Metroid: Other M

Going third party since 1889.
Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Re: Metroid: Other M

Мнение Dementiusпреди 9 години

Изглежда много добре! Всички японски игри са озвучени от някакви малолетни друженички, американсия войс актинг би трябвало да е много по добре. И дано това са наистина сцени от играта, изглежда доста раздвижена и всичко е много плавно. Даже и да има автоматична стелбата всичките отскачания насам натам би трябвало да са ръчни. Ритника в десятката е епик!

ПС: Кой е тоя черния? Не беше ли оная дружка на Самус който умря и интелекта му беше вкаран в бордовия терминал в Метроид Фюжън?

Потребителски аватар
BardoSore
Контакти:
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSoreпреди 9 години

Абе с тея покемони... :blue:

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

OMG разгадах защо са кръстили този метроид така. Просто са сложили М-то най-отзад.

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 9 години

Досега май нямаше озвучение изобщо.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 9 години

Dementius написа:OMG разгадах защо са кръстили този метроид така. Просто са сложили М-то най-отзад.
:blue: :mrgreen: :?:

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Bobi написа:
Dementius написа:OMG разгадах защо са кръстили този метроид така. Просто са сложили М-то най-отзад.
:blue: :mrgreen: :?:
Ако прочетеш заглавието от края към началото се полувава Other M > MOther :) A нали във всички трейлъри казват че тоя метроид ще е предимно лор и сторилайн и все показват оня грозния смарангясан мозък

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 9 години

History of Metroid

:| Защо Нинтендо им позволяват да причинят такива неща на Метроид?
The baby appeared, but it had grown massive...
:facepalm:

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 9 години

Тая игра отива към фейл със всяка нова новина :|

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 9 години

Има я от снощи в котките. Искаше ми се да я поразцъкам преди да ми дойде копието ,но без успех засега :cry: .
Dementius братле да не си я подкарал ? :D
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Йо,

Още не съм, в момента я тегля но всичките %№$@!!€сти които са я изтеглили не сийдват а играят. Но долкото разбрах няма проблеми при подкарването освен че е на двуслоен диск. При слагане на ХДД нямало проблеми ако преди това орежеш ненужните ъпдейти и брикблокнеш.

Потребителски аватар
ironhead
Контакти:
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy

Мнение ironheadпреди 9 години

Хора, вие чухте ли гласа на 'професора' или къвто беше там, в началното клипче - Cmon Samus - i wus liek WTF!? XD :crazy:

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Първи впечатления след 4-5 часа игра:
-визуално е много добре, всичко е плавно, няма насичания или забавяния
-изцяло озвучена - очаквах повече но явно тряя съм доволен че изобщо има
-контролите са странни но се свиква
-доста по трудна е отколкото очаквах - пълно е с мини босове и на един съм зациклил от половин час
-освен сейв стаи и/или енерджи танкове, няма друг начин да си възвърнеш енергия има една чикия дето ако си пред умиране ти дава 100 енергия но докато я напраиш те очесват :)
-пъзелите са поносимо трудни
-повечето извънземни от супер метроид ги има, + един тон нови които приличат на покемони
-Самус вместо да изгуби всичките си умения, един кретен и забранява да ги ползва. А тя понеже е руса и квото и кажат изпълнява :crazy:

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 9 години

Слаба игра като за името си.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 9 години

Изображение
Малко е лошо качеството ,но апарата ми не е в мен.

Инак самата игра ми хареса ,но това не означава ,че няма минуси и изцепки в нея.

Като цяло е бърза като Fusion ,но много много по-лесна.

Левел дизайна издъхва пред останалите метроиди и то сериозно. Имаше добри локации ,но като цяло е праволинейно и няма обикаляне (освен ако не правите item hunting) .

Значително кратка като за Metroid игра .

Дори и да тръгнете да търсите items пак се минава бързо колкото и забити да бяха някой от тях.
Предизвикателство си е де отне ми 1-2 дена лутане отворих и Hard мод след като ги намерих ,но едва ли ще я преигравам.

Историята ми хареса имаше 2-3 обрата който ми държаха интереса до самия край.
Босовете и мини босовете също бяха окей ,но пак са значително лесни от някой в MP2:Echoes например :D .

Немога да не спомена и контролите за който най-много имах опасения ,че ще са fail.
Всъщност gameplay-но всичко е почти идеално само с едно движение се сменя във първо лице точно както беше показано и на трейлърите няма бавения и глупости. Също и auto aim-a в трето лице се справяше окей в повечето адекватни ситуации.

Общо взето можеше повече много повече...
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 9 години

Заслужено "високи" продажби и в САЩ :yes:
Това, надявам се ще осуети мераците на изкуфелия пуяк Сакамото за продължение.

Потребителски аватар
werk
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение werkпреди 8 години

Като гледам как я плюете тая игра направо се чудя дали да я играя като превърта трилогията ( която имам и даже си взех и пад за куб специално за уии-то защото моя куб е в БГ :cry: ) надявам се поне 3ката да е по стока ;)

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 8 години

werk написа:Като гледам как я плюете тая игра направо се чудя дали да я играя като превърта трилогията ( която имам и даже си взех и пад за куб специално за уии-то защото моя куб е в БГ :cry: ) надявам се поне 3ката да е по стока ;)
Нищо не ти пречи да я пробваш, мен ми хареса. Като таймлайнд МОМ е след super metroid и преди fusion така че няма нищо общо с трилогията.

Потребителски аватар
Jim Raynor
Console Master
Console Master

Мнение Jim Raynorпреди 8 години

Dementius написа:Нищо не ти пречи да я пробваш, мен ми хареса. Като таймлайнд МОМ е след super metroid и преди fusion
Няма как да не обичаш хронологията в Нинтендо игрите. Още се усмихвам, като си припомня клипчето на Нърда за предността в Зелда.

Иначе, добре ще е да си оставиш малко време след трилогията, преди да я почнеш. Има интересни елементи и е доста лъскава, просто не е добър Метроид.

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 8 години

Абе така е, верно много фанта-манта положението с историята но мен лично МОМ-а ми хареса. Може би защото все пак имаше диалог и нещата бяха някакси по-раздвижени. Изцяло липсва атмосферата на метроид - изолирана, без хора около теб, с амбиент музиката и lore навсякъде, но все пак не беше тотален фейл. Даже мисля тези дни пак да я поцъкам, защото все още не съм минал епилога.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 8 години

Dementius написа:[...] но все пак не беше тотален фейл.
(Псевдо) Metroid с амбиции да е екшън игра, който не може да угоди нито на почитателите на предишните игри от поредицата (дори на Fusion), нито на играещите Ninja Gaiden и DMC (щото всичко е автоматично), си е провал на провалите.

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост