Xbox Series X

Kinect the dots.
Отговори
Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker
Регистриран преди: 14 години

Re: Xbox Series X

Мнение me3x3 седмици

Пандемията обърка малко сметките, а и Е3 го няма, тъй че никой от девовете не гони дати с анонсите.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19683 седмици

И аз останах силно разочарован. In-engine cutscenes - никакъв реален геймплей.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe3 седмици

Шеймфуру дисупурей! :lol: Нормално развитие на тенденцията конзолните генерации хем да се сменят по-често с по-слаби подобрения, хем да има и мидъл-джен ревизии, че да продават конзоли на поносима цена, хем и да не са на (голяма) производствена загуба преди евтинджос-ревизиите.

Конзолите все повече замязват на РС-та. Ако загубят и ексклузивните заглавия, просто няма да има смисъл от съществуването им.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
random
Square
Square
Регистриран преди: 5 месеца

Мнение random3 седмици

Чичо Фил беше прав преди няколко седмици. Те конзолата ще я пуснат в продажба тази година, но разработчиците се нуждаят от още време и са възможни отлагания на някои заглавия за новото поколение конзоли. След лаунча ще има голяма суша за около година.
Същото нaй-вероятно важи и за Sony. Хората се чудят защо мълчат и не показват нищо. :lol:

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x3 седмици

Демек хората с Pro/One X ревизиите спокойно могат да откарат до другата есен без никви грижи. Не случайно се промотира и "Smart Delivery" опцията...Ще отнеме доооста време до като видим достоен представител на некст джен софтуеъра...

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos3 седмици

Мен ми трябва точно 1 килър апп и боцвам конозолка и 65" олед, сайбър пънко например :Д
А и това, че ще са крос джен не ме грее, все едно да си бях причинил мгс5 на пс3, никъв шанс.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x3 седмици

Е аз говорех принципно - не че аз бих направил нещо различно. 65" олед-а ми вече брои дните до коледа, а аз ежедневно се опитвам да забравя, че има още половин година до "дъ риъл шит"....

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение niki_3 седмици

Дооста слаб евент. Не само липсата на геймплей... те заглавият бяха почти инди ниво.
Грешна стъпка от MS, но не мисля, че ще има се отрази много. Истината ще е в големият евент с ексклузивите, там ще се разбре дали SX ще е нещо повече от назобан хардуер.
Трябва да вземат пример от Сони и просто да обявят заглавия за 2-3 години напред + ( няколко който няма да излязат никога :D ), но да генерират хайп. Според мен ще го направят.

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore3 седмици

Аз съм все по-склонен да обвинявам гейм девърите, а не Sony или Microsoft.
На презентацията, ако изключим старта с китайското недоразумение, купчината инди безсмислици... малкото уж силни заглавия са... мултиплатформени... и воняха та се не търпяха.
Вие видяхте ли лицевата анимация в Bloodlines2?

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe2 седмици

BardoSore написа:
3 седмици
Вие видяхте ли лицевата анимация в Bloodlines2?
Their faces are tired. :roll:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh2 седмици

Презентацията беше обявена предварително като third party и със сериозна инди насоченост. А специално първата игра е много готин пример за некст джен с всички партикъли и пост ефекти - сериозно постижение за студио, състоящо се от един човек. Първото му заглавие има над 700000 продажби в Steam и е много добре прието от играчите - https://store.steampowered.com/app/955 ... ht_Memory/.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain2 седмици

Презентацията е на PS5 ама като цяло важи за следващото поколение.
Последна промяна от cain на 13 май 2020, 18:25, променено общо 1 път.
Причина: не видях че има тема за PS5, my bad
PC mustard race

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x2 седмици

Светлината е критикъл, което се очакваше. Но и raw пауъра е сериозно застъпен, макар и да тръбяха, че терафлопите не били вече от значение.
Digital Foundry ше се поизпотят хах

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain2 седмици

Nanite също е впечатляваща технология. Честно казано не съм много навътре но предполагам ще е някаква супер умна теселация която ще премахне/намали нуждата от normal map и бейкването на светлина защото тия теселации ще реагират на светлина. Също така следващата серия карти на АМД ще е с RTX или както го нарекат там. На всички ни е ясно че това технологично демо си е точно такова, внимателно подбрани сцени, минимално CPU натоварване и крайните игри рядко изглеждат така, но факта че върви на истински хардуер в реално време а не на 6 x 2080Ti е показателен. Също така алгоритмите за рендване само на това което играча вижда също май са подобрени. Въпреки че за мен графиката отдавна спря да е от значение мисля че ще имаме значителен скок следващото поколение, надявам се само да не е само във визуалната част.
PC mustard race

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M5 дни

Според мен това демо е по-близо до вокселите като технология, отколкото до познатите ни полигони.
Ако го направят да работи читаво, те това ще е истинският скок в игрите - физик бейст енвайрнмънт и свобода да си копаш като в Майнкрафт ама с графиката на Ънчартед...мчи...аз съм "за".
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19683 дни

Прави ми впечатление, че последните няколко седмица в Ютюб ми излизат все видеа с много гръмки click-bait заглавия, рекламиращи Xbox Series X - заглавия как Майкрософт размазва конкуренцията и подобни. Струва ми се, че Майкрософт водят доста агресивна рекламна кампания в момента и подозирам, че всички тези видеа не са случайно направени. Твърде много платен PR или тръгвам по conspiracy rabbit hole? Някой забелязал ли е нещо такова?

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост