The Legend of Zelda: Spirit Tracks

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

The Legend of Zelda: Spirit Tracks

Мнение Okamijitsu10 години

Тези дни стана ясно ,че Legend of Zelda:Spirit Tracks ще се появи на 7 декември тази година :ura: :ura: :ura: .
Изображение

Nintendo has announced that the highly-antiicpated second DS installment of the legendary Zelda franchise, The Legend of Zelda: Spirit Tracks, will ship on December 7, 2009. The game, which was first announced back at the 2009 Game Developers Conference, features the same art style as both The Phantom Hourglass (DS) and The Wind Waker (GC) as well as the classic puzzle solving and dungeon exploration elements the series is known for.

Ето ми го Коледния подарък (inlove) .
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp10 години

Надявам се да са пооправили пропуските от миналия път.

А всъщност не трябва, след като единственото нещо, което нямаше нужда от баране, беше управлението. Да не говорим, че екипа, който дори да беше с опита и уменията на същинските Nintendo EAD; пак няма да се представи достойно, поради новата конвейерната политика на компанията.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp10 години

Phantom Hourglass 2.
walkearth написа:Да не си очаквал друго :D
Очаквах нещо свястно.

walkearth
Console Fanatic
Console Fanatic

Re:

Мнение walkearth10 години

vvarp написа:Phantom Hourglass 2.
Да не си очаквал друго :D
Аз съм доволен и в този вариант.
Изображение

VergAllmighty
Console Ninja
Console Ninja

Re:

Мнение VergAllmighty10 години

vvarp написа:Очаквах нещо свястно.
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/M ... NowItSucks

VergAllmighty
Console Ninja
Console Ninja

Re: The Legend of Zelda: Spirit Tracks

Nah, fuhgeddaboudit. И без това май не дадох точния линк за случая.

Имам около час игра, за сега сякаш ми харесва доста повече от PH, хем аз бях един от тримата, които харесваха мореплаването в WW/PH (не че тука с влаковете не е кажи-речи същото де...). Но откъм история, пъзели е доста напред imho, че и музикален инструмент си имаме пак! :heart:

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkiller10 години

Аз също се съгласявам, че Spirit Tracks е по-забавна и по-разнообразна от Phantom Hourglass. Като също така обаче напълно съм съгласен с това, че играта си е PH 1.5 (че и 1.2 дори), а не нещо изцяло ново, но то кое продължение не е така в наши дни?! Така, че съм доволен, доволен съм също така, че не се налага да избирам дали да я купя нея или да си запазя парите за нещо по-качествено като The Another World да речем.
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

VergAllmighty
Console Ninja
Console Ninja

Бе то и Majora's Mask е в по-голямата си част изфабрикувана Ocarina of Time, ама това не й пречи да ми е в личния топ 3. To each their own.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarp10 години

Няма място за сравнение между Majora's Mask и тези за DS.

Проблемът на Spirit Tracks (и PH) не е, че рециклира де-що-може, а в посредствената за поредицата реализация. Нямам усещането, че играя следващата Legend of Zelda, ами нещо скалъпено в нечий гараж.

Което всъщност си е така. PH беше планирана и разработвана с размаха на homebrew начинание. Нещата не са се променили от тогава, въпреки припечелените от Nintendo стотици млрд. йени.

Обикновено, липсата на размах и шлифованост се компенсира с креативност, но в STи PH са ампутирали и нея. Резултатът, все пак би бил повече от приемлив за други поредици. Ето защо, заглавията си заслужава да се пробват. Още повече, че най-доброто за DS през 2009 тепърва ще излиза на запад.

danailkiller написа:нещо по-качествено като The Another World да речем.
Не бих търсил кой знае какви качества в Ni no Kuni.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M10 години

Spirit Tracks-a засега ми харесва. Не съм стигнал много напред -тъкмо се добрах за първи път до кулата.
Загатва за някакъв потенциал и може да е малко по-различна PH, но да видим. За мен, пък едно от разочарованията е The Legend of Zelda: Twilight Princess. Не успя да ме изненада с нищо, а очаквах много предвид тръбенето, че ще е Окарината за GC/Wii
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Отговори
Подобни теми
  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

1 гост