Nintendo GameCube

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
Vesan4o!
True Gamer
True Gamer

Мнение Vesan4o!преди 12 години

me3x написа:има много хора които са в час и почнаха да си продават кубетата
И аз съм от тези хора :roll: Все пак, Zygot, ако имаш повечко пари си вземи куб, а после ще си вземеш Wii, и без това ще бъде най-евтината next gen конзола.Но, ако си вземеш game cube, едвали ще можеш да го продадеш на добра цена след време.

Потребителски аватар
Zygot
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Zygotпреди 12 години

Vzeh go w4era.
Za sega imam: The Legend of Zelda: The Wind Waker, Rogue Leader, Ehernal darkness, Re4 ,MG:Twin snakes. Metroid prime

Потребителски аватар
Zygot
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Zygotпреди 12 години

Iska mi se da igraq classic Mario jump&run podobie na starite nintendota 16bit da me naso4ite kum zaglavie ?

10x

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 12 години

• IGN
    Top 10: Games on the Way
    The GameCube may be on its way out, but there are still a few awesome titles to pick up before the system gives up the Nintendo console crown.

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 11 години

Legend Of Zelda:The Wind Waker
Metal Gear Solid:The Twin Snakes
Resident Evil 1 Remake
Resident Evil 4
Resident Evil Zero
Metroid Prime
Metroid Prime 2:echoes
Super Smash Bros Melee
Star FOX Adventure
Baten Kaitos Eternal Wings
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 11 години

Какво правят The Twin Snakes, REmake, RE Zero, StarFox Adventures и Baten Kaitos в класацията ти :roll:

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 11 години

1. Legend of Zelda: The Wind Waker
2. Metroid Prime
3. Resident Evil 4
4. Tales of Symphonia
5. Super Mario Sunshine
6. Resident Evil
7. Animal Crossing
8. Final Fantasy Crystal Chronicles
9. Metroid 2 Echoes
10. Eternal Darkness

11. Smash Bros
Don't shoot! I'm a human!

Mesmer
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Mesmerпреди 11 години

Айде и аз да напиша моята лична Топ Х класация,смея да твърда че съм играл 99% от must have заглавията за Куб,но се чудя на едно нещо,което предполагам сами ще го забележите :? :wink:
1 - Legend Of Zelda : Four Swords
2 - Resident Evil : 0
3 - Pikmin 1/2
4 - Resident Evil : 1
5 - Evolution Worlds
6 - Dragon's Lair 3D
7* - Legend Of Zelda - The Wind Waker
8 - Super Mario Strikers
9 - Tales Of Symphonia
* от уважение към поредицата на 7-то място слагам - Legend Of Zelda - The Wind Waker,имам играта оригинална,не мога да не кажа че е уникална и че не е една от най-добрите Зелди но да се сравнява с "Четирите Меча" ...не може и да става въпрос,а до колкото видях никой дори не е сложил в класацията си FOUR SWORDS,което доста ме очуди...Но все пак за това е "Личен" Топ-Х :? :P
10 - Samurai Jack(въпреки че играта е адски къса,ми хареса страшно много,може би и от личните ми пристрастия към Самурая :twisted: )

bookmark
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение bookmarkпреди 11 години

vvarp написа:Какво правят The Twin Snakes, REmake, RE Zero, StarFox Adventures и Baten Kaitos в класацията ти :roll:
REmake си е баш за там.Въпреки куция(според някои,лично за мен не е) контрол.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Би била за "там", ако не си играл четворката :)
Mesmer написа:Айде и аз да напиша моята лична Топ Х класация,смея да твърда че съм играл 99% от must have заглавията за Куб,но се чудя на едно нещо,което предполагам сами ще го забележите :? :wink: [...]
2 - Resident Evil : 0 [...]
4 - Resident Evil : 1
5 - Evolution Worlds
6 - Dragon's Lair 3D [...]
8 - Super Mario Strikers [...]
10 - Samurai Jack(въпреки че играта е адски къса,ми хареса страшно много,може би и от личните ми пристрастия към Самурая :twisted: )
Four Swords Adventures е разбираемо единствено ако си я играл за четирима, за останалото,
ИзображениеИзображениеИзображение

П.П. Ще ме накарате да постна ултимативната класация, въпреки че не искам да убивам темата :roll:

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 11 години

Аз нямам кубче за което съжалявам , но мисля че няма ултимативна класация . Топ х е различен за всеки според личните му предпочитания , друг е въпроса ако топ х се отнася за заглавия само за куб , но пак мисля че няма най добра класация .

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

The Demon написа:Има само две игри за GC които искам да изиграя. Първата е RE Remake, която съм сигорен че ще ми хареса повече от RE4 (не питайте от къде съм сигорен, за някои неща съм просто сигорен :P ). Втората е MGS Twin Snakes която е римейк на любимата ми игра и няма значение дали ще ми хареса повече от оригинала (защото това е невъзможно).[...]
Хехе, това е все едно да кажеш, че Дриймът си заслужава единствено заради RE портовете и Bleemcast! версията на MGS :lol:
Okamijitsu написа:[...] btw специално за Resident Evil серията няма да крия любимата ми част е Resident evil 2 след нея веднага РЕ-Рамаке-а за GC.RE4 е наистина ДОБРА игра но колкото и неразбираемо да е за всеки като го кажа az си предпочитам стария гамеплай на играта [...]
Та сега да обобщя сложил съм въпросните заглавия защото и преди съм ги харесвал а сега просто са ме размазали на GC-а ми... това е общо взето :)
Това означава ли, че ако ти попадне порта на Resident Evil 2 за куба, ще я сложиш на първо място :roll:

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 11 години

варп имам го RЕ2-Remake-а харесва ми много просто това е моя top10...... знаех че някои ще каже как мога да слагам remake-ve но така съм си преценил :) а какво против имаш BATEN KAITOS?
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
Leon Scott Kennedy
True Gamer
True Gamer

Мнение Leon Scott Kennedyпреди 11 години

1 Resident Evil 4
2 Resident Evil
3 Resident Evil 0
3 Zelda Twilight prinsess
4 Metroid Prime
5 Metroid Prime 2
6 Zelda The Wind Waker
7 Paper Mario
8 Fzero GX
9Mgs TS (може много да го плиюят ама мене си ме изкефи като MGS geek)
10 Rogue Squadron-ite

Може да съм забравил нещо но за тези се сетих за момента

Ретата са отгоре защото съм заразен от тая игра и е преди всичко винаги :D иначе новата зелда я нареждам до ре 4.
Изображение

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 11 години

начи не знам за топ, защото нищо нe съм играл още, но ето какво ще си набавя съвсем скоро и според повечето са задължителни заглавия:

Resident Evil series
Metal Gear Solid: Twin Snake
Mortal Kombat: Deception (може и Deadly Alliance ако сте върл фен)
Crash Bandicoot series (аз съм манияк на тая тема)
Super Mario series (не знам за Пейпър Мариото какво представлява)
Zelda series (не съм играл, но явно е добра :) )
Metroid Prime 1, 2
Winning Eleven 6 (Japan version only - фен съм на тоя футбол само и.. няма по-нови за Кубчето.. може и фифа 07 ако я има изобщо, не съм проверявал.. но нейния геймплей и физика на играта копира вече творението на Конами)
Prince of Persia 1,2,3
Soul Calibur 2
TMNT :D

знам, че някои игри ги има и за други конзоли, но това е задължителняи списък за притежателите единствено на ГеймКюб конзола. И мен ми се искаше да има МГС и ПЕС и новия МК за Куба, но уви.. дотук :)
Това беше от мен. А конзолата се отказах да я чипвам, четох за някви проблеми, главоболия.. оригиналните игри излизат по 20тина лв на старо, не си заслужава май...

Като не си играл никакви игри, недей да пускаш безумни постове!
Jeru

играл съм всичко но на други платформи без Methroid Prime.
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

max_payne
Console Fanatic
Console Fanatic

GameCube игри за повече от 2 играча?

Мнение max_payneпреди 9 години

Напоследък доста често се намират 3-4-ма души за джиткане на геймкюба.....
в момента разполагам с SSB: Mele, Mario Kart double Dash... и Madden 2003.. Metroid Prime 2
Кои други игри си заслужава да се играят от 4-ма души?
Какво бихте препоръчали? Нещо забавно.... което лесно за започване..... да се играе от хора в нетрезво състояние....
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: GameCube игри за повече от 2 играча?

Мнение Okamijitsuпреди 9 години

Soul Calibur 2,Mario Power Tennis, Mario Kart Double Dash, Mario Party 4, 5, 6,Pikmin2

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 9 години

max_payne написа:[...] разполагам с SSB: Melee, Mario Kart double Dash...
Намери F-Zero GX и най-вече Warioware: Mega Party Games.

Ако горните четири не са ти достатъчни, има още няколко свестни, но им трябва допълнителен хардуер:
- GBAs + кабели - Pac-Man Vs, Legend of Zelda Four Swords Adventures, Final Fantasy Crystal Chronicles
- бонго контролери - Donkey Konga, 2, 3

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение epedosпреди 8 години

RRSunknown написа:Току що ми пристигна едно Гейм Кубче с пет игри -Zelda Wind walker, Metroid Prime, Eternal Darkness, Rogue Squadron 2 и F zero GX.
8)
RRSunknown написа:за 150 лева - главно за игрите се навих защото шанса за друг такъв пакет игри да падне клони към минус безкрайност , а всичките игри не съм ги играл никога, нямало е възможност да ги играя а съм им се точил :)
Жалко само че шанса да си намеря Twin snakes и Twilight Princess е минимален защото тe също много ми се играят но ги няма в българия а в ebay ми се струват доста редки също.
Ами аз TS я имам NTSC от ибей точно. Не ми излезе повече от 60-тина лева преди 2-3 години...
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение RRSunknownпреди 8 години

2-3 години са много време в търговията :)

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост