Mortal Kombat (2011)

Kinect the dots.
Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule
Регистриран преди: 15 години

Re: Injustice : Gods Among Us

Мнение king_of_the_universe8 години

Мортала беше, е, и ще си остане куцо и кухо дървенце. Ако не бяха фаталититата, дори не би ми хрумвало да купувам МК9 (не, че не съжалявам, че я купих). А и не можем да се оплачим от липса на класни тупалки.

Иначе желая успех на Trees Among Us, сигурно ще посъбере феновете на Мортала и ДС-вселената.
Don't shoot! I'm a human!

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain8 години

Мен пък MK9 ми беше доста забавен и то не само заради финишърите, ама пък и аз не съм кой знае какъв специалист де.
PC mustard race

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe8 години

cain написа:Мен пък MK9 ми беше доста забавен и то не само заради финишърите, ама пък и аз не съм кой знае какъв специалист де.
Ми то и аз не отричам, че е забавен. Ама с тия дървени движения и баскетболни топания в земята...Пък ако махнат финишърите за Инджастиса...хммм...

Аватар
werk
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Мнение werk8 години

Е МК винаги е била дървена поредица , никога не съм очаквал ,че която и игра да е от серията ще е Теккен или пък SF3rdStrike :wink:

Аватар
niki_
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение niki_8 години

Ем последният МК е лъвски скок за поредицата( без да коментирам, че реално има най- добрият сингъл в бойна игра, което обаче не е чак толкова важно за жанра).
Играта е доволно балансрина и изчистена от бъгове. Най- накрая предлага адекватна комбо система, където играчите сами трябва да разучат кое движение може да премине в друго и сами могат да измислят десетки комбо варианти. Изобщо съвсем функционираща тупалка. ( Което е голям скок само по себе си, спрямо предните части)

Лошото както съм казвал не малко пъти е, че Буун и компания са се задоволили с редизайна и работа до средата, без реално да правят изцяло нов продукт.
Първо в играта няма класове. Примерно - няма силови герои, които да разчитат на много демидж за сметка на по- бавна скорост или пък зониращи, които държащат противника постоянно на разтояние и тн. Няма голяма разлика в скороста, даш-а или цялостната кръв на героите.
Дори леките опити за различен стил при някои персонажи съвсем потъва в мрака от факта, че целият каст идва с пълна торба с всичките си налични умения от старите игри.( плюс ОЩЕ нови) Това, че почти всеки се телепортира, мята по- нещо и тн. прави играта еднотипна. Дори зонирането не е на ниво, първо защото всички мятат по- нещо, второ fireball-ите не се отбиват един от друг тип SF, a просто се подминават и удрят и двамата противници. Навлезели човек в механиката, спокойно може да научи няколко персонажа без много зор.

Пак казвам в играта има приличен баланс спрямо персонажите и уменията им, комбо системата е абсолютно адекватна и е нужно да знаеш мачъп-ите. Уви персонажите са прекалено еднотипни, а това удря в дълбочината и разнообразието, което просто я отдалечава от истински качествените тупалки. Разбира се винаги може да се работи относно този проблем в бъдещите проекти, след като голяма част от останалата работа е свършена.

Именно в Injustice може да се развие формулата. Точно за различни класове се чува. След като играта няма да наследи всички умения от предишни издания, както е при МК, се надявам този път да се постараят в дизайна им и да се усети видима разлика между персонажите.
За сега не изглежда особенно различно от МК, но то и SFXTekken изглеждаше като SF4 скин, а в крайна сметка нямаше нищо общо. Все пак отново не очаквам нищо специално от NetherRealm, просто имат още доста какво да доказват.

Аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение RRSunknown8 години

не знам , на мен не са ми еднотипни персонажите в МК - имат огромна разлика в скороста си,армора, комботата и стратегията която трябва да прилагат.

Също така лично мен дизайна на персонажите и анимацията им ме кефи в десетки пъти повече от всички останали файтъри - наречете ме ламер, не ми пука - с тия персонажи съм отрасъл и винаги ще са ми кефещи.

Силно се моля да не променят нищо в бъдещите части - достатъчно променяха от Мортал 4 до МК вс ДС за да беше тогава поредицата пълен буламач във всяко едно отношение.

Аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos8 години

Разбирам те относно елемента на носталгия - и за мен винаги МК ще е изкъртващо як, щото с тези персонажи съм расъл, но просто арта на някои от персонажите в новия МК е ОМГ.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
Jeru
Console Master
Console Master

Мнение Jeru8 години

RRS, виждам, че си отбелязал, че на ТЕБ персонажите в МК не ти се виждат еднотипни, но те СА еднотипни геймплейно реално. :lol:

Иначе наистина поредицата направи много сериозен скок с тази част. Лошото, е че силно ме съмнява да подобрят нещо кой знае какво в този аспект в евентуалните бъдещи издания.

И наистина не искам да се заяжда, отново виждам, че си написал "лично мен", но - повечето анимации на движения в МК са адски зле. Чисто технически, а и като хореография. Има, разбира се, и много яки такива, но... анимацията като цяло си е дръвце на не малко движения.

А тоя Injustice мисля мощно да го пропусна. MK минус фаталитита??? :lol: :lol:
http://www.last.fm/user/NewJackHustler/?chartstyle=Geldropdown-small

Аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos8 години

Между другото в първите 3 МК доста от персонажите са копирани, буквално. Той Ед Буун си го е изтъквал с гордост в стари интервюта дори. И мен ми дървенеят артовете и анимациите на някои от персонажите в новия МК, но е светлинни години пред последните 5 издания от поредицата.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain8 години

Ново трейлърче 8)

Изображение
PC mustard race

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Mortal Kombat X

Мнение me3x6 години

Изображение
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
ZaG
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 14 години

Re: Non-News...

Мнение ZaG6 години

Изображение
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Re: Mortal Kombat (2011)

Мнение cain6 години

Изображение
PC mustard race

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe6 години

Все едно културисти замахват за крошетата и страничните кикове в клипа, ами не нинджи... :lol:
Последна промяна от king_of_the_universe на 02 юни 2014, 18:43, променено общо 1 път.

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain6 години

Абе да се надяваме че това е за нуждите на трейлъра и играта ще е малко по-забързана. Пък и МК никога не се е славел с кой знае колко добър мокап :lol:
PC mustard race

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Re: Mortal Kombat X

Мнение danailkiller6 години

Хахахах да, или motion capture-а въобще го няма, или двама наистина куци актьора са го "изиграли" тоя просташкият бой в трейлъра :). Сам по себе си съм надъхан за самата игра де, но трейлъра биваше да е с поне малко по-подходяща музика ако не друго!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore6 години

Абе я...аааа...и боя и музиката са екстра!

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe6 години

Нинджи-чобани. :smug:

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

Мнение danailkiller6 години

Нинджи, но само на думи такива... тея двамата такива напомпани и с такива брони по тях, че по-скоро биха минали за WWF отколкото за нинджи :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynor6 години

Еми, пият си протеина и креатина момчетата, защото са алфа батки, вие к'во, завиждате ли? Хилавите нинджи са so 80's.

Надявам се Лазар Ангелов и Хълк Хоган да участват. И Скалата и Вин Дизел.

Кой е онлайн