Ninja Gaiden BLACK

Kinect the dots.
Аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 15 години

Мнение DETONATOR-M15 години

Копилетата даже и блока пробиват ако си с гръб към тях.Надявам се някой светъл ден да я довърша- имам да играя много Нинтендо-игри.Имам чувството че цял живот няма да ми стигне за игрите от тази генерация да се изиграят,а трябва да се точа и на naxt-gen :roll: :? :shock:
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Аватар
Rinaldo
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo15 години

само нея играя от 2 месеца ):) - всяка седмица по малко.. ся мисля да си я пусна даже , че Васко я вратна и ма мина бая.. особено че вратна старта и почна Бляка и скоро и нея ше я вратне :п

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe14 години

Като се врътне блекът на нормал (или имаш сейв на превъртян гайден) се изкарва хард - там са новите гадове и тояжката, а черните нинджи валят от небето на килограм ( а и не само те, но те са едни от най-досадните гадове). Играя я, но се напредва много бавно - хабенето на еликсирчета, освен на битките с босовете (и то много пестеливо!), изобщо не се толерира в тази скръндзлива откъм здраве игра. :lol:
Don't shoot! I'm a human!

bbb
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение bbb14 години

king_of_the_universe написа:Като се врътне блекът на нормал (или имаш сейв на превъртян гайден) се изкарва хард - там са новите гадове и тояжката, а черните нинджи валят от небето на килограм ( а и не само те, но те са едни от най-досадните гадове). Играя я, но се напредва много бавно - хабенето на еликсирчета, освен на битките с босовете (и то много пестеливо!), изобщо не се толерира в тази скръндзлива откъм здраве игра. :lol:
Абе има и мисии. Нещата там са дооооста извратени. Аз за 2 месеца съм минал 8 мисии, но отделям не повече от 1-2 часа седмично.

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

bbb написа:
king_of_the_universe написа:Като се врътне блекът на нормал (или имаш сейв на превъртян гайден) се изкарва хард - там са новите гадове и тояжката, а черните нинджи валят от небето на килограм ( а и не само те, но те са едни от най-досадните гадове). Играя я, но се напредва много бавно - хабенето на еликсирчета, освен на битките с босовете (и то много пестеливо!), изобщо не се толерира в тази скръндзлива откъм здраве игра. :lol:
Абе има и мисии. Нещата там са дооооста извратени. Аз за 2 месеца съм минал 8 мисии, но отделям не повече от 1-2 часа седмично.
Мисиите не са ли двата прословути Хурикейн пака, които ги изкарваш после?

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x14 години

50-те мисии могат да ти строшат нервите, джоистиците а и някоя друга мебел от покъщнината.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

me3x написа:50-те мисии могат да ти строшат нервите, джоистиците а и някоя друга мебел от покъщнината.
А ти знаеш ли, че на първия ми джойпад за Пи Ес 2 има следи от зъби (DMC на хард)? :hunting:

bbb
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение bbb14 години

king_of_the_universe написа:
bbb написа:
Не. Появяват се след като врътнеш блека на Normal.

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

bbb написа:
bbb написа:
Не. Появяват се след като врътнеш блека на Normal.
Е, надявам се, че като го врътна на хард, пак ше ми се появят?

zimonski
Square
Square

Мнение zimonski14 години

Добре бе тая игрица просто нема свършване.Така или иначе съм запецнал трайно в нещо като библиотека в монастерито или нещо такова... :shock:

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x14 години

zimonski написа:Добре бе тая игрица просто нема свършване.Така или иначе съм запецнал трайно в нещо като библиотека в монастерито или нещо такова... :shock:
Предполагам е на сеифа?!

zimonski
Square
Square

Мнение zimonski14 години

да де! Ма става въпрос, че квото и да правя нататък се ме утрепват.
То беше нещо със стая на некав монах с некво нещо заключено, ма после не знам на къде да ходя!Съвет?

Аватар
Rinaldo
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo14 години

zimonski написа:да де! Ма става въпрос, че квото и да правя нататък се ме утрепват.
То беше нещо със стая на некав монах с некво нещо заключено, ма после не знам на къде да ходя!Съвет?
отваряш сеифа , дето е до елеватора във стаята на монаха, и после се връщаш пред олтара на манастира - мисля че имаше битка там.. после пътя ще го разбереш - доста дълъг из подземия после под земята в катакоби после слизащ д ядрото на земята и се искачваш нагоре и стигаш пак до олтара на храма :) и след тва се махаш :) аз тъкмо съм се махнал вече от манастира ма ми се скапа и дргуия пад - язък че немоа да я вратна

zimonski
Square
Square

Мнение zimonski14 години

Мерси!!!

Аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M14 години

Вече я започнах сериозно - ми класика така да се каже.В близките няколко дни ще чеша задници.Жалко че нема мулти.Можеше да стане интересно

LilScrappy
True Gamer
True Gamer
Регистриран преди: 14 години

Мнение LilScrappy14 години

аз съм стигнал до тук
http://play.evrocom.net:4/incoming/RedCafe/IM000703.JPG
и немога да го мина
имам кръв за един удар
някав чийт няма ли да го вкарам и да вратна тая бясна игра вече

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

LilScrappy написа:аз съм стигнал до тук
и немога да го мина
имам кръв за един удар
Лоша работа - почти на последния бос! Чийтове Итагаки съвсем нормално не е предоставил - нинджите не ползват чийтове. Рестарт на нивото, ако питаш мен. :roll:

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x14 години

king_of_the_universe написа:нинджите не ползват чийтове
:yes:

bbb
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение bbb14 години

LilScrappy написа:аз съм стигнал до тук
и немога да го мина
имам кръв за един удар
Лоша работа - почти на последния бос! Чийтове Итагаки съвсем нормално не е предоставил - нинджите не ползват чийтове. Рестарт на нивото, ако питаш мен. :roll:
Оттук нататък има 3 боса до края. Според мен, освен пълна кръв, трябват една торба неща за да врътне играта.

Чийтове няма и няма да има.

Аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Ninja Gaiden Sigma

Мнение DETONATOR-M14 години

Ми за мое голямо :shock: ще има Ninja Gaiden Sigma за PS3. Ясно е следното:
* Това е Ninja Gaiden Black с добавени нови нива.
* Подобрена графика.
* Допълнителен персонаж за игра. Мисля , че ще бъде мадама.
* Сони направиха ебаси удара.
* Ninja Gaiden 2 не е обявен официално.

Кой е онлайн