen и DOA4.

Потребителски аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

Мнение danailkiller8 години

Това чудесно, аз съм относително слаб на Tekken-а и малко по-добър на SF4, така че тях можем да ги пробваме - само дето аз не мога да те видя онлайн нещо? Ако ме видиш ми пусни Party Invite.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
werk
Console Master
Console Master

Мнение werk8 години

Oк няма проблем =]

Потребителски аватар
vsv
Console Master
Console Master

Мнение vsv8 години

Здравейте колеги. Отдавна не съм влизал в лайва поради простата причина, че нямам вече боксче. Бихте ли ми припомнили как стояха нещата с играта в нета, че съм забравил, плащаше ли се или се плащаше само за да пазаруваш, има ли разлика между уиндолския лайв и ексбокския? Иначе си влизам с моя акаунт въпреки, че в момента съм му спрял всякакви плащания.

Потребителски аватар
blumentopff
Console Master
Console Master

Ами да, плаща се, има месечни такси, без които няма как да играеш онлайн. Също така не може да ползваш и Парти услугата, както още една камара неща. На практика, ако не платиш получаваш едно голямо нищо. Иначе напоследък има доста добри намаления на годишните абонаменти, като те могат да се намерят за по 70-80лв., което е една добра цена според мен. Има и доста нови неща, които вероятно си пропуснал, но те не са от кой знае колко голямо значение за геймърите. Най-важното е, че пуснаха облак, както и бийкън. Облака предполагам ти е ясен, а бийкъна е нещо, като известие, което пускаш за определена игра. Когато влизаш онлайн изписва примерно "vsv is online and wants friends to play Star Wars". Също така изкарва съобщение и когато някой от твоите приятели пуска определената игра. Разбира се, може да пуснеш повече от един бийкъни.

Що се отнася до Windows Live, струва ми се, че съм виждал Okamijitsu да го ползва, той би обяснил най-добре за него.

Кой е онлайн

1 гост