Mortal Kombat (2011)

Kinect the dots.
Аватар
cain
Moderator
Moderator
Регистриран преди: 15 години

Re: Mortal Kombat X

Мнение cain6 години

Абе аз няма да забравя как след един месец игра с Астарот в SC2 брат ми хвана играта за пръв път и с Килик ме потроши. Само с помпане на бутони. Теи че..
PC mustard race

Аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение RRSunknown6 години

Да и мен са ме припомпвали на Теккен и SF4 :crazy: Дори тогава ме хвана повече яд защото бях "тренирал".

Аватар
niki_
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение niki_6 години

Абе баланса примерно хич не ми е основен проблем в MK9, даже както чухме примера за Soul Calibur, гаранция давам, че в MK9 шанса да те изблъска някой помпач е далеч по малък.

Идеята ми е предимно в еднообразната игра между персонажите, не се сещам заглавие в което онлайн противниците ми да въртят толкова бойци. Както казах едно класове разделение и добър баланс няма по никакъв начин да навреди на feeling-a от играта.

И по случай факта, че пак ще я взема вероятно, ето какво ви чака :lol:

PS. Слава богу, че няма GameSpy, ако не си оправят сърварите тоя път няма да се разберем, пък нека SF5 quality да е играта.

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe6 години

Е, толкова качествена ви е била тренировката значи. Аз за тупалките, които наистина играя сериозно, 100% съм сигурен, че няма начин да ме припомпят. :wink:

Мортала не е лошо да извади читави онлайн лобита - точно за малки приятелски кръгове. :D
Don't shoot! I'm a human!

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon6 години

На DOA5U тази събота играх с един дето не е геймър, камо ли разбира от файтинг игри и успя да ми вземе два мача с припомпване от 10. :d Вярно че играх на рандъм с непознати герои и той добре припомваше с Хаябуса (не повтаряше), но е факт че тези неща са възможни. Ако бях с моите герои, никога нямаше да ми вземе мач обаче. :)

Аватар
Rinaldo
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo6 години

The Demon написа:На DOA5U тази събота играх с един дето не е геймър, камо ли разбира от файтинг игри и успя да ми вземе два мача с припомпване от 10. :d Вярно че играх на рандъм с непознати герои и той добре припомваше с Хаябуса (не повтаряше), но е факт че тези неща са възможни. Ако бях с моите герои, никога нямаше да ми вземе мач обаче. :)
Контра му е майката :) ако играеш правилно и контрите не вървят, значи те бие с лага си, без значение дали ще помпи или играе силно, и в двата случая си прецакан, ако има лаг...

Аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknown6 години

МК9 беше ужасен и неиграем онлайн - затова спрях да го играя , просто беше безумие дори да се пробваш. Чакаше се по 10 минути за мач и ако случайно те върже - лаааг и разкачане.

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение danailkiller6 години

Мдам, трябва и аз да потвърдя, че поне в България MK9 беше напълно неиграваем онлайн. Дори двамата играчи да са в страната и боксовете им да са в един и същ град то пак не можеше да се играе. Закача уж, започва мача, лагът така тече с пълна сила и обикновено разкача дори преди края на мача.

В интерес на истината това не е така в Щатите, там се играеше с минимални проблеми дори с хора от другото крайбрежие. Което е странно де, там интернета е видимо по-зле отколкото е тук. Силно се надявам сега MKX да е с директно пренаписан netcode, защото това е трагично направо!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe6 години

В крайна сметка за една тупалка онлайнът е с решаващо значение, особено тук, където играещите тупалки не са много и където трудно се организират дори някакви първобитни турнири наживо. Ни има някакви солидни наградни фондове, ни реклами и промотиране, ни привличане на нови фенове - гол в ръката шнур е тука. :roll:

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain5 години

Доста корав трейлър
PC mustard race

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore5 години

Горо батееее!!

Аватар
epedos
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos5 години

Не ме накефи нещо. Рязко загубих интерес към поредицата след 9-тката. А и преди това рядко ги пусках.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon5 години

Pre-order now to fight аs Goro! :yes:

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение danailkiller5 години

Всички, които са я виждали наживо казват, че вървяла 1080p 60fps и за пръв път в поредицата движенията били доста плавни и с повечко кадри в тях. С една дума била приятна за игране ;).

Инак на мен MK9 ми допадна как беше структурирана и като история и като challenge-и, и като екстри за отключване. Със сигурност беше първата fighting игра, в която се бяха постарали да има истинска история, в която всъщност да те накарат да разбереш кой е добър, кой лош и кой е там по случайност :).

Проблемът на MK9 поне за мен беше ужасяващият неткод, аз хем тогава живеех в София, вързан с добър интернет и играйки с други хора в София беше почти невъзможно, а какво остава със случайни други. После като се преместих в Шумен продължих да правя опити, но въобще не успях да изкарам цял мач - обикновено ни изхвърляше в първите секунди.

Друг е въпросът, че балансът й го няма ама никакъв :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain5 години

danailkiller написа:Всички, които са я виждали наживо казват, че вървяла 1080p 60fps и за пръв път в поредицата движенията били доста плавни и с повечко кадри в тях.
Ако става дума за ps4 то не е изненада - енджина си е същия, визията е само леко пипната.
Като всеки МК играта се чака с умерен интерес, МК9 беше първия от доста време насам който ме изненада приятно.
PC mustard race

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe5 години

danailkiller написа:Всички, които са я виждали наживо казват, че вървяла 1080p 60fps и за пръв път в поредицата движенията били доста плавни и с повечко кадри в тях.
Плавни...като за МК игра. :lol:

Аватар
Rinaldo
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo5 години

Дървено плавателни може би :)

Мк9 беше първия след 3ката, който си залусжаваше да се играе и играта си беше играема, просто не срещу всеки, тъй като всеки има различен интернет и е от различна държава, а нет кода със сигурно имаше нужда от подобрение за дълги разтояния и уравняване на връзката. Играта я врътнах на фулл за ачийвмънти/платина.
С един приятел бяхме направили бая битки от града ми и бяхме също на различни доставчици, който по принцип не се обичат, но играта ни летеше, чак не можех да повярвам и това не защото МК е с *** нет код, а просто защото и преди съм пробвал различни игри с хора на противниковия интернет доставчик и никога не се получаваше, за каквото и да е.
При МКАК колекцията, обаче не съм видял хубава връзка, дори бях пробвал с хора с който нямаме проблеми на МК9, да играем МКАК.

За МК х, големи очаквания нямам, но като се появи и цената и падне ще се вземе за ачийвмънти.

Lol Goro само на пеордър, въх.. ще набутат сума ти длц-та пак. Иначе играта изглежда по цветущо брутално :) може пък и да достави, ше видим.

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe5 години

Rinaldo написа:Lol Goro само на пеордър, въх.. ще набутат сума ти длц-та пак.
При мен 100% ще се получи като с МК9: чаках, чаках, дочаках Комплийт едишъна на 40 кинта; зарадвах се, че имам всички герои и от покупката съм я пускал точно 2 пъти. Нещо такова стана и с USF4, сега нещо съм се амбицирал да я поразуча. Навремето изтървах влака със SSF4, дори имах спец-пад за 360, но тогава набарах и ДСоулс и Байонета и всичко стрийтфайтърско приключи за 2 дни. :lol:

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon5 години

Затова желязото се кове докато е горещо. Докато чакате финалните версии, ще ви умре ентусиазма. Гейминга бая се променя мамка му. Пускат полузавършни и орязани игри, за да могат после да те таксуват за 3 експанжъна и 5 dlc героя. Ама ако чакаш всичко за накрая изпускаш целият фън. :) Едно от най-лошите идеи във файтинг жанра са новите герои за които се плаща. За костюми разбирам, ама другото е направо нечестно спрямо хората които не купуват dlc.

Аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknown5 години

MK9 го играх без никакви DLC-та и изобщо не ми дремеше за тях - кефех се предостатъчно и без 3-4 героя от неинтересуващите ме - всички икони си имаше така или иначе.

Кой е онлайн