The Legend of Zelda: Twilight Princess

Going third party since 1889.
Аватар
Leon Scott Kennedy
True Gamer
True Gamer
Регистриран преди: 15 години

Мнение Leon Scott Kennedy14 години

Последния twilight сега го премахвам, аз доста се разхождам и разглеждам. Сега съм в замъка.
Изображение

Аватар
vvarp

Мнение vvarp14 години

The Legend of Zelda: Twilight Princess

Макар и не най-добрата част от поредицата, нито пък най-дългата, Twilight Princess си остава една от игрите, дефинирали предишното, пък и настоящото поколение конзоли.

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x14 години

vvarp написа:The Legend of Zelda: Twilight Princess

.......нито пък най-дългата........
Бреиии, кога успя да я врътнеш? Аз съм още на втория дънджън :oops:
btw играта има 3-4 часов отлично спретнат tutorial откъм геимплеи и история докато доиде време до съществената част. По моето скромно мнение се очертава Играта на шестото поколение конзоли. Отценки и ревюта ше има като я врътна.
You can't choose your enemy, but you can choose how to fight

Аватар
vvarp

Мнение vvarp14 години

me3x написа:Бреиии, кога успя да я врътнеш? Аз съм още на втория дънджън :oops:
btw играта има 3-4 часов отлично спретнат tutorial откъм геимплеи и история докато доиде време до съществената част. По моето скромно мнение се очертава Играта на шестото поколение конзоли. Отценки и ревюта ше има като я врътна.
Завърших я за 37 часа, като се има предвид, че обрах наградите от почти всички сайд куестове и мини игри :roll:
Що се отнася до оценките, феноменалните заглавия могат и без тях.

Аватар
nazgull
Freaky Fanboy
Freaky Fanboy
Регистриран преди: 14 години

Мнение nazgull14 години

Аз съм още в самото начало на Wii версията

Аватар
Vasko
True Gamer
True Gamer

Мнение Vasko14 години

Аз също.
Да ми е честито Wii-то.

Аватар
Okamijitsu
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsu14 години

Днес превъртях версията за GC! Отне ми 42 часа разглеждах си всичко спокойно обикалях насам натам просто НЕВЕРОЯТНА игра!!!Заради нея главно си закупих лятото конзолата и не се jalqvam!Но въпреки че играта е толкова невероятна за мен най-добрата Зелда си остава Ocarina Of Time ... аз си го обяснявам защото 1-во съм изиграл нея не че TP е лоша игра ООТ просто ме разби отвсякъде навремето защото тогава тя си бе революция но стига със старата Зелда за N64 която буквално измени представата за видео игри през далечната 98-ма оценка в гамеспот-10
perfect!!!няма кфо повече да говоря:).Изключително много се радвам че срешнах много стари ``приятели`` в играта колко съм се радвал на водопада при Зора-ните.... просто невероятно място!!!Играта е изключително добра а историята АХХХХХХХХХХХ Историята както винаги пленява...... не искам да давам никакви споилери просто ви казвам ВИЩЕ И ИЗИГРАЙТЕ ТАЗИ ИГРА АКО ИМАТЕ ВЪЗМОЖНОСТ!!!!!!!! Тази година беше щастлива (поне за мен) надявам се и за всички конзолни game-ри излязоха две невероятни заглавия а именно Оками(PS2) и The Legend Of Зелда:Twilight Princess (Wii,GC)!!!Които тотално ме изумиха ако повечето игри бяха като тях....(ексх мечти) щеше да е наистина добре но уви Окамито дори мога да кажа че остана доста ``незабелязано`` което адски ме разочарова чаках играта година и нещо но поне аз останах доволен а това е най-важното за мен :)Жалко че такива игри остават малко незабелязани докато ЕА продават боклуците си....но какво да се прави.Радвам се че поне в БГ има шепа хора които оценяват подобни игри и се интересуват от тях което е наистина добре!Да се надяваме за Wii да има нова версия на Legend of Zelda sled година,две и пак да се радваме както сега :P.
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x14 години

Баси, с тва бачкане и тия празници ми остава все по-малко време да я играя. Напоследък взех да спя по 4-5 часа на денонощие заради тая пуста Zelda. Напълно споделям мнението на vvarp - играта е феноменална във всеки един аспект - арт, атмосфера, геимплеи.... Аи стига толкова приказки че времето ми е ценно - потеглям към Hurule :twisted:

Аватар
Bobi
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobi14 години

Хаха, добре, че ми се прецака преобразувателя на N64-ката, че иначе и досега щях да се наркотилясвам във Високото владение :twisted:

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x14 години

Взех да се сблъсквам с новите предмети. Нямам думи!

Аватар
me3x
bad-ass-muther-fucker

Мнение me3x13 години

The Legend of Zelda: Twilight Princess(Wii) - 10/10
В момента съм на мнение, че играта е най-доброто заглавие излизало някога. Бях я изиграл за куб, но с този начин на управление просто е нечовешка. Предполагам че ще я изиграя още няколко пъти заради усещането.
Новия подход в начина на управление е предпоставка за пръкването на феноменални игри - надявам се, че талантливите девелъпъри са го усъзнали. В главата ми се завъртяха доста интересни идеи докато Линк кръстосваше Hurule.
btw писах на Nintendo :cool:

Аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M13 години

ПОдхванах играта. Засега кефи :) Графиката вече си личи, че е за олд джен, но въпреки това кефи.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Аватар
vvarp

Мнение vvarp13 години

Осветлението, particle ефектите и анимациите са си баш cur'gen 8)

Аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-M13 години

vvarp написа:Осветлението, particle ефектите и анимациите са си баш cur'gen 8)
Мдааа вече имам три часа на играта и наистина осветлението и парктикъла са на Х360/Пс3 ниво!
Драги Карфиолчо виж Зелда и тогава говори кое е некст-джен машинка и кое не е.
Истинският некст-джен е WII, понеже дава наистина ново чувство при игра, а не напомпана графика+физика и леко пипване на 10+ годишни идеи в гейплея.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Аватар
Bobi
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobi13 години

Хм, някой може ли да изнамери достатъчно качествени (незамъглени) кадри от играта, на които се виждат тези ефекти, че ми стана любопитно доколко са добри. Досега намирам все някакви размазани кадри :roll:

Аватар
BardoSore
One of the Team
One of the Team

Мнение BardoSore13 години

Bobi написа:Хм, някой може ли да изнамери достатъчно качествени (незамъглени) кадри от играта, на които се виждат тези ефекти, че ми стана любопитно доколко са добри. Досега намирам все някакви размазани кадри :roll:
Ето ти две HD клипчета в GameTrailers:
http://www.gametrailers.com/player/5130.html?type=mov
http://www.gametrailers.com/player/13209.html?type=mov

Аватар
Bobi
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobi13 години

Благодаря ти! Ще ги погледна после :wink:

Аватар
Okamijitsu
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsu13 години

Вие сте намерили какво да гледате в играта обаче.......
:? :? :? :shock: :? :oops: :roll: :cry:
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Аватар
vvarp

Мнение vvarp13 години

Okamijitsu написа:Вие сте намерили какво да гледате в играта обаче.......
:? :? :? :shock: :? :oops: :roll: :cry:
А за какво трябва да се гледа, за звука ли :roll:

Аватар
Okamijitsu
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsu13 години

Цялостноto изживяване е първото нещо което ми минава през главата а не светлините ефекти :wink:

Кой е онлайн