Xbox Live

Kinect the dots.
Потребителски аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Re: Xbox Live

Мнение danailkiller7 години

Не, последната бан вълна беше преди две години и няколко месеца. Не вярвам да има и нови бан вълни предвид, че това поколение приключи вече. Единственото важно е в крайна сметка да внимаваш с release-а който използваш и да си сигурен, че е защитен. Инак как Ники играе толкова рано Tomb Raider не знам, може би има баннат бокс, или пък не играе онлайн и му е все тая.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
epedos
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos7 години

Е играе уж. Май чипа му е специален...
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
blumentopff
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 10 години

Мнение blumentopff7 години

Човека е със switch ;)
See you starside... Изображение

Потребителски аватар
niki_
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение niki_7 години

Дам вече тия конзоли са напълно смазани от пиратството.
Имам втори чип, който е с отделен nand. Той може да се постави по- всяко време на Jtag-нат бокс отделно.
Единият си е Jtag-a, другията e направен от оригиналния нанд, който на времето екстрактнах и е чист пред MS.
Все пак и конзолата ми не беше влизала в Live така, че би трябвало "уж" да не съм флагнат дори. Live нанд-а го играя само с оригилани игри, и махам хард-а с пиратските профили и чекии дето могат да ме издадът.

Вероятно мога и с пиратските игри да играя онлайн, но предпочетох да изчистя dvd хака и всичко останало за да не стане някой фал. Аре сега не стига, че пиратствам повечето SP заглавия от доста време вече, няма какво да се стискам за няколко мулти игри.

Потребителски аватар
epedos
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos7 години

Да, така е, въпроса беше как става номера да цъкам оригинални онлайн, но скоро няма да е от значение май...

Тук викаш не форматира харда при смяна винаги, както е при пс3 :lol:

То не флагва ли играта? Ако играя с глича сложа оригинален диск и играя онлайн ще ме флагне ли?
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
niki_
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение niki_7 години

Флагва конзолата за бан, когато видят нещо нередно в нея, пък кога ще дойде е друг въпрос.
В твоя случай ако нямаш втори нанд, само като се покажеш онлайн с Jtag и MS ти прочитат всички ачиивмети, кога коя игра си пускал, всички xex menu-та, емулатори, FSD лаунчъри -> изобщо все едно да влезеш за проверка в полицията кило хероин в чантата :lol:

МS сваля цялата информация от конзолата и дори да имитираш чиста конзола само с Dvd hack и чисти издания, според мен няма къде да бягаш. Разбира се това важи, ако наистина реално искат да теглят бана на всички.( което не е така)
За това и по- рано говорих в една тема, че не им трябва online only да са игрите за да се пазят от пиратство.

Потребителски аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение danailkiller7 години

Мдам, точно така е, аз затова си карам със старият LT DVD hack, пиша игрите на дискове и вися в LIVE през цялото време :). Като рискове пак има де, но с тестването на всяка една игра с abgx тестера, за да си сигурен, че е напълно точно копие и чакането играта реално да е излязла преди да я вкараш първият път доста помага.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker
Регистриран преди: 15 години

Мнение me3x2 месеца

Announcing Insignia

Insignia is a replacement server for the Xbox's online services and is currently in private development.

Video:

This service will not require any modifications or patches to software and will work with both stock and modded consoles as long as you have a way to dump keys (a one-time game exploit could be used for this).

The implementation is completely clean room and has been in development since late last year.

We hope to have games working by Autumn 2020, but we cannot confirm anything at this time.

Important Notes
Xboxes with HDD key NULLed (aka, set to all 0) will not work on Live, due to Microsoft's implementation. Any other repeating pattern (323232... etc) or your original HDD key will work fine
Please make sure your Serial Number on your Xbox matches the one stored in your EEPROM, you must have a valid, unique Serial.
This is not yet ready, but a private beta will follow when we require testers.
As always, if you are able to, please consider supporting me on Patreon, it helps me to be able to work on projects like Insignia
https://patreon.com/LukeUsher
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Кой е онлайн