Xbox Series X

Kinect the dots.
Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker
Регистриран преди: 15 години

Re: Xbox Series X

Мнение me3x3 месеца

Пандемията обърка малко сметките, а и Е3 го няма, тъй че никой от девовете не гони дати с анонсите.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Ju1968
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19683 месеца

И аз останах силно разочарован. In-engine cutscenes - никакъв реален геймплей.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe3 месеца

Шеймфуру дисупурей! :lol: Нормално развитие на тенденцията конзолните генерации хем да се сменят по-често с по-слаби подобрения, хем да има и мидъл-джен ревизии, че да продават конзоли на поносима цена, хем и да не са на (голяма) производствена загуба преди евтинджос-ревизиите.

Конзолите все повече замязват на РС-та. Ако загубят и ексклузивните заглавия, просто няма да има смисъл от съществуването им.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
random
Square
Square
Регистриран преди: 7 месеца

Мнение random3 месеца

Чичо Фил беше прав преди няколко седмици. Те конзолата ще я пуснат в продажба тази година, но разработчиците се нуждаят от още време и са възможни отлагания на някои заглавия за новото поколение конзоли. След лаунча ще има голяма суша за около година.
Същото нaй-вероятно важи и за Sony. Хората се чудят защо мълчат и не показват нищо. :lol:

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x3 месеца

Демек хората с Pro/One X ревизиите спокойно могат да откарат до другата есен без никви грижи. Не случайно се промотира и "Smart Delivery" опцията...Ще отнеме доооста време до като видим достоен представител на некст джен софтуеъра...

Потребителски аватар
epedos
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение epedos3 месеца

Мен ми трябва точно 1 килър апп и боцвам конозолка и 65" олед, сайбър пънко например :Д
А и това, че ще са крос джен не ме грее, все едно да си бях причинил мгс5 на пс3, никъв шанс.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x3 месеца

Е аз говорех принципно - не че аз бих направил нещо различно. 65" олед-а ми вече брои дните до коледа, а аз ежедневно се опитвам да забравя, че има още половин година до "дъ риъл шит"....

Потребителски аватар
niki_
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение niki_2 месеца

Дооста слаб евент. Не само липсата на геймплей... те заглавият бяха почти инди ниво.
Грешна стъпка от MS, но не мисля, че ще има се отрази много. Истината ще е в големият евент с ексклузивите, там ще се разбре дали SX ще е нещо повече от назобан хардуер.
Трябва да вземат пример от Сони и просто да обявят заглавия за 2-3 години напред + ( няколко който няма да излязат никога :D ), но да генерират хайп. Според мен ще го направят.

Потребителски аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team
Регистриран преди: 14 години

Мнение BardoSore2 месеца

Аз съм все по-склонен да обвинявам гейм девърите, а не Sony или Microsoft.
На презентацията, ако изключим старта с китайското недоразумение, купчината инди безсмислици... малкото уж силни заглавия са... мултиплатформени... и воняха та се не търпяха.
Вие видяхте ли лицевата анимация в Bloodlines2?

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe2 месеца

BardoSore написа:
2 месеца
Вие видяхте ли лицевата анимация в Bloodlines2?
Their faces are tired. :roll:
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh2 месеца

Презентацията беше обявена предварително като third party и със сериозна инди насоченост. А специално първата игра е много готин пример за некст джен с всички партикъли и пост ефекти - сериозно постижение за студио, състоящо се от един човек. Първото му заглавие има над 700000 продажби в Steam и е много добре прието от играчите - https://store.steampowered.com/app/955 ... ht_Memory/.

Потребителски аватар
Ju1968
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju19682 месеца

Прави ми впечатление, че последните няколко седмица в Ютюб ми излизат все видеа с много гръмки click-bait заглавия, рекламиращи Xbox Series X - заглавия как Майкрософт размазва конкуренцията и подобни. Струва ми се, че Майкрософт водят доста агресивна рекламна кампания в момента и подозирам, че всички тези видеа не са случайно направени. Твърде много платен PR или тръгвам по conspiracy rabbit hole? Някой забелязал ли е нещо такова?

Потребителски аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team
Регистриран преди: 14 години

Мнение BardoSore1 месец

Изображение

Потребителски аватар
random
Square
Square
Регистриран преди: 7 месеца

Мнение random1 месец

Ju1968 написа:
2 месеца
Прави ми впечатление, че последните няколко седмица в Ютюб ми излизат все видеа с много гръмки click-bait заглавия, рекламиращи Xbox Series X - заглавия как Майкрософт размазва конкуренцията и подобни. Струва ми се, че Майкрософт водят доста агресивна рекламна кампания в момента и подозирам, че всички тези видеа не са случайно направени. Твърде много платен PR или тръгвам по conspiracy rabbit hole? Някой забелязал ли е нещо такова?
Да и в същото време много разработчици от различни студия се скъсват да хвалят ssd-то на Sony. Следващото поколениe ще бъде интересно. Sony наливат страшно много пари в ексклузивите, докато майкрото залагат на Game Pass и възможността да играеш техните игри дори и от телефона си благодарение на xCloud.

Потребителски аватар
Ju1968
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju19681 месец

Да. Това поколение виждам значителна разлика между двете платформи от към приоритети. Сони ме привличат много като потенциален бъдещ играч с това, че PS5 ще заложи на качествени ААА ексклузиви и ще остави индитата да отидат при Нинтендо. Аз точно това искам от Сони.

Майкрософт ще бутат събскрипшъни и best-on-xbox брандиране. До тук имат много успешен продуктов PR - самата конзола като хардуер получи много добра реклама и вдигна хайпа за новото поколение. Само този кликбейт в ютюб ми разваля картинката. Очаквам юли месец да видя first party-тата им. :)

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain1 месец

Аз бих си взел кутията дори само заради обратната съвместимост. Тъжната истина обаче е че в един момент времето вече не стига и дори една конзола може да ти запълни времето с игри пък какво остава за 2 :(
PC mustard race

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x1 месец

Phill Spencer:
“Just being honest, I felt good after seeing their show. I think the hardware advantages that we have built are going to show up as we’re talking more about our games and frame rates and other things,”

“We got more clarity on what they’re doing at their show which just helped us focus in on more of what we have, and I think that will be a strength for us at launch.”

“When I think about the position that we’re in, with the games that we’re going to be able to show and how they’re going to show up, and the hardware advantage that we have, I think we’re in a very good position,”
Source

Изображение

Потребителски аватар
Ju1968
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju19681 месец

Не съм убеден, че емулацията на PC experience е правилната стратегия за конзола. До тук това виждам от Майкрософт - обещания за високи фреймрейти, редица хардеури от слаб към силен без рязка граница между поколенията. Сони изглежда ще продължат да пускат големите си заглавия на 30 фрейма, а Майкрософт държат да се минава на 60, все едно си на PC. Ще е интересно да се видят последствията.

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x1 месец

Кво значи "стратегия за конзола"? Няма смисъл да се търси под вола теле. В гейминга по принцип винаги повечето кадри са важни и желани - без значение на ква платформа се играе.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain1 месец

Доживях някой да се вайка че игрите му ще са 60 кадъра в секунда :crazy:
PC mustard race

Кой е онлайн

sephiroth2nd