Nintendo GameCube

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: С какво последно се сдобихте?

Мнение epedosпреди 8 години

Лол, ок, оня ден в юкейския го гледах до 60лв. Стига да има желание - има и игра :)
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 8 години

И аз оттам го гледах но 60 лева за една игра от старо поколение + транспорт нещо не ми се дават охотно . Всъщост сега гледам и цените са по 30 лири + транспорт което стъпва към 80-90 лева.
b.t.w. Ако имаш нещо за продаване на разумни цени за GC пиши на лично - аз съм склонен към събиране на колекции :)

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Ами аз имах НТСЦ кубче, а и Уиито ми е НТСЦ, така че... няма да ти вършат работа :)

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 8 години

RRSunknown написа: Жалко само че шанса да си намеря Twin snakes и Twilight Princess е минимален защото тe също много ми се играят но ги няма в българия а в ebay ми се струват доста редки също.
Ако не успееш да си намерип Twilight Princess най-добре го чипирай и я изиграй, играта е нещо невероятно, една от най-силните за последните 5 години със сигурност, игра която абсолютно всеки фен на конзолния гейминг трябва да изиграе и да й се изкефи. Twin Snakes също си струва въпреки че са променили и преувеличили някои от къстецените и са намалили доста така невероятните кодек разговори от mgs1 за psx ( успяли са да подпишат с повечето от озвучителите на оригиналната игра, но като съдържание разговорите са по-малко). Mgs1 с геймплея и графичния engine на Mgs2, класа си е играта,

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Аз Twilight princess така или иначе ще я взема за Wii към Коледа тъй че не съм се разбързал.
Иначе за чип за кубчето нямам абсолютно никаква идея как бих могъл да го чипирам като знам че в габрово никой не се занимава с това.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: 69 Reasons to Own the Nintendo GameCube

И естествено Twin Snakes 8)

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Чудя се Sunshine дали става за нещо че колкото видео ревюта гледам толкoва по долнопробна почва да ми изглежда - и дума не може да става за сравнение с Галаксито (уточнявам че само по видяно съдя - не съм играл нито една от двете и въпреки това мисля да пробвам Мариото),
Иначе Twin snakes съм си я заплюл отдавна.
След известно филтриране в списъка влязоха Pimkin, Resident Evil remake, Paper mario и Super monkey ball - всичко друго хубаво или го има в следваща версия за Wii или го има в някаква компилация.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 8 години

RRSunknown написа:Току що ми пристигна едно Гейм Кубче с пет игри -Zelda Wind walker, [...] F zero GX.
То основно това ти трябва. Viewtiful Joe, Paper Mario 2 и Donkey Kong Jungle Beat също не са лоши, но не мисля, че са откриваеми на човечна цена atm. Super Mario Sunshine, независимо че е най-добрият 3D платформър за миналото поколение, дотолкова бледнее пред Galaxy-тата, че просто няма смисъл от нея.

Другото или е преиздадено за Wii, макар и с waggle (Pikmin 1+2, Metroid Prime 1+2, Resident Evil 4+Rebirth); или не си заслужава.
epedos написа:И естествено Twin Snakes 8)
not

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 8 години

Мен лично Sunshine не ме изкефи кой знае колко и според мен няма да изпуснеш много ако не се занимаваш с него.

И ти и vvarp в общи линии сте изброили повечето от игрите, които си струват. За Paper Mario: The Thousand-Year Door обаче просто се чувствам длъжен да потвърдя - играта е МЕГА-ЯКА, а хумора маже! :D
Re: Remake също е абсолютно задължителен. Най-добрата игра от серията заедно с RE 2 и RE 4.

Baten Kaitos (1-вата част, 2-рата не съм я играл) е доста приятно RPG, но е и доста прехвалено, вероятно поради слабия каталог от игри от жанра за GC, но може би си струва ако те влекат такива заглавия.
Изображение

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 8 години

Много са скъпи игрите които си струват. Аз успях да си намеря Paper Mario и съм супер доволен. :D Дълга е, но направо не ми се иска да свършва. За съжаление Killer 7, Ikaruga и Tales Of Symphonia вече са доста скъпи. За NTSC версиите говоря, понеже такава ми е конзолата. Twin Snake имам го, готин е, но не е нещо повече от PS версията. Той е от тези римейкове, които строго се придържат към оригинала. Май по-добре да го бяха направили различен като RE Rebirth. Егати, локациите са точни до сантиметър, макар и с по-добри текстури! :lol:

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Еми аз точно това искам от римейк- същата игра но с хубава графика и ошлайфано управление (че оригинала за PSX е отвратителен откъм графика и доста недъгав в управлението).

Между другото не виждам защото упорито се споменават заглавия които са мултиплатформени ( а в случая с Икаруга и достъпни евтино през Xboxlive). В смисъл и Killer 7 и Tales of Symphonia ги има за PS2 и са много по достъпни именно там (имам предвид че е много по-лесно в Бyлгария да се сдобиеш с PS2 с пиратски чип отколкото Gamecube с пиратски чип, пък много повече хора като цяло разполагат с PS2 и за него съответно се върти много по-голяма търфовия в страната и в интернет ) Виж игри като Paper Mario са действително екслузивни и достъпни само и единствено за една платформа което ги прави ценни.

б.т.в. Demon ако решиш да продаваш нещо , само свирни - аз съм доста колекционерски вманиачен 8)

Потребителски аватар
Jeru
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Jeruпреди 8 години

RRSunknown написа:Еми аз точно това искам от римейк- същата игра но с хубава графика и ошлайфано управление
Значи недей да я играеш. :-)
Изображение

Потребителски аватар
The Demon
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение The Demonпреди 8 години

Ми не знам. Ако си играл PS версията, някакси ти се иска да видиш повече нови неща. Щото в Resident Evil, къщата беше нещо тотално различно, доколкото в Twin Snakes - хангара, кулата, летището... всичко е едно към едно. Добре че новият геймплей малко ти дава свобода да експериментираш с новите движения, но в така създадените локации само прави играта по лесна. Интересното е че в началото ми беше много трудна. Може би защото 4 пъти съм превъртал оригинала и съм си създал определени навици. Тук обаче изкуственият интелект е като на двойката и човек се обърква. Малко се настройваш и мачкаш до края. :lol: Но всички тези проблеми са само за хора които са играли оригинала. Сега като се замисля, може би единственото ново нещо са кътсцените и музиката към тях. Още помня една много яка, дето нинджата реже парче от тавана и прави задна ножица към Snake. :crazy: Определено някои бяха доста откачени, но пък се връзват с и без това странните герои на Коджима.

Tales of symphonia я има само на японски за PS2, което я направи много скъпа и ценна. Искам да я видя, щото казват, че едно от най-добрите RPG-та за GC. Killer 7 искам да го изиграя на Cuba, не знам що. :) Тя не е мултиплатформена, а е портната за другата. Много ме е яд и че P.N.03 също поскъпва, а ми се щеше да я пробвам.

RRSunknown по-горе бях написал, че игрите са ми NTSC, ако и ти имаш такива, може да направим някоя размяна. :)

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 8 години

The Demon написа:Много са скъпи игрите които си струват. Аз успях да си намеря Paper Mario и съм супер доволен. :D Дълга е, но направо не ми се иска да свършва. За съжаление Killer 7, Ikaruga и Tales Of Symphonia вече са доста скъпи.
Paper Mario 1 (N64) също радва, трябва да си я припомня някой ден за VC. Жалко че Super Paper Mario е такава издънка :|

Иначе голяма спекулация, голямо нещо с тия цени. PAL версиите на Ikaruga, Skies of Arcadia и Twin Snakes струват луди пари в момента - двойно повече от NTSC/U. А като си спомня, как преди 4-5 години набарах killer7, Skies и Symphonia за по 15-тина кинта...
Но не мисля че си заслужават парите, даже тези отпреди 5 години.
The Demon написа:Tales of symphonia я има само на японски за PS2, което я направи много скъпа и ценна. Искам да я видя, щото казват, че едно от най-добрите RPG-та за GC.
Е, то куба има 2-3 RPG-та, като само Paper Mario 2 може да мине за добро. Симфонията е с приятна бойна система и кът-сцени (Production I.G все пак), но пределно зле откъм всичко останало (дизайн на дънджъните, overworld, история и персонажи). Ама Тейлсовете са така, че и по-зле.

kiler7 действително се играе най-прилично на куба, ама не бих я препоръчал на никого. Дори човек да свикне с всичките странности, няма начин да се примири с еднообразието. Аз бях стигнал по средата на втория диск преди затрия save-а и да се върна към Viewtiful Joe <3

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

vvarp, сори, че не те кефи, ама Twin Snakes си е must play.

Cartoon
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение Cartoonпреди 6 години

Някой дали може да ми помогне с намирането на Phantasy star online episode 1 & 2.В момента 128бит.ме имат най-добрия GC архив, но са PSO линка не работи.Някой ако знае друго местенце да пише :yes:

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 6 години

http://convivea.com/download.php?id=2

В програмата пробвай да намериш читав торент :)

Cartoon
Mobile Gamer
Mobile Gamer

Мнение Cartoonпреди 6 години

Тенкс, заемам се :D

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 6 години

stryker написа: Моя куб също е чипнат, но пиратски съм изиграл на него само Wario World и малко Ikaruga. Накрая реших да не си троша оптиката с пиратски игри и ползвам чипа само като freeloader за NTSC изданията.
Е кво ти пука за оптиката, ако се преебе ще намериш нов куб, не са толкова редки. Има много на какво да се играе, това е конзолата с най-много мулти заглавия за 4 човека.
4 години в кампуса на университета се счупихме на игра на Mario Strikers, Mario Party 4,5,6, Mario Kart, само по Super Smash Bros не успях да ги запаля за съжаление.
Отделно си представям какви пари щяха да ми струват ПАЛ изданията на Zelda Twilight Princess, Zelda Wind Waker, Re:Rebirth, MGS Twin Snakes, Paper Mario и тнт. (Twin Snakes мисля да го намеря скоро де, а за 2те Zelda игри не знам дали си струва, като нищо ще пуснат някаква Zelda HD Collection за WiiU)

Потребителски аватар
niki_
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение niki_преди 6 години

То и емулацията вече е почти идялна на малко по-мощни PC-та, да не говорим, че игрите са съвместими с Wii, който си има портове за 4 GC пада. Всички тия Wii-та дето продадоха, трябва да се изтъргуват някъде следващото поколение :lol:

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост