The Legend of Zelda: Twilight Princess

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
tosh
Console Ninja
Console Ninja

Мнение toshпреди 11 години

The Legend of Zelda: Twilight Princess - страхотна игра - и визуален и геймплеен шедьовър!
Long live Wii :D

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 11 години

Някой може ли да даде линк към работеща версия на играта за Уии ПАЛ?
Мерси предварително.
Всички релийзи дето съм ги смъкнал са осрани и ми дава грешка не се побират на нормален диск и не са .исо-та
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 11 години

Трябва да промениш филе-а като го пачнеш с тази програма : xTra ! UnScrambler GUI тя прави самото ISO!
Ако не я намериш ето тема: http://www.blackcats-games.net/forums.php почети по надоло в коментарите е oбяснено как се прави номера аз лично си изтеглих Зелдата и нямам проблеми с нея след като програмката си свърши работата :)
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Leach
True Gamer
True Gamer

Мнение Leachпреди 11 години

Аз я изтеглих от тук и нямам проблеми. Беше на 46 архива, след разархивирането стана един голям .wii файл, който направих на ISO с програмата Rawdump

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 11 години

Okamijitsu написа:Трябва да промениш филе-а като го пачнеш с тази програма : xTra ! UnScrambler GUI тя прави самото ISO!
Ако не я намериш ето тема: http://www.blackcats-games.net/forums.php почети по надоло в коментарите е oбяснено как се прави номера аз лично си изтеглих Зелдата и нямам проблеми с нея след като програмката си свърши работата :)
Оправих го точно както е описано, върви перфектно - благодаря ти!
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 11 години

Току що я врътнах - 45 hours sharp!
Лудница :?
Само накрая битката с конете ме изнерви, много неманеврени са я направили тази кобила :!:
10/10

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: The Legend of Zelda: Twilight Princess

Мнение andycoleпреди 10 години

Като сейвам в някой дънджън, после като си лоудна сейва винаги ме пуска в началото на дънджъна и то с някои от мисиите неизпълнени. Това нормално ли е ? На зелда окарина ъф тайм за н64 беше така, ама за тази нормално ли е ?

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение Okamijitsuпреди 10 години

andycole написа:Като сейвам в някой дънджън, после като си лоудна сейва винаги ме пуска в началото на дънджъна и то с някои от мисиите неизпълнени. Това нормално ли е ? На зелда окарина ъф тайм за н64 беше така, ама за тази нормално ли е ?

Така е при всяка една Зелда пускате те винаги в началото на dungeon-a с решени пъзели и взетите items.
http://img233.imageshack.us/img233/9047/55767966ha9.jpg[/img]クロノ・トリガーhttp://img104.imageshack.us/img104/562/kirbylm3.gif[/img]

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение andycoleпреди 9 години

Ебаси дългата игра, имам 60 изиграни часа вече, а ми остават 2 dungeon-а...

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мнение Bobiпреди 9 години

andycole написа:Ебаси дългата игра, имам 60 изиграни часа вече, а ми остават 2 dungeon-а...
Това всъщност не би ли трябвало да те радва!? :-)

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 9 години

Така е. Дължината може да е само повод за радост, след като е подплатена с такъв перфектен pacing (ако не броим началните 2-3 часа).

Потребителски аватар
Okamijitsu
Контакти:
Console Master
Console Master

Re:

Мнение Okamijitsuпреди 9 години

vvarp написа:Така е. Дължината може да е само повод за радост, след като е подплатена с такъв перфектен pacing (ако не броим началните 2-3 часа).
:yes:

Аз първо бях минал NGC версията на Тwilight Princess за около 90-93 часа като обикалях навсякъде и бях намерил всичко. След това я преиграх на Wii-то ,но там като я знаех на изуст ми отне 31-33 часа.

Засега по часове Оками ми е на първо място още 147 часа на PS2-то и скромните 26 на Wii-то :mrgreen: .
Много много съм ги обитавал игрите толкова възнаграждават играещия ,че нямам думи да го опиша.

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Много силна игра е, почти безупречна, но в Dungeon-ите трябваше да има начин да те пуска, където си сейвал, а не винаги в началото на dungeon-а, с взетите items. Все пак някои от тях хич не са кратки.
Иначе изпълних вече доста от сайд куестовете-събрах всичките 24 златни насекоми и спечелих giant wallet, събрах 4-те празни бутилки, допълнителните bomb bags, допълнителните 7 удара също. Само да питам, накрая като съм на финалния dungeon мога ли пак да се връщам свободно в hyrule field и да разглеждам, да играя mini игри и да се ровя за разни бонуси? На Zelda Ocarina of Time доколкото си спомням можеше, а на Okami при един от последните сейвове вече не можех да се връщам и да се движа свободно из света на играта.

Потребителски аватар
vvarp
Контакти:

Мнение vvarpпреди 9 години

Начинът на save game винаги е бил такъв. За да стане така, както искаш, ще трябва да го заменят със save points, а това би било най-малкото неуместно. EAD са наясно с недостатъка и открай време се опитват да го компенсират по не един начин. Било то с детайлна и удобна за оглеждане карта или с преки пътища в самите дънджъни.

Не знам дали си обърнал внимание, но все пак са стигнали до някакъв изход - още с Farore's Wind в Ocarina of Time, докато в Twilight Princess има Ooccoo. И двете те пренасят на предварително избрано място в дънджъна.
В конкретния случай на Twilight Princess:
- намираш Ooccoo, когато дойде време да спираш, warp с Ooccoo в началото на дънджъна, чак тогава save.
- когато пускаш, load, warp обратно с Ooccoo Jr. и те връща, където си бил.
Ползвал съм горните методи, колкото да видя как работят. За мен те са излишни при настоящия дизайн на дънджъните. Даже няма да е зле, ако занапред добавят old-school load опция, с която винаги да те пуска в центъра на overworld картата, като в A Link to the Past.

По въпроса ти, нещата са като при Ocarina of Time (+ останалите игри от поредицата). И то заради естеството на save системата, най-добрата save система за този тип игра.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

В ООТ май не можеше да се връщаш назад, щом вече си тръгнал към последния цар :-) Поне си спомням, че много ми се искаше да може, а така и не намерих начин.

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Еми на дискетата на OOT мисля, че още ми е запазен сейв преди последния бос и днес ще пробвам дали мога да се връщам из Hyrule Field. Останал съм с впечатление, че можеше. На Okami, където сейв системата е със сейв пойнтс, от повечето от които обаче можеш да се телепортираш на места по картата, на които искаш, много бях разочарован, че при последния сейв вече не можеш да се връщаш и да изпълняваш сайд куестове из света на играта ;/

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Мен винаги ме е дразнела невъзможността да си обикаляш из предишните нива (или поне да обикаляш свободно напред-назад в същото ниво, като в 6-то ниво на SOR3). Щеше да е много яко, ако можеше да кръстосваш играта, дори и когато вече си я превъртял, за да намериш всички тайни неща, скрити из нивата. :-)

Потребителски аватар
hellfire
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение hellfireпреди 9 години

andycole написа:Еми на дискетата на OOT мисля, че още ми е запазен сейв преди последния бос и днес ще пробвам дали мога да се връщам из Hyrule Field. Останал съм с впечатление, че можеше. На Okami, където сейв системата е със сейв пойнтс, от повечето от които обаче можеш да се телепортираш на места по картата, на които искаш, много бях разочарован, че при последния сейв вече не можеш да се връщаш и да изпълняваш сайд куестове из света на играта ;/
В Okami-то, до колкото си спомням, преди да потеглиш към космоса към края на играта, Иссун или някой друг те предупреждаваше, че след този момент няма да можеш да се връщаш вече назад. Аз затова си оставах 2 сейва - един, за да си я завърша, и един, за да мога винаги да си обикалям из прекрасния свят на играта със всички отключени умения и придобити предмети. :-)
Change is the law of life. And those who look only to the past or present are certain to miss the future.

Потребителски аватар
andycole
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Коя е последната добра игра която си играл

Изображение

Zelda Twilight Princess (Gamecube) 9.5/10

Велика игра, най-добрата, която съм изигравал за 2009 година :-) Отне ми 66 часа да я изиграя и мога да кажа, че това е играта, която предлага най-голямо количество чист геймплей.Наистина ОГРОМЕН свят, отнема много време да изпълниш всички сайд куестове и да проучиш всяко ъгълче. Новите предмети в играта и приложението им са впечатляващи.
Не й давам пълна десятка, защото отново не съм напълно удовлетворен от историята. Вярно е, че в тази поредица историята не е на първо място, но лично за мен, една игра да ми хареса напълно трябва да има и силна история, която да запомня. Да, този път определено има огромен скок в нивото на историята, ако я сравнявам с тази в Zelda Ocarina of Time, която изиграх преди година-две и имах чувството, че играя игра без абсолютно никакъв сюжет. Този път историята е по-добра, но пак има едно голямо чувство за празнота по това отношение. Именно заради брилянтния й сюжет поставям Okami много над Zelda Twilight Princess.
Също и трудността малко куца. Трябваше празните бутилки, в които слагаш течности, въстановяващи кръвта да имат по-голяма стойност и да оправдава занимавката в сайд куестовете за тях. Нищо подобно, имах и 4-те празни бутилки, но като си разчиствах dungeon-ите или много рядко ми наточваха кръвта, или постоянно ми пускаше сърчица в разните делви и съдове или като убия противник.
Мисля да напиша ревю за играта скоро време.

Потребителски аватар
Bobi
Контакти:
STREETS OF RAGE 4
STREETS OF RAGE 4

Re: Коя е последната добра игра която си играл

andycole написа: Zelda Twilight Princess (Gamecube) 9.5/10

Също и трудността малко куца. Трябваше празните бутилки, в които слагаш течности, въстановяващи кръвта да имат по-голяма стойност и да оправдава занимавката в сайд куестовете за тях. Нищо подобно, имах и 4-те празни бутилки, но като си разчиствах dungeon-ите или много рядко ми наточваха кръвта, или постоянно ми пускаше сърчица в разните делви и съдове или като убия противник.
Поначало е нещо като традиция (с леки изключение при първите две Зелди за NES), в игрите от тази поредица да не се набляга чак толкова на битките с трудни противници (изключвам царете, които понякога доста озорват), за сметка на занимателните пъзели, които специално за мен са по-важният "пълнеж" в начина на игра :wink: А и предпочитам в играта да се намират по повечко сърчица, отколкото да се чудим как да оцелеем още в началните нива и да проклинаме авторите на играта, че са я направили по-трудна и от психарски трудните Battletoads :mrgreen:

andycole написа:Мисля да напиша ревю за играта скоро време.
Чакаме статийката с огромно нетърпение 8)

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост