Xbox Series X

Kinect the dots.
Потребителски аватар
sephiroth2nd
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy
Регистриран преди: 1 година

Re: Xbox Series X

Мнение sephiroth2nd2 седмици

Също толкова ъндъруелминг, като стейшъна. :D
Нека да има повече геймплей от показаните неща.
Медиума ме изкефи, като концепция. Имаше соул рийвър вайб.

Потребителски аватар
random
Square
Square
Регистриран преди: 8 месеца

Мнение random2 седмици

sephiroth2nd написа:
2 седмици
Също толкова ъндъруелминг, като стейшъна. :D
Дори повече тбх. Една камара CGI трейлъри. Мастър Чийф трябваше да го пенсионират още когато Бънджи се оттеглиха. Но не, както Coalition, 343 няма да получат възможност за ново IP.

Общо взето, майкрото бяха ''Ние имаме Гейм Пас, тва е достатъчно''. :lol:

Потребителски аватар
The Demon
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 15 години

Мнение The Demon2 седмици

Японски ексклузиви - Отново нула! :D

Как точно ще се борят със Сони и ще го правят ли изобщо не ми е ясно.

Иначе имаше някакви интересни игри, но не виждам как повечето хора биха го избрали пред PS или PC. Без японски ексклузиви срещу Сони няма борба.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение RRSunknown2 седмици

Не мога да разбера защо се натяква постоянно за японски екслузиви.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение Jim Raynor2 седмици

Наистина ли правиха Halo Infinite 5 години, за да покажат нещо, което мяза на (втори поред) римейк на Combat Evolved в early access? Това ли ще изкарате след Doom Eternal (от който сте окрали куката)?

Туй ли са ви студията и игритe? Баста, една платформа, за която не трябва да се чудя как ще наваксвам.

Потребителски аватар
The Demon
Console Master
Console Master

RRSunknown написа:
2 седмици
Не мога да разбера защо се натяква постоянно за японски екслузиви.
Защото на Playstation ще ги има всички, абсолютно всички - 100% от японските игри ще са на PS и айде и Nintendo. Майкрософт трябваше да цакат пачки здраво, за да променят този факт и да имат поне някакви ексклузиви. Там им е най-големият минус, там им е слабото място. На плейстейшън ще има тонове западни игри, а и най-вероятно ще са най-добрите ексклузиви от западни студия (както беше PS4/One поколението) + Всички Японски игри. На бокса ще има пак някои third party-та японки, които ги има и на PS/PC. Супер малък избор от японски игри. За какво да се ограничава човек в избора? :) Освен разбира се ако не е фен на Майкрософт поредиците.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain2 седмици

Мисля че на голяма част от западния пазар не им пука за японските ексклузиви. Като цяло ексклузивите ще решат битката но не странните и екстравагантни японски игри по които се прехласвате.
PC mustard race

Потребителски аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Подценяваш силата на японския гейм дивелопмънт Cain. :) Все още е сила, макар и не толкова голяма като преди години. Но ти и да ги подценяваш, нищо няма да загубиш. Виж Майкрософт според мен ще загубят като го подценяват. Да минат с няколко мултиплатформени японски игри, както досега, ще ги направи отново втора цигулка. Ще поживеем, ще видим де. Има време да се осъзнаят... ма едва ли. Поне 1 ексклузив само за бокса да имаше бе мама му стара. Някаква нова игра на известно студио/личност. Оставка Фил! :D

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x2 седмици

От това което видях, май само Forza се опита да покаже на какво е способна новата конзола. Иначе игри имаше доста, но не и геймплей. Почти всичко първата година се оказа крос джен, тъй че май ще си остана с One X+GamePass, а по коледа ще забия Плей5. И къде по дяволите ми е шибания Elden Ring?!?
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Ju1968
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19682 седмици

Много дженерик сай фай. И за Майкрософт явно новото поколение е current gen игри на по-висока резолюция и кадри - PC style.

Единствено за Фейбъл се развълнувах.

Потребителски аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Ju1968 написа:
2 седмици
И за Майкрософт явно новото поколение е current gen игри на по-висока резолюция и кадри - PC style.

Единствено за Фейбъл се развълнувах.
Споко и при Сони истински Next gen ще видиш към края на втората година. Такава прогноза бих дал. Дотогава ще радваме на еднакви игри с предното поколение, вървящи на по големи резолюции, Ray tracing и повече кадри.

Само се моля да не дойде модата на Ray Tracing ремастърите :D

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x2 седмици

Доста време ще мине до като девовете утилизират и използват пълноценно възможностите на хардуеъра. Аз обаче като голям фен на рейсинг жанра се кефя, че единствената игра дето се кипри като ''next gen only'' e Forza Motorsport. А и знам кво да очаквам, като знам кой стои зад проекта.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cain2 седмици

Хардуера е ясен и няма нищо странно в него. Софтуера (гейм енджините) от друга страна ще мине известно време докато започнат да използват пълните им възможности.
PC mustard race

Потребителски аватар
Ju1968
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19682 седмици

The Demon написа:
2 седмици
Само се моля да не дойде модата на Ray Tracing ремастърите :D
Не се бях замислял за това! :crazy:

Съгласен съм със становището на журналята, че реаллно Гейм Пас е новият некст джен продукт от Екс Бокс. Гейм Пас ми се струва добра идея ако си редовен геймър - ако геймингът ти е наистина рутина. При мен обаче надали ще сработи - аз правя понякога цели седмици без да пускам конзолата, друг път правя маратони по няколко дни. Но признавам си, заинтригуван съм - всички тези игри day one on game pass - звучи примамливо.

Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение tosh2 седмици

Както и me3x сподели, gamepass е страхотен кеф. Ползвам го от година и цената се е избила многократно, освен че наваксах бая класики от х360 ерата, успях да видя и нови игри като Gears 5. Най-доброто комбо е хбокс с пас и плейстейшън за ексклузивите и всичко, което го няма в паса.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universe2 седмици

Ju1968 написа:
2 седмици
При мен обаче надали ще сработи - аз правя понякога цели седмици без да пускам конзолата, друг път правя маратони по няколко дни. Но признавам си, заинтригуван съм - всички тези игри day one on game pass - звучи примамливо.
Същото е при мен, само дето дей уан не ме блазни - точно защото играя на приливи и отливи, и то каквото аз реша, не каквото когато някой реши да ми спусне.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

И при мен е така - играя когато се освободя няколко вечери, или като съм болничен, иначе стои конзолата.
По тази причина веднъж се мъчих да играя World of Warcraft и 1 месец от предплатения абонамент ми изтече без да съм пускал играта след което се отказах.

Потребителски аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Някои от хората на запад са пълни с пари. Купуват игри и ги забравят защото са жълти стотинки за тях. Нали ги гледам по стийм... имат по 5000 игри в библиотеката и са пускали 50. От Епик събрах към 50 безплатни игри за една година, доста от които са AAA. Не съм пускал нито една, макар към 10 да са ми интересни. Много ме съмнява да има човек, който да няма никакви игри, а даже не споменавам конзолните платформи и колко лесно се намират големи игри на физически дискове за под 10 лв. Цялата далавера е в новоизлизащите игри, останалото е филър. Даже не бих тръгнал да играя стара игра от Game Pass, при положение че има шанс да я махнат и струва 10 лв физическо. Обаче виж за новите игри е добре. Така поцъках малко на SOR 4 и Gears 5, превъртях A Plague Tale и други, които все още държат по-високи цени от абонамента. Така че схемата работи и може да ти спести в момента някакви пари. Като цяло обаче тия работи изобщо не важат за повечето от нас . Липса на време да изиграем всичко което сме си купили е само част от причините. Таргета са лапенца, ревящи на родителите си за нови игри постоянно и геймъри които искат да играят най-новите игри от списъка веднага на ниска цена. До кога обаче ще издържат на загубите Майкрософт и докога ще бъдат толкова щедри, ще видим в близките години. Опитват се да обработят пазара, вкусовете на геймърите и начинът по който работи разпространението на игрите, това е ясно... Не знам обаче защо си мисля че арогантността им, ще им ги върне в положението от 2013та. Това дето го говорих за липсата на дори 1 японски ексклузив е едно на ръка, но усещам че общественото мнение се насочва срещу тях отново. Много е важно какви ще ги говорят идните месеци и години и колко агресивно ще се опитат да наложат новият ред.

Sony са в супер добра позиция отново да вземат челното място по продажба на хардуер. Стига да си играят своята игра, дори на 20-30 процента и да не се отпуснат супер много, няма кой да ги спре. Поне докато има конзоли....някакви. :lol:

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x2 седмици

The Demon написа:
2 седмици
Таргета са лапенца, ревящи на родителите си за нови игри постоянно и геймъри които искат да играят най-новите игри от списъка веднага на ниска цена. До кога обаче ще издържат на загубите Майкрософт и докога ще бъдат толкова щедри, ще видим в близките години. Опитват се да обработят пазара, вкусовете на геймърите и начинът по който работи разпространението на игрите, това е ясно... Не знам обаче защо си мисля че арогантността им, ще им ги върне в положението от 2013та. Това дето го говорих за липсата на дори 1 японски ексклузив е едно на ръка, но усещам че общественото мнение се насочва срещу тях отново. Много е важно какви ще ги говорят идните месеци и години и колко агресивно ще се опитат да наложат новият ред.
Sony са в супер добра позиция отново да вземат челното място по продажба на хардуер. Стига да си играят своята игра, дори на 20-30 процента и да не се отпуснат супер много, няма кой да ги спре. Поне докато има конзоли....някакви. :lol:
Сириъсли? Имаш ли си на идея тоя таргет колко процента от пазара е? А и по принцип не мога да разбера защо е тоя негативизъм. Някой ти предлага услуга, която ти харесва. Ползваш я и толкоз. Услуга, която да не забравяме, че е опция. Ако не я щеш, карай си, както до сега. А колкото до общественото мнение, връщането в 2013, в ква позиция са Сони...трудно ми е да се съглася.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Аз доколкото разбирам gamepass дава достъп не до конкретно само най-новите игри а до библиотека която постоянно се разширява. И в тази връзка ще е много удобно за съвременния геймър с работа и ангажименти вместо да трупа игри избирателно да си плати един -два месеца когато му се доиграи и да играе какво иска с огромен избор.
Това ме връща във времената на клубовете когато нямах нищо с което да играя вкъщи но в залата имах възможност да играя всичко що е излязло под наем.

Кой е онлайн