Ninja Gaiden BLACK

Kinect the dots.
Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule
Регистриран преди: 15 години

Мнение king_of_the_universe15 години

Black-ът е таман за мен!!
(т.е. за мазохисти, които играят DMC3, а в бъдеще GoW на солидните нива на трудност) :hunting:
Don't shoot! I'm a human!

Аватар
Rinaldo
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo15 години

bbb написа:
DETONATOR-M написа:Пидраси са тези -тамън на старата бях достигнал неподозирани върхове и сега пак ще започвам отначало..Назобан като бате Рамбо в добрите му години съм вече...пръстите ми ваят движения...и пича се празни от кеф като ги коли на екрана и сега да го връшам в първи клас..и ако е по-трудна мисля че знам офиса им на тези и таз ядрена ракета наследство от дядо ми няма да отиде напразно
За колко време успяхте да врътнете NG на Normal?

В новата има изненадки:
- Ново готино оръжие от самото начало - Lunar;
- димни гранати;
- дразнещите черни нинджи са още по-дразнещи;
- броя на слотовете за запазване на игра са повече. 30 слота
- мурамаса дава неща и на х5 скарабея.
brei moite slotowe za zapis sa 2 ! , kade gi vidq 30set..

Аватар
hellfire
Console Master
Console Master

Мнение hellfire15 години

Ех,игри като тази наистина ме карат да съжалявам,че нямам Х-бокс :cry:
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

bbb
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение bbb15 години

Rinaldo написа:
bbb написа:
DETONATOR-M написа:Пидраси са тези -тамън на старата бях достигнал неподозирани върхове и сега пак ще започвам отначало..Назобан като бате Рамбо в добрите му години съм вече...пръстите ми ваят движения...и пича се празни от кеф като ги коли на екрана и сега да го връшам в първи клас..и ако е по-трудна мисля че знам офиса им на тези и таз ядрена ракета наследство от дядо ми няма да отиде напразно
За колко време успяхте да врътнете NG на Normal?

В новата има изненадки:
- Ново готино оръжие от самото начало - Lunar;
- димни гранати;
- дразнещите черни нинджи са още по-дразнещи;
- броя на слотовете за запазване на игра са повече. 30 слота
- мурамаса дава неща и на х5 скарабея.
brei moite slotowe za zapis sa 2 ! , kade gi vidq 30set..
По два слота на екран са. Запълни ги двата и дай надолу - ще се появят още.

Още промени: духът на Доку (14) е много, много по-неприятен бос от преди. Същото важи и за злият Мурай(16). Има нови статуи за запазване на играта.

Kitetsu вече не дръпва от кръвта, но вече няма и Armlet
of Tranquility. Има и други дребни разлики, които правят играта по-трудна.

Циците на Rachel са без промяна. :?

Аватар
Bobi
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobi15 години

bbb написа:
Да, но тези за XBOX360-версията на новия Tomb Raider ще са с подобрена физика :lol: Вчера четох специална "новина" за това :roll:

Аватар
Rinaldo
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo15 години

bbb написа:
По два слота на екран са. Запълни ги двата и дай надолу - ще се появят още.

Още промени: духът на Доку (14) е много, много по-неприятен бос от преди. Същото важи и за злият Мурай(16). Има нови статуи за запазване на играта.

Kitetsu вече не дръпва от кръвта, но вече няма и Armlet
of Tranquility. Има и други дребни разлики, които правят играта по-трудна.

tykmo sym stignal do DOKU :) t.e malko mi ostava do nego.. ;) shte go probvam tova sys slotovete..

zimonski
Square
Square

Мнение zimonski15 години

Аз я играх игрицата и-и-и :oops: запецнах още в първите нива :oops: ...Не съм играл предната ма тая нещо бая трудна игричка на моменти ми се вижда.Некъв шибан бос - циганин с циганин червен кретен, на кон, курвата смотана.
Всъщност не знам на ква трудност играя....Не можах да намеря никъде в менютата неква възможност да променя dificulityto.Може и аз да съм уплескал нещо... :oops: :oops:

Аватар
Rinaldo
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo15 години

zimonski написа:Аз я играх игрицата и-и-и :oops: запецнах още в първите нива :oops: ...Не съм играл предната ма тая нещо бая трудна игричка на моменти ми се вижда.Некъв шибан бос - циганин с циганин червен кретен, на кон, курвата смотана.
Всъщност не знам на ква трудност играя....Не можах да намеря никъде в менютата неква възможност да променя dificulityto.Може и аз да съм уплескал нещо... :oops: :oops:

ne si , tva e na normal 100% :) .. bosa e lesen ,12 pyti da umrehs i da go minesh posle... ;) .
-sedish zadyrjash udara da nprai moshten i onq kat doide puskash.. i ot vreme na vreme cepish dvamata ninji magowe deto gi hvyrlqt fireboli..
-kato gi ubiesh ti davat mana jivot da si pulnish krafta.. taka 4e edin vid bitkata moje do beskrai da si q karash samo kato gi tpreesh tqh da si pulnish kravta ;) (no trbqva da sviknehs naistina s upvralenieto shoto igrata ina4e e trudno.. )
Da ne govorim ako si igral dsota na igra sys syvsem drugo upravlenie.. ;) Ninjata shte ti se vidi kato za ULTRA MEGA BLACK NIGHTMARE HARD ;P

bbb
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение bbb15 години

Rinaldo написа:
zimonski написа:Аз я играх игрицата и-и-и :oops: запецнах още в първите нива :oops: ...Не съм играл предната ма тая нещо бая трудна игричка на моменти ми се вижда.Некъв шибан бос - циганин с циганин червен кретен, на кон, курвата смотана.

ne si , tva e na normal 100% :) .. bosa e lesen ,12 pyti da umrehs i da go minesh posle... ;) .
;P
Даже е най-лесният. Основното е да не скачаш много и абсолютно да не правиш удари от/на/във въздуха. Търкаляш се на блок и го дебнеш да го разпориш.

Аватар
Rinaldo
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo15 години

bbb написа:
Rinaldo написа:

;P
Даже е най-лесният. Основното е да не скачаш много и абсолютно да не правиш удари от/на/във въздуха. Търкаляш се на блок и го дебнеш да го разпориш.
1вия е по лесен дори , тъй като ги няма страничните фктори да ти праят мизерия.. да не говорим за 1вия бос мойе да се мине както и 2рояи по един и същ начин.. ;) почти..

-1во минаване на Босс 1 !; ( стой и го чакаш като тръгне д се прибливажа да атакува правиш кълбо в него точно и му излизаш в гръб и го млатиш) уж по лесния начин.. еи преди година и нещо 36 пъти умрех и не го минах.. ама и не бях свикнал с управлениеот и играхе в съседа..

-по лесното минаване и красиво след като си чипнах конзолата и почнах пак Гаидена.. Стош си.. като дойде натискаш бързо копчето за удар Нунджакото и меча се срещат и двамта НАПЪВАТЕ Бутоните в блокиращ удар!!! кой ще се изпусне :) , който и да го направо си отваря блока и другия здраво го намлатва :) рекорка ми е по малко от (20-30сек) може би да мина 1вия бос. с бързи атаки и контра атаки в този вид... иначе съм умирал на боса сигурно 60 пъти.. и сам го мианвал 10тина.. или 15..

;)

пп. след като го минах за толкова бързо реших да пробвам пак .. ;) уби ме на 5-6 пъти, и накрая едвам го утрепах.. ;)

абе така или иначе босовете са лесни, стига да сфанеш чалума им.. еи с ясъм закучил на един бос с пипала.. , в една гробница.. много много под земята.. мисля че е 2рия босс с пипалата , тъй като преди тва намачках един.. ама тоя мноо кръв пие деба...

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x15 години

Rinaldo написа: абе така или иначе босовете са лесни...
Аз съм на друго мнение ама....
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain15 години

и аз от първия бос много бой ядох. Как го бих не помня ама имаше някакъв чалъм май атаките отгоре му влизаха лошо. А втория бос пък пое всичките стрели и след това беше лесно

Аватар
Rinaldo
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo15 години

me3x написа:
Rinaldo написа: абе така или иначе босовете са лесни...
Аз съм на друго мнение ама....

do tam do kydeto sym stignal.. govoreh :)

zimonski
Square
Square

Мнение zimonski15 години

Аз онзи с нунджакото го отепах веднага без да пукна нито веднъж, но този конника скапан нещо ме затруднява.Случи се така, че преди него останах без много кръв в резерва тъй че не мога да действам спокойно :roll:

Аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M15 години

Конника с мъда се минава по следния начин, т.е. следните два начина :
Първо претрепваш помощниците дето е спаунват, като се пазиш от него.Като спрат да се появяват се концентрираш върху катъра и пича със сопата върху него и е супер елементарен.Втория вариант е да се концентрираш върху Конника и да внимаваш с помощниците му.Между другото е най-псувания бос досега от мен след боса , дето представлява мадама със змии вместо коси (мамка и @#$).И разбира се гледаш да не скачаш окооло кончето че ставаш на шиш -кебап на момента(пича е кулинар с вкус), ами се "търкаляш" възпитано наоколо.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

DETONATOR-M написа:Конника с мъда се минава по следния начин, т.е. следните два начина :
Първо претрепваш помощниците дето е спаунват, като се пазиш от него.Като спрат да се появяват се концентрираш върху катъра и пича със сопата върху него и е супер елементарен.Втория вариант е да се концентрираш върху Конника и да внимаваш с помощниците му.Между другото е най-псувания бос досега от мен след боса , дето представлява мадама със змии вместо коси (мамка и @#$).И разбира се гледаш да не скачаш окооло кончето че ставаш на шиш -кебап на момента(пича е кулинар с вкус), ами се "търкаляш" възпитано наоколо.
Помощниците му се споунват, за да ти напълнят Нинпото. :wink: Напълни ли се, мяташ огнено Нинпо и му таковаш таковата. :twisted:

zimonski
Square
Square

Мнение zimonski15 години

Ama az otskoro ia igraia taia igrica i ne moga da gi shvana tia nimpota kak se aktivirat, ot kakvo zavisiat.Abe izob6to sam vse oshte nachinaesht v tazi igra

Аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M15 години

Ами индикатора за нинпро -то се намира точно под индикатора за здравето ти и представлява една точка( или колба) която гори когато е пълна и можеш да изпълниш нинпо.Самото движение се пуска като натиснеш едновременно бутоните "Y" i "B"...или "Y" и "X" май беше..абе една от двете комбинации:) - пробвай.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

bbb
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение bbb15 години

Rinaldo написа:
абе така или иначе босовете са лесни, стига да сфанеш чалума им.. еи с ясъм закучил на един бос с пипала.. , в една гробница.. много много под земята.. мисля че е 2рия босс с пипалата , тъй като преди тва намачках един.. ама тоя мноо кръв пие деба...
Ако говорим за тоя след червената и синята стая е много лесен. Forward slash по пипалата и като отрежеш бързо второто пипало след първото едно бързо ултимате от есенсито, което изпуската пипалата.

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Вчера най-после започнах Блека. Към средата на първо ниво нещо започна много начесто да ме взривява и да ми точи кръв. Оказа се, че моите добри стари познайници черните нинджи са ги изтъпанили още в 1-во ниво. :?

Кой е онлайн