Nintendo eShop & Onlinе Service

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Re: Nintendo Wii U

Мнение Jim Raynorпреди 3 години

danailkiller написа:Абе и аз видях, че в момента Galaxy 2 е в магазина, че дори на 50% отстъпка. Това, което не успях да разбера е всъщност това какъв вид емулация ползва, защото виждам, че се появява директно при останалите апликации и практически не пуска стандартната Wii емулация.

Някой дали има идея дали ще може да се играе с геймпада? Или трябва да се цъка със старите контролери?
Само със старите контролери, няма gamepad support.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 3 години

Уф верно че има тия игри, съвсем ги забравих ще налазя трилоджито малко ас.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 години

Ммм, не ми харесва, че само със старите контролери, това предполага, че трябва да ги играеш на телевизора все пак, което мен не ме урежда.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Delegatпреди 3 години

Наистина, какво толкова им пречеше да пригодят игрите към игра с геймпада и сега единственото, което се печели от цялата работа е off TVто. То вярно, че някои от тия игри ги нямам и с удоволствие бих ги изиграл, но все пак... :facepalm:

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 3 години

Доста е олигофренско това, ама кво да се прави.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 3 години

Пускат Прайм трилогията за 10 евро в е-шопа! Промоцията е до следващата седмица, после става двойно.

http://www.nintendolife.com/news/2015/0 ... ary_europe

EDIT: :twisted:
Изображение

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju1968преди 3 години

Снощи си купих Shantae and The Pirate's Curse. Никога не бях играл такъв тип игри, но е забавно. Диалогът е забавен и играта изгледа свежо. :) Но ми се струва малко трудна. Приятно съм изненадан от такава инди игра. :)

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мдам и аз си я купих миналата седмица, но за сега съм стигнал само до втория остров, нямах много време тая седмица. Иначе можеш в магазините на първия остров да си купуваш предмети, които да ти правят живота малко по-лесен.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Delegat написа:Мдам и аз си я купих миналата седмица, но за сега съм стигнал само до втория остров, нямах много време тая седмица. Иначе можеш в магазините на първия остров да си купуваш предмети, които да ти правят живота малко по-лесен.
И аз вече съм на втория остров. Много съм впечатлен от играта. Вече имам 4 сърчица живот и пак не мога да кажа, че е от лесните игри. Но е много приятна за игра. Главната героиня е голяма кифла, напомня ми на Panty от Panty and Stocking анимето. :)

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Вчера си купих и Mario vs DK: Tipping Stars, директно продължение на игрите със същото име за DS, не е кой знае колко различна от тях, вкарали са няколко нови механики, но най-голямата новост е възможността сам да създаваш нива и да ги шеърваш в Миивърс, даже изиграх няколко нивца на други играчи, има страхотни неща. А и това е първата кросплатформена игра на Нинтендо, ако си я купиш за WiiU я получаваш безплатна за 3DS и обратното :D

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Помня, че бях играл за DS тея старите пъзел платформери. Не бяха нищо особено де, нещо като Марио базиран Лимингс :). От друга страна е много добре, че Нинтендо се хващат поне някой от игрите да ги правят крос-платформени като покупка. ако това им стане като запазена марка мисля, че би имало доста доволни техни потребители.

Добри примери за подобен тип игри би бил Smash-а примерно, ако бяха пуснали Monster Hunter 4 Ultimate също, Mario Kart, или пък Mario Party.

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 3 години

Ju1968 написа:Снощи си купих Shantae and The Pirate's Curse. Никога не бях играл такъв тип игри, но е забавно. Диалогът е забавен и играта изгледа свежо. :) Но ми се струва малко трудна. Приятно съм изненадан от такава инди игра. :)
Игричката изглежда страхотно! Още не съм я взел, но Wayforward никога не ме разочароват, тъй че нямам притеснения... само да изиграя първите две и ще й дойде и на нея ред.

Между другото, точките в Клуб Нинтендо вече могат да се разменят за кодове за Downloadable заглавия (основно Virtual Console неща). Ако сте изгубили надежда да съберете точки за някакъв читав физически артикул, поне за игри може да ги оползотворите.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Играта е голяма зарибявка, цял уикенд се занимавах да правя нива и да ги шеървам в Миивърс и даже вече получих малко звезди за награда (след като минеш нивото на друг играч можеш да го наградиш със звезди, които получаваш при минаването на стори и бонус нивата). Самите звезди са и нещо като валута, с която можеш да си купуваш нови герои и части в Workshop Store-а.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Re: Nintendo eShop

За който не знае, В Клуб Нинтендо вече можеш да си купуваш игри със събраните звезди, за сега са предимно инди игрици и от VC, но са обещали, че ще добавят още. За всяка закупена игра получавате код, който се ридиимва в Ешопа на съответната конзола.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 3 години

Delegat написа:За който не знае, В Клуб Нинтендо вече можеш да си купуваш игри със събраните звезди, за сега са предимно инди игрици и от VC, но са обещали, че ще добавят още. За всяка закупена игра получавате код, който се ридиимва в Ешопа на съответната конзола.
Само на конзолата, вързата към е-shop акаунта, или може на всяка?

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Eми акаунта ти на Клуб Нинтендо е вързан към Нинтендо IDто ти (което ти предлагат да направиш още като си купиш тяхна конзола), тъй че да.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Снощи със звезди от Клуб Нинтендо си купих Mario & Luigi: Superstar Saga и A Link to the Past и цяла вечер не мога да се отлепя от първата, някаква нечовешка зарибявка е.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Завиждам ти! Аз с 1000 звезди нищо свястно не мога да си купя :(

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Аз имах близо 5000 звезди, събирани с години и добре, че беше тази промоция, че да си ги изхарча.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Аз имам доста събрани (малко под 18,000) и честно казано имам 3 нерегистрирани 3DS-а и поне 20-на нерегистрирани игри. Тея дреболии, които продават сега със звездите е просто безмислено да се купуват предвид, че съм ги играл на DS/GBA. Дано пуснат нещо по-интересно, аз затова си ги стискам моите.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост