Поредицата The Legend of Zelda

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic
Регистриран преди: 9 години

Re: Nintendo 3DS

Мнение Chakan4 години

Legend of Zelda: Tri Force Heroes

http://zelda.com/tri-force-heroes/
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 13 години

Мнение ZaG4 години

Oффф, това ли. Аз това съм го отписал от както го видях за първи път. Не мога да обясня даже защо ама не мога да го възприема като истинска зелда.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja
Регистриран преди: 5 години

Мнение Ju19684 години

Мненията на повечето репортери, които са я играли, са много добри. Ако наистина се играе така добре, както и последната Зелда, със сигурност ще е нещо интересно. Играе ми се co-op Zelda. :)

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Re: Nintendo eShop

Мнение Ju19684 години

Всеки момент ще излезе демото на Tri Force Heroes. Ще може да се играе локално или онлайн на следните дати:

0/16: 5 PM – 10 PM PT
10/17: 5 PM – 10 PM PT
10/18: 7 AM – 12 PM PT

Nintendo of America вече разпращат download кодове по имейл, но аз все още нямам.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master
Регистриран преди: 11 години

Мнение danailkiller4 години

Честно казано не ги разбирам тея странните дати, в които ще може да се играе това демо. Че нали уж е демо, пускат го и всеки си го играя когато си иска?!? Те това като някаква супер-глупава бета го правят... Нинтендо просто никога няма да се научат!
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju19684 години

Така се прави демо на онлайн игра. Иначе никой няма да я купи. При Сплатуун беше същото и виж колко добре се продаде играта.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementius4 години

Това го правят да си стес тестват сървърите, както вече направиха със Сплатуун. Демото не го играх като беше налично, но първите два месеца сървърите на Сплатуун бяха много зле и постоянно дропеха. Пооправиха ги де, дано с новата Зелда са си взели малко поука.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju19684 години

Странно. Играя Сплатуун от както излезе почти всеки ден и до сега десетина пъти само да е падал сървърът при мен.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju19684 години

Започнаха да пускат кодове за Tri Fore демото и в Европа. Ако някой иска код, да ми пише. Имам два излишни.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer
Регистриран преди: 12 години

Мнение Delegat4 години

И аз имам два излишни:

B0HJWXRM078R8W3F

B0HJQBDS4R2XJ6H8

Първия онлайн тест е в събота сутринта от 10 до 14 часа.

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Не знам, при мен все така на всеки 3 игри в Слатууна се пада една където да ме дропне мен, или пък половината отбор.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju19684 години

Играх един час Tri Force Heroes - доста фрустрираща игра с някой и друг забавен момент. Не е лесна и е страшно лесно да паднеш или да бутнеш партньорите си. Комуникацуята също куца. Тези шест иконки не са подбрани много добре мисля. Ще играя отново но засега не смятам да в купуван.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Delegat4 години

Мен ме изкефи и беше доста забавно, въпреки някое и друго неразбирателство с партньорите, определено ще се купи.

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Ju19684 години

Имаше ли при теб лаг? При мен имаше много забавяне.

Сега играх отново. Играх в огнения дънджън. В началото трябва като хване единия бомба, другият да го вземе рака че бомбата да отиде по-далече. Другите два лумпена обаче не се сещаха и мятаха бомби като слепи. Накрая им теглих една майна и куитнах.

Ще е яко в локална игра иначе. Но онлайн надали ще имам нерви.

Потребителски аватар
Delegat
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Delegat4 години

Мне, никакъв лаг нямах, но аз и не играх много. Утре повече :)

Потребителски аватар
Ju1968
Контакти:
Console Ninja
Console Ninja

Re: Коя е последната добра игра, която си играл?

Мнение Ju19684 години

Днес приключих The Legend of Zelda: Wind Waker HD.

Като дългогодишен фен на 3rd person action-adventure жанра и закърмен с Tomb Raider, до преди година не съм й знаел какво е това Зелда игра. Това е втората игра от поредицата, която съм играл (след A Link Between Worlds) и се бия по главата как може да не съм знаел за Зелда. Wind Waker е точно това, което най-много харесвам в една игра и на толкова високо ниво направено. Графиката, срт стила, дънджъните и нивото на трудност са изпипани перфектно. Наистина потънах в нея, започнах да мисля спрямо tool-овете, които имам и да измислям на момента как мога с тях да свърша нещо. По този начин намерих много странични награди като рупии най-вече, което ми донесе голямо удовлетворение. Играта дава огромна свобода. Макар и технически да не е open world, то играта я усещах като такава. Мога да играя по историята, а като се уморя мога да премина към приятните и супер добре измислени сайд куестове. Немалко от тях не ги и бях завършил до края на играта.

Градчето с виенското колело е като от приказките. Искам да живея там. Пълно с настроение и разни неща да правиш там. Персонажите изниграта са интересни и запомнящи се. Историята е епична и много красива. Дънджъните са шедьовър на логичното мислене.

Имам и няколко забележки. Играта се управлява добре, но камерата си личи, че е от преди 12 години. След Splatoon като пусна Wind Waker имам чувството, че управлявам нещо по-тромаво. Камерата има нужда от усъвършенстване. Често имах и проблеми с автоматичния таргетинг.
Друга забележка - на моменти в началото играта не обяснява добре какво се иска от теб и какво можеш да правиш. На няколко пъти четох walk through. С течение на играта разбираш какви са ти способностите и този проблем изчезва, но в началото го имах.

Wind Waker HD ме впечатли толкова силно, че чак ме е яд, че толкова късно откривам Нинтнедо и игрите им. Играл съм на Tomb Raider старите игри до посиняване, а в същото време Нинтнедо са правили игра в този жанр на светлинни години пред нея. Смятам да изиграя всичко 3D на Зелда на 3DS и WiiU. A Link Between Worlds бе много приятна, но си остава handheld игра. Wind Waker HD вече си е първокласна конзолна такава.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule
Регистриран преди: 14 години

Мнение king_of_the_universe4 години

Ако не бе дългото реене из световния океан, Уинд Уейкъра спокойно можеше да се нарече перфектна. Но Окамито е по-добро.
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedos4 години

Пробвай Twilight Princess и Skyward Sword, всички казват, че са най-добрите от поредицата. Окарината я играх на 3ДС миналата коледа и нещо не останах свръхочарован, поостаряла е, но със сигурност важи и тя.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Абе аз съм особено голям фен на сега тоя новият Wind Waker за Wii U - има някой тънки геймплейни промени, които правят играта доста по-приятна за игра. Да не говорим как добре изглежда. От Зелдите Link to the Past и Окарината се водят най-добрите, но реално на мен ми дойдоха малко стари когато ги играх. Skyward Sword е изключително добре направена, както и Link Between Worlds, която е за 3DS.

Аз самият съм доста голям анти-фен на Маджората и Twilight заради доста мрачната им (и на места чисто грозновата) визия и по-тежката атмосфера - за мен те не отговарят на класическа Зелда игра.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknown4 години

Skyward Sword не мога да я намеря никъде в България а и изисква специален хардуер който също не е евтин и освен за нея за нищо смислено не се ползва. Затова я скипнах.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост