Nintendo GameCube

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 12 години

Всъщност графиката на PS2 е почти 1:1 с тази на другите две конзоли. Разлика има единствено при падането на фреймрейта при определени движения и при значително по-дългите loading-и на PS2.
Самият факт, че изобщо коментираш постиженията си срещу ИИ-то напълно обезмисля евентуалните ми по-нататъшни опити да те убедя, че с контролера на GC е АБСУРДНО да се играе бойна игра различна от Super Smash Bros. Melee. (no offense)
Изображение

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

E3 2006

Мнение vvarpпреди 12 години

Снощи, на прес сайта на Nintendo се появи медия за две нови игри за NGC:
  • Donkey Kong Bongo Blast
    • Изображение
      Снимки | Видео

Платформа: Nintendo GameCube | Жанр: Бонго рейсър
      Играчи: От един до четири | Дата на издаване: 2006 (САЩ ), (Европа), (Япония)
      Издател: Nintendo | Разработчик: Paon
  • Super Paper Mario
    • Изображение
      Снимки | Видео

Платформа: Nintendo GameCube | Жанр: 2D/3D платформър с ролеви елементи
      Играчи: От един до четири | Дата на издаване: 2006 (САЩ ), (Европа), (Япония)
      Издател: Nintendo | Разработчик: Intelligent Systems

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 12 години

Ииаааааахаааааааа - изтървахме коня и си цвиля от кефф!
Трябва да изтъпам прахта от барабаните.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Zygot
Console Fanatic
Console Fanatic

Надъхайте ме за един Gamecube

Мнение Zygotпреди 12 години

Поставен съм пред дилемата Xbox vs. Gamecube :oops: и въпреки ,че :
-Wii идва скоро и ще поддържа игрите от Куба
:P
-Xbox360 не поддрържа игрите от каталога на първия X
:(
-Мода за бокса е много по-лесен и евтин

.. твърдо съм решил да взема един Куб и няколко оригинални игри.

Молбата ми е да ми е да споделите според вас кои са "must have" заглавията за творението на Nintendo.

Искам да съм наясно с качествените заглавия за Gamecube тъй като има евтини second ханд заглавия в ebgames. :twisted:

10x

Info прочетено в форумите:

MUST HAVE:

re4
metroid prime1& 2
Zelda: Windwaker
Paper Mario

recommended:
re 0
re
Tales of Symphonia
Pikmin
FF: Crystal Chronicles

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Бате мен ако питаш си закъснял , както за Кюб така и за Хвох.
МИ те дефакто са "Мъртви платформи".Хляб има в ПС2 и то пак с доста условия .Ако искаш да вложеш пари в конзола изчакай до Коледа и си вземи една от новите.
Х360 подържа ограничен брой заглавия от каталога на оригиналния Сандък.МИсля че ще нарасне още малко след пач.
Wii официално ще подържа Кюба и всички платформи на Нинттендо
PS3 - ще подържа всички конзоли на Сони.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3xпреди 12 години

Чакане му е майката. 4-5 месеца кът нищо ше се изтърколят :wink:
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Потребителски аватар
Mike
Console Ninja
Console Ninja

Мнение Mikeпреди 12 години

Истината е само една - Wii.
И за хора пропуснали да си вземат Gamecube (като мен) е още по-хубаво. :wink:

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Ще си я взема, ако пуснат симулация на маструбиране само ...има да клатя заровете.Дано изклатят техническата реализация на ниво.Да няма аз-замахвам-ама-онзи-на-екрана-неще.(АЗАОНЕН)

ghgi
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение ghgiпреди 12 години

Само заради REmake-a i РЕ4 бих си я взел :)
даже сериозно го обмислях преди 4-5 месеца но вече си зех нов Бокс тъи че отпада и ще чакаме Wiiiiiiiiiiiiiiii :P
GLORY GLORY MAN UNITED

Elisha ....beautiful....

bookmark
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение bookmarkпреди 12 години

Не забравяй и новата Зелда дето идва :)

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 12 години

И Red Steel!

Потребителски аватар
Zygot
Console Fanatic
Console Fanatic

Моля само да ми кажете добрите заглавия за конзолката да не се набутвам излишно ,че игрите ще ги вземам в оригинал :P . Вече съм се решил да я взема не ме интересува след няколко месеца какво ще става играе ми се сега. :twisted:

Лека и мека 8)

edit: sori za latinicatat

Ta sprql sym se na 2 varianta:
1.New Game cube 100$ +20memory +20 orig controler =140$
2. 2nd hand (ebgames) 70$ +20mem +20gamepad =110$

Zaslujawa li si da kupuwam 2nd hand Cube ?

W ebgames prodawat 2 memory carti na ednakwa cena koq da izbera ? http://www.ebgames.com/product.asp?product%5Fid=801788 http://www.ebgames.com/product.asp?product%5Fid=801415

Потребителски аватар
Zygot
Console Fanatic
Console Fanatic

Sled search w eurogamer.net kakwo namerih: Eternal Darkness ,F-Zero GX ,Final Fantasy Crystal Chronicles ,Harvest Moon 2: A Wonderful Life,Mario Kart: Double Dash!!,Paper Mario 2: The Thousand Year Door ,Pikmin 2 Rogue Leader ,Super Mario Sunshine ,Tales of Symphonia ,The Legend of Zelda: The Wind Waker ,TimeSplitters 2 ,Animal Crossing,Baten Kaitos ,Chibi-Robo,Donkey Kong: Jungle Beat ,Fire Emblem: Path of Radiance, Ikaruga ,Killer 7 ,Metal Gear Solid: The Twin Snakes !

Sega se setih za edna stra tema w koqto Jeru be6e napisal :Zelda: Windwaker, Resident Evil, Resident Evil Zero, Resident Evil 4, Metroid Primer, Metroid Primer 2: Echoes, Baten Kaitos, Tales of Symphonia, Pikmin, Pikmin 2, Paper Mario, Super Smash Bros Melee, Mario Power Tennis, Rogue Squadron 3, F Zero GX, MGS: Twin Snakes, Eternal Darkness, Animal Crossing, Star Fox Adventures, Star Fox: Assault, FF: Crystal Chronicles, Mario Kart, Skies of Arkadia Legends, Phantasy Star Online, Super Monkey Ball, Super Monkey Ball 2, Ikaruga!

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 12 години

За 30$ не си заслужава да се лишаваш от чисто нова конзола с пълна гаранция, а и другата сигурно ще изисква и допълнителни разходи по доставката и митото... :idea:

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 12 години

Zygot написа:Sled search w eurogamer.net kakwo namerih [...]
Ти хубаво си чел, ама да беше прегледал и нашия форум...
Zygot написа:[...]Ta sprql sym se na 2 varianta:
1.New Game cube 100$ +20memory +20 orig controler =140$
2. 2nd hand (ebgames) 70$ +20mem +20gamepad =110$[...]
Падовете не се продават отделно. 70 долара за втора ръка куб в САЩ е пладнешки обир.

Както каза me3x, най-добре е да изчакаш. До няколко месеца кубът ще поевтинее наполовина.
Но дори тогава ще е безмислена инвестиция, ако смяташ да си взимаш Wii.

Съветът ми е да се снабдиш с набелязаните игри и официални аксесоари за NGC и с Wii, като излезе 8)

link-bg

Мнение link-bgпреди 12 години

Аз пък се чудя да си чипчосам кубчето или да спестявам за wii :roll:

Потребителски аватар
stryker
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение strykerпреди 12 години

Zygot написа:Sled search w eurogamer.net kakwo namerih: Eternal Darkness ,F-Zero GX ,Final Fantasy Crystal Chronicles ,Harvest Moon 2: A Wonderful Life,Mario Kart: Double Dash!!,Paper Mario 2: The Thousand Year Door ,Pikmin 2 Rogue Leader ,Super Mario Sunshine ,Tales of Symphonia ,The Legend of Zelda: The Wind Waker ,TimeSplitters 2 ,Animal Crossing,Baten Kaitos ,Chibi-Robo,Donkey Kong: Jungle Beat ,Fire Emblem: Path of Radiance, Ikaruga ,Killer 7 ,Metal Gear Solid: The Twin Snakes !

Sega se setih za edna stra tema w koqto Jeru be6e napisal :Zelda: Windwaker, Resident Evil, Resident Evil Zero, Resident Evil 4, Metroid Primer, Metroid Primer 2: Echoes, Baten Kaitos, Tales of Symphonia, Pikmin, Pikmin 2, Paper Mario, Super Smash Bros Melee, Mario Power Tennis, Rogue Squadron 3, F Zero GX, MGS: Twin Snakes, Eternal Darkness, Animal Crossing, Star Fox Adventures, Star Fox: Assault, FF: Crystal Chronicles, Mario Kart, Skies of Arkadia Legends, Phantasy Star Online, Super Monkey Ball, Super Monkey Ball 2, Ikaruga!
Мдам. Обаче трябва да имаш предвид и дали ще можещ да намериш въпросните игри оригинални.
Иначе за въпроса бокс или кюб.. де да знам :twisted:
И според мен е по-добре да изчакаш.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Не бързаи бе човек, заради тоя мерак ся ше се набутваш толкова много кинти. В момента има много хора които са в час и почнаха да си продават кубетата, тъи като след 4-5 месеца трябва да ги разпродават за "жълти стотинки"(ти искаш ли да си между тях?) - Wii се очертава да излезе на доста апетитна цена. Като ти е мерак толкова да изиграеш 5-6 exclusive заглавия по-добре си вземи Wii-то и си ги изиграи на него - все пак ако съдя по думите ти си приготвил бая пара за пръскане. Просто съвет - все пак ти решаваш :wink:

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

me3x написа:Не бързаи бе човек, заради тоя мерак ся ше се набутваш толкова много кинти. В момента има много хора които са в час и почнаха да си продават кубетата, тъи като след 4-5 месеца трябва да ги разпродават за "жълти стотинки"(ти искаш ли да си между тях?) - Wii се очертава да излезе на доста апетитна цена. Като ти е мерак толкова да изиграеш 5-6 exclusive заглавия по-добре си вземи Wii-то и си ги изиграи на него - все пак ако съдя по думите ти си приготвил бая пара за пръскане. Просто съвет - все пак ти решаваш :wink:
E аз съм с пиратски чип и не смятам да си продавам GC
pонеже няма как да се играят на Wii .
Съдейки по чипването на Кюба Нинтендо доста добре си "защитават" конзолите си и не се знае кога ще чипнат Wii.
Освен това няма да избързвам да си къпувам от първите партиди само щото ми се иска да размахвам дистанциионни у нас.Просто технологията е прекалено иновативна и неизпробвана и няма начин да не дава бъгове.

Потребителски аватар
me3x
Контакти:
bad-ass-muther-fucker

Видях че момчето се е насочило към оригинални заглавия - никои не е споменавал за пиратлък.

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост