Xbox Game Pass

Kinect the dots.
Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker
Регистриран преди: 15 години

Re: Xbox Game Pass

Мнение me3x2 седмици

Today, we’re excited to announce the next step in this journey. We are teaming up with Electronic Arts to provide Xbox Game Pass Ultimate and PC members with an EA Play membership at no additional cost starting this holiday. This means Ultimate members can enjoy EA Play on Xbox One, Xbox Series X and S, and Windows 10 PCs, and Xbox Game Pass for PC members get EA Play on Windows 10.
Fucking huge!
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Ju1968
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19682 седмици

Сега осъзнавам колко логично е колекторсите на АС да са без дискове. Масово ще се купува Series S.

Потребителски аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon2 седмици

Деем, колко ли са платили на ЕА? :D На път са да станат ултимативната "Great Value" компания за западни видео игри. Ако пуснат и новата фифа в EA Play-a , няма начин да не клъвнат милиони кежуъли, хора които вече нямат време за много гейминг и такива които играят само най-популярните игри. Интересно докога ще издържат с наливане на пари в това. Аз вече от година го ползвам, всеки път като канселирам ми дават нова оферта за 1 британска лира. Повече от паунд не съм дал за месец.... явно в началото са пуснали по хлабаво. :lol:

Tell Me Why e екстра за сега, dontnod не разочароват. Към края съм на втори епизод, свърши ми паса и веднага ми изкочи нов за 1$ на месец. :mrgreen: Пробвайте я. Малки, но супер детайлни локации... красота. Кеф ми е само да се разхождам и да ги гледам. 8)

За добро или лошо майкрософт не дават пари за разработването на нови поредици или за японски игри. Те просто добавят готови игри в тяхната услуга, за някакъв период... Не мисля че са си научили урока, пак си карат по свое му. На рекламата на XBOX Series S пише с големи букви "BEST VALUE IN GAMES AND ENTERTAINMENT", a на Series X "THE FASTEST AND MORE POWERFULL". Tяхната кампания се върти около думичките "value" и "raw power". С две думи "добрите стари майкрософт" :mrgreen: Ексклузивите не са кул, а японски игри са отживелица. :lol: Поне можем да се възползваме за 1 паунд да играем някакви нови игри на бокса или на PC.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение Jim Raynor2 седмици

The Demon написа:
2 седмици

Tell Me Why e екстра за сега, dontnod не разочароват. Към края съм на втори епизод, свърши ми паса и веднага ми изкочи нов за 1$ на месец. :mrgreen: Пробвайте я. Малки, но супер детайлни локации... красота. Кеф ми е само да се разхождам и да ги гледам. 8)

За добро или лошо майкрософт не дават пари за разработването на нови поредици или за японски игри. Те просто добавят готови игри в тяхната услуга, за някакъв период...
Tell Me Why is a 2020 adventure game from Dontnod Entertainment and published by Xbox Game Studios.
:blue:

Потребителски аватар
The Demon
Console Master
Console Master

Мнение The Demon2 седмици

Е айде сега, знаеш какво имам предвид, дори да не съм се изразил добре. :) Dontnod не са компания, която е създадена от Майкрософт. Те са правили и ще правят игри и без тях. Не вярвам да имат много голяма заслуга от това, че са хвърлили пари за ексклузивност. За все някакви ексклузиви са дали пари много ясно, без съвсем никакви игри не може. Но едно е да купиш компания, да направи игра от тия, които си прави по принцип, еднократно за теб.... Друго е финансираш нещо изцяло ново с твое студио. А за японските игри какво да кажем? TGS-a ли чакаме сега? :) Да дадат пари на From Software да им направят Elden ring само за тях. Това щеше да има по-голям ефект. Щеше да е як ответен удар на Блъдборна от миналото поколение. :mrgreen: Това с Tell Me Why ми напомня на фейла с финансирането на D4 за Xbox One. С тази разлика че французите са умни, взели са цялата сума и май са завършили играта. :yes:

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 12 години

Мнение Jim Raynor6 дни

https://www.theverge.com/2020/9/21/2144 ... oft-growth

Далеч от Нетфликс (180 млн) и Амазон Прайм (150 млн) все още, и то след като го подаряват за долар, но явно вървят нанякъде.

Ключът може да е стратегически придобивания, но може и да е xCloud, ако го подкарат.

Потребителски аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x3 дни

You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Кой е онлайн