Ninja Gaiden BLACK

Kinect the dots.
Аватар
ZaG
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Re: Ninja Gaiden BLACK

Мнение ZaG9 години

С Vigorian Flail-а са изключително лесни, иначе можеш спокойно да си строшиш пада от яд.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Аватар
werk
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Re: Ninja Gaiden 3 [Xbox360/PS3]

Мнение werk9 години

Знам ,че въпроса ми не е много на правилното място ,но не исках да дигам теми от 2005 и т.н.От известно време се опитвам да играя първия NG и нещо не ми се получава много...никога не сум се считал за много хардкор геймър ама пък и никога не съм имал проблеми с игри на нормална трудност...ама тоя NG ми идва прекалено труден и направо ме ядосва.. :lol: Та въпроса ми е дали в Black версията тази Ninja Dog трудност е наистина поносима ,защото играта е много добра и много искам да я мина за да почна 2ката :silence: :oops:

Аватар
Jeru
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 15 години

Мнение Jeru9 години

Е за какво ти е да я минаваш? Ако не я играеш по начина, по който е предвидено да се играе... по-добре поне захвани някой екшън с по-читаво стори. Тук в предизвикателството е кефът. :wink:
Изображение

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe9 години

Верк, вместо да играеш на ниска трудност НГ и НГ2, мини само НГБлек на нормал. Гарантирано кефът от преодоляване на нормал на НГ ще е по-голям от хаотичната (и бъгава) НГ2.

За мен НГ-тата са като ДСоулс - никаква история не търся, само коля, газя и ме колят и газят. :lol:
Don't shoot! I'm a human!

Аватар
werk
Console Master
Console Master

Мнение werk9 години

Може би така ще направя :yes:

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x9 години

Ако предизвикателствата те отблъскват вместо да те надъхват по добре недей...това не е твоя тип игра. Пусни си нещо друго и си глей кефа.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение danailkiller9 години

Напълно подкрепям мнението на me3x - има си различни хора и съм гледал как пред мен мой приятел буквално се отвращава от дадена игра само, защото я играе на трудност, която не е подходяща за него. Някой хора биха се надъхали да станат по-добри, други се ядосват все повече и повече до степен, че въобще нито искат да я видят тая игра, нито да чуят нещо за нея.

Така, че предвид, че Ninja Gaiden игрите имат винаги 5+ нива на трудност си избери това, на което ти е конфортно да играеш и си цъкай на него. Пък после ако решиш, че си узрял за следващата трудност се пробвай и ако ти е кеф я и доиграй на нея.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
andycole
Console Master
Console Master

Re: Коя е последната добра игра, която си играл?

Мнение andycole8 години

Изображение
Ninja Gaiden Sigma 2 9/10
Страхотна игра ! Хареса ми повече от black/sigma1, въпреки че нововъведенията са престъпно малко като за продължение. На практика е същата игра, но по-полирана. За щастие нивата не са толкова грозни и празни, левъл дизайнът е пооправен. В последните чаптъри има адски красиви локации.
На Path of the Warrior, което се явява нормал трудност е много лесна, но после се отключват още 2 трудности, които са си предизвикателство.
На обикновената Ninja Gaiden 2 бях минал 6-7 чаптъра преди повече от 2 години, но не я изиграх цялата. Спомените са ми бегли, за да ги сравня, но враговете бяха повече и кръвта беше много повече.
В Сигма 2 количеството кръв е доста намалено, труповете остават разчленени на земята, но отрязаните крайници изчезват.
Обаче ! Графично NG Sigma 2 е МНОГО по-красива от Ninja Gaiden 2. Истинско 720п (може да бъде ъпскейлната и до 1080) в сравнение с sub hd-то на NG2. Добавени отражения, по-добри lightning ефекти, въобще разликата е огромна. И най-важното, няма го дразнещото падане на кадри от НГ2, в Sigma 2 фреймрейтът е супер.
Към всичко това добавяме и 3-те нови героя с които може да се играе - Ayane, Momiji и Rachel..Страхотно допълнение, особено важно и разнообразяващо играта в team missions.
В Sigma 2 има добавени 50 онлайн кооперативни мисии, още един много важен бонус спрямо NG2.
Въобще наблъскана е с тонове нов кънтент. Много ме кефи и как може да се друсат циците на женските персонажи, като се използва motion sensor-a на пада :lol:
Хареса ми повече от 1-цата и поради още една много важна причина. След превъртане има режим Chapter Chalenge. За мое огромно щастие сега може да избереш да играеш който си искаш чаптър и да имаш всички оръжия развити на максимален левъл и имаш пълния репертоар от удари. Нещо адски дразнеше че го няма в black/sigma 1.

Аватар
epedos
Console Master
Console Master

Re: Ninja Gaiden Sigma

Мнение epedos8 години

PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
andycole
Console Master
Console Master

Мнение andycole8 години

Доста се чудя да си взема ли 3-те длц-та за Сигма 1. Едното е с Рейчъл, а тя ми е доста дървена, така че най-вероятно не. Другото мисля че е за някакво време (speed master) , а най доброто ДЛЦ, поне според това което чета е weapon survival режима. Изглежда добър и добавя тонове количество чисто геймплейно време към играта, поне от това което виждам от youtube, някой пробвал ли е въпросното длц и има ли впечатления ?

Аватар
Senbonzakura
www.sonydefenseforce.com
www.sonydefenseforce.com
Регистриран преди: 8 години

Мнение Senbonzakura8 години

andycole написа:Доста се чудя да си взема ли 3-те длц-та за Сигма 1. Едното е с Рейчъл, а тя ми е доста дървена, така че най-вероятно не. Другото мисля че е за някакво време (speed master) , а най доброто ДЛЦ, поне според това което чета е weapon survival режима. Изглежда добър и добавя тонове количество чисто геймплейно време към играта, поне от това което виждам от youtube, някой пробвал ли е въпросното длц и има ли впечатления ?
Купувай и share. :lol:
Аз я пуснах в нас на тишина и релакс, и стигнах до там, дето я оставихме миналия път, но стигнах до там за 15мин. :lol: Харесва ми, че е по responsive и има по-широк даш, но противниците са много тъпи и им бягаш на пълен майтап (изкуствения интелект не е от значение на следващите трудности, променя се само damage-a). Магьосниците можеш да им блокираш магиите и ти правят по-малко демич, хаха, общо взето има баланс между тези прекалено friendly неща и натрупването на нинджи, дето си редуват атаките по теб.

Аватар
andycole
Console Master
Console Master

Мнение andycole8 години

Senbonzakura написа:
Купувай и share. :lol:
Аз я пуснах в нас на тишина и релакс, и стигнах до там, дето я оставихме миналия път, но стигнах до там за 15мин. :lol: Харесва ми, че е по responsive и има по-широк даш, но противниците са много тъпи и им бягаш на пълен майтап (изкуствения интелект не е от значение на следващите трудности, променя се само damage-a). Магьосниците можеш да им блокираш магиите и ти правят по-малко демич, хаха, общо взето има баланс между тези прекалено friendly неща и натрупването на нинджи, дето си редуват атаките по теб.
Няма как, шернал съм си общ акаунт с един приятел и от там си взимаме длц-та с ваучъри с паундове, а вече акаунтите имат само 2 слота. Засега не смятам да го взимам длц-то така и така, по-добре да пестя кинти за НГ3 направо.
Мисля и аз да поразцъкам малко повече сигма 1, защото досега доста играх Сигма 2, така ще мога да ги сравня по-добре. Нг2/НГС2 надгражда доста спрямо първата част, най-малкото оръжията и комботата са повече, а и тактиката с осакатяването на противник и бързането да го довършиш бързо добавя стратегически елемент. Прави впечатление че Сигма 1 върви доста по-добре от Сигма 2, просто рядко има толкова гладко вървящи екшъни.

Иначе ето един код, за допълнителни няколко мисии :
След като превъртиш играта ти отключва mission mode.
В mission mode натискаш следната последователност от бутони:
up, down, left,down, right, up, square
Отключва 5 допълнителни мисии.
Последна промяна от andycole на 08 мар 2012, 05:38, променено общо 2 пъти.

Аватар
andycole
Console Master
Console Master

Мнение andycole8 години

ОМГ... опитах се да играя мисиите, минах първата, но втората ми се струва невъзможна. Безбройни вълни противници, а нямам никаква кръв за лекуване :lol: Супер агресивни са противниците в мисиите, буквално атакуват постоянно.

Кой е онлайн