Xbox Live

Kinect the dots.
Отговори
Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 10 години

ВАЖНО ЗА XBOX LIVE ПОТРЕБИТЕЛИТЕ!!!

Мнение blumentopff7 години

Всички знаем, че напоследък Microsoft са подложени на сериозни хакерски атаки... Крадат се регистрации, карти, точки от потребителите и много други неща. Много от приятелите ми в Live спамеха с най-различни покани и глупости от сорта! Ето, че и на мен не ми се размина! Ето какъв e-mail получих днес:
Hi,

Thanks for helping us verify your Microsoft account!

Here is your code: ***3056

If you didn't request this code, we recommend that you go to https://account.live.com and change your password.

Thanks,
The Microsoft account team
По всичко личи, че някой се е опитал да ми смени паролата! Чист късмет, че пощата ми беше отворена в един от разделите на браузъра ми и бързо видях писмото! Смених си паролата моментално! Направете го и вие!
See you starside... Изображение

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Re: ВАЖНО ЗА XBOX LIVE ПОТРЕБИТЕЛИТЕ!!!

Мнение RRSunknown7 години

Това е фишинг - не е от майкрософт.

Потребителски аватар
Sath
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Re: Xbox Live

Мнение Sath7 години

Моя акаунт беше хакнат в началото на годината. Бяхa похарчили точките ми за някакви Fifa глупости. Странното беше, че паролата не беше сменена и успях да си запазя таг-а без никакви разправии с xbox support-a.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мен така ми откраднаха Steam и направиха далеч повече поразии ( буквално ми откраднаха всички игри). С хакнат Live какво могат да ти направят всъщност?

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain7 години

А как могат да ти откраднат игри в стийм, питам защото имам доста игри на него и в бъдеще възнамерявам още повече да имам.
В момента ако от друг компютър се опитат да се логнат на твоя акаунт ти праща код на мейла. Така че ти трябва освен име, парола и този код.
Виж ако са ти хакнали и мейла е друг въпрос...
PC mustard race

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Целия акаунт изчезна - незнам как, от Валв нищо не направиха. Казва ми че изобщо не съществува такъв акаунт, а ако се опитам да регистрирам нов - ми казва че вече е зает.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain7 години

Странно, още по-странно е че не си само ти с този проблем:
http://forums.steampowered.com/forums/s ... 46&page=11
http://forums.steampowered.com/forums/s ... ?t=1993846

Което ме кара да се притеснявам :-?
PC mustard race

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Да, знам че не съм само аз. Заеби - към 200 лева имах налети там и различни ачийвмънти, повече обаче няма да рискувам ако ще да да губя по- яка графика за игрите.
Нали сме с 21 век - дигитална революция прочие
Steam have a part in their Subscriber agreement to say that service is not guaranteed
с други думи - пали свещ и се надяваш да имаш късмет, защото ако нямаш като мен може само да пийнеш една студена водица.

Близард може да са всякакви но ми признаха за документ снимката на лична карта и ми възтановиха батъл нет акаунта за час когато някой ми го беше хакнал (Защото да - и батълнета ми хакнаха и му сменили паролата )

Излишно е да казва че мейлите ми са съвсем различни и че никога не съм се хващал на фишинг.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

На някой друг да са му изчезвали/изтривани всички сейвове в игра след ъпдейт на играта? В моя случай в gears of war 3 ми каза че са ми коруптнати сейвовете (въпреки че всички чаптъри са ми отключени) а в halo reach са ми изчезнали без обяснения и единствено мога да почна отначало от първо ниво и да преиграя цялата игра в кампанията.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobi7 години

RRSunknown написа:На някой друг да са му изчезвали/изтривани всички сейвове в игра след ъпдейт на играта? В моя случай в gears of war 3 ми каза че са ми коруптнати сейвовете (въпреки че всички чаптъри са ми отключени) а в halo reach са ми изчезнали без обяснения и единствено мога да почна отначало от първо ниво и да преиграя цялата игра в кампанията.
За "Halo: Reach" изчакай първо да си набавя отново X360 и го почваме двойна, че даже знам и още 1-2 човека, с които да ометем всички нива. :yes:

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkiller7 години

За сефте чувам нещо такова честно казано, НО специално Halo: Reach ти пази милтиплейър прогресът и този на кампанията (поне кое ниво си минал и на коя трудност) на сървъра на играта. Това го знам със сигурност, защото когато се прехвърлих на новата конзола започнах начисто без записи на всичките си игри и на тази с изненада установих, че всичко ми е запазено и нямах загубен никакъв прогрес.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Няма бате - единствено ми дава да почна отначало, въпреки че авийвмънтите ми си стоят. Става дума за избора на нива в кампанията - точките ми и костюма ми си стояха.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkiller7 години

Да, и аз за нивата в кампанията говоря, не мога да си спомня как точно бяха нещата там, май в менюто нямах избор за mission select, но после като минах само първата мисия някак ми възстанови прогреса, или нещо такова. Опитай да прецъкаш първата мисия на най-ниска трудност ей-така за пробата.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
blumentopff
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 10 години

Мнение blumentopff7 години

Имам код за 14 дена XBL Gold - заинтересованите да пишат еЛеС ;)

edit: Кода замина.
See you starside... Изображение

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение niki_7 години

Xbox 360 Games on Demand on sale next week for up to 85 per cent

Дори нови заглавия, като Black Ops 2, Halo 4, Resident Evil 6, Dishonored, Borderlands 2 са в списъка. Започва се сериозната война в дигиталните магазини на двете компании. Очаквам следващото поколение най- голeмите далвери да са именно там.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon7 години

Eee тази новина идва тъкмо навреме. Гледах го, гледах го тоя xbox store и всичко ми се струваше прекалено скъпо за дигитално копие. :) А намаленията са толкова малко в сравнение със steam и GOG. Има интересни неща в списъка, дано ги свалят до добри цени, че да си струва.

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_7 години

Кой знае кое ще е на добра цена, но е стъпка напред. И аз не бях влизал от майна си време в PSN и наскоро забелязах, че са пуснали някви намаления. То иначе беше смехотворно положението до скоро с тоталната липса на промоции в тия онлайн магазини.

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demon7 години

niki_ написа:Очаквано.
Аз примерно гепих 30 дена free live миналият месец от MS и пак ми искаха карта, но в live има умопомрачителната екстра да са интегрирали paypal -> добро утро Sony? Друг е въпроса, че ако искам да спра автоматичното обновяване е ебаси драмата и не става от конзолата. :lol:
Да обаче много лесно се спира от сайта xbox.com На мен много странни неща ми се случиха. Когато си го спреш, майкрософт те офертират за някакво намаление. Нещо от сорта на 3.50 на месец. Тръгваш да го купуваш с пейпал и се оказва че е толкова за 1 година... Даваш им кансъл и ти предлагат 1 месец без пари да тестваш. Вече ми стана 2 пъти подред, не знам докога ще продължава. :) Да не говорим че ми дадоха и още един безплатен заради някакъв бъг с клауд сейвовете, който така и не съм усетил. 3 месеца без пари засега. Ще му дам кансъл и този месец, да видим дали ще ми предложат още един безплатен. :-)

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_7 години

Евала майна имам да черпя една бира. :lol: Тамън вече се чудих каква карта да взимам, че ми изтече gold-a, но реших да тествам твоя метод първо.

Аз обаче бях cancel-нал автоматичното плащане вече, тъй че направо изтрих paypal акаунта, като опция за плащане от конзолата и в dashboard-a веднага ми излезе предложение за безплатен месец.

Вкарах отново paypal-а ( защото иначе дава грешка конзолата) и аре пак един месец от MS. :lol:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos7 години

Скоро имало ли е банове? Ти как играеш бе, пират? :lol:
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."