Mortal Kombat (2011)

Kinect the dots.
Аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Re: Mortal Kombat X

Мнение Jim Raynor5 години

The Demon написа:Затова желязото се кове докато е горещо. Докато чакате финалните версии, ще ви умре ентусиазма. Гейминга бая се променя мамка му. Пускат полузавършни и орязани игри, за да могат после да те таксуват за 3 експанжъна и 5 dlc героя. Ама ако чакаш всичко за накрая изпускаш целият фън. :) Едно от най-лошите идеи във файтинг жанра са новите герои за които се плаща. За костюми разбирам, ама другото е направо нечестно спрямо хората които не купуват dlc.
Е това не е новост специално за файтинг жанра :) Даже за МК специално не е :)

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 15 години

Мнение The Demon5 години

Да, точно. Исках да кажа, че е порочна практика в жанра която се налага, а не трябва. Още с излизането на играта 3 DLC героя. Това е малоумно. Значи героите ги има вече, но ги пускат отдено. Съвсем друг е въпроса, ако се появят после, но пак не го одобрявам. Скапва се състезателният дух. Пуска ти се някой с нов герой, срещу който даже не можеш да тренираш, защото трябва да си го закупиш. Разбирам играта да беше безплатна и да си купуваш герои или нещо подобно. Но така разработчиците най-нагло се възползват от феновете.

A практиката Preorder NOW колко е порочна.... но да не влизаме оффтопик.

Аватар
epedos
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos5 години

Практиката съществува, защото съществуват луди, които да я подкрепят с парите си.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore5 години

4 героя...60 лева!

Аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynor5 години

BardoSore написа:4 героя...60 лева!
... и 1 мощно изпънат среден пръст от всички мислещи потребители.

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

Мнение danailkiller5 години

Мдам, това вече започва да става доста нагло. 4 пакета, всеки един от тях със само по един герой (+3 теми за няколко други героя) за тея пари е направо нечовешко! По никакъв повод няма да се купи тоя пакет на тая цена, няма никаква теория.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
Rinaldo
SEGA Sage
SEGA Sage

Мнение Rinaldo5 години

Да, никакъв "мк 00" (където 00=Х, Х=10=00, => 1=0, 00=тоалетна). Да не говорим, че имаше новина, че сега като излезе тая тоалетна ще е само за х1 и пс4, на 360тката щял да дойде 3-4 месеца след това, wtf dude*.

Аватар
danailkiller
Console Master
Console Master

Мнение danailkiller5 години

Е забавянията за предишното поколение са вече напълно очаквани - все пак хората я пишат специално за новото поколение и дават после на друг екип да я поореже и портне за старите. Тук изненади няма никакви :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon5 години

На 360 имам прекалено много бойни игри, че някой да се занимава с Mortal-a. Даже от новите, Персоната и DOA5LR са напълно достатъчни. :) Mortal-a ще се пробва, ама след време като излезе Кomplete Edition на далавера.

Крайно време е да почнат да правят игри само за новите платформи. Какъв беше смисъла да ги пуснат преди 2 години, като досега 80% от игрите излизат за старите и те като цяло се справят повече от добре.

Иначе съм съгласен. Пълен бойкот на такива изцепки. Геймърите трябва да се събудят и да не подкрепят подобни практики. Няма какво да им се сърдим, правят го защото има кой да плаща. Вече почва да ми се гади от това, че игрите се разфасоват още на излизане и продават на части. Разбирам да е допълнително съдържание направено 4-5 месеца след излизането. Костюми, нови герои, балансиране за поддържане на интереса, ама това на нищо не прилича. :)

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain5 години

QFT
The Demon написа:Mortal-a ще се пробва, ама след време като излезе Кomplete Edition на далавера.
И то на половин или 1/3 цена
PC mustard race

Аватар
epedos
Console Master
Console Master

Мнение epedos5 години

Bbbbbut Pppredator?
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Re: Mortal Kombat (2011)

Мнение Jim Raynor2 седмици

Не знаех, че имам нужда от точно това в живота си, но да, да, да, да, да.

Аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe2 седмици

Точно от такива пластелинени човечета с движенията на артритици - не, но от МГС-лайк с бай Рамбо - и още как! Кукуджима да се захваща! :D
Don't shoot! I'm a human!

Аватар
niki_
Console Master
Console Master

Мнение niki_2 седмици

king_of_the_universe написа:
2 седмици
Точно от такива пластелинени човечета с движенията на артритици - не, но от МГС-лайк с бай Рамбо - и още как! Кукуджима да се захваща! :D
Абе заеби, тоя МК изглежда ОМГ. Все още са дървени анимациите за доста движения ама цялостната хореография е дигнала много ниво спрямо MK9.
Също така геймплейно е много як , според мен в 11.
Поредицата се слави с изключително бърз vortex gameplay - т.е. 50/50 в 50/50 да познаеш какво следва като удър, познаеш ли грешно -40% кръв назад :lol:
За мен лично тоя тип файтъри са пълен абсурд, и още една причина защо съм разочарован от DragonBall.

MK11 обаче не знайно защо е инспириран от SF и гейплеят е забавен, mix up-ите са лимитирани и реално провокира дори footsy игра доста повече от споменатият guessing game.
За доста хардкор фенове това е дразнещо, за мен е перфектно и ще пукам на PS5 с кеф :lol:

Аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynor2 седмици

king_of_the_universe написа:
2 седмици
E, как да не са артритици, на по 80 години станаха Арнито и Слай, тамам е - реализъм! :lol:

Колкото и слаб файтър да е, десятката на мен много ми хареса, с братовчедите я счупихме - про файтъри не играя, смашът ми е скучен, но тя ми дойде идеална. И тази бих я взел.

Аватар
niki_
Console Master
Console Master

Мнение niki_2 седмици

Jim Raynor написа:
2 седмици
Колкото и слаб файтър да е, десятката на мен много ми хареса, с братовчедите я счупихме - про файтъри не играя, смашът ми е скучен, но тя ми дойде идеална. И тази бих я взел.
Не е слаб изобщо :wink: Просто мен ми е досаден тоя плейстил на малко по високо ниво като се играе, но си е абсолютно валиден.( и го има в мн "признати игри"). Както казах, доста хора сега им липсва, нищо , че 11 е по близо до класическите двубои като движение и баланс.
Митовете колко е зле приключиха още около 9-ката. 10 вече си е пропър игра от всякъде.

Аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain1 седмица

Ех спомени
PC mustard race

Аватар
stryker
Console Fanatic