Nintendo 3DS

Going third party since 1889.
Отговори
Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Re: Nintendo 3DS

Мнение ZaGпреди 3 години

Koнзолите вероятно са от сащ защото са с адаптери. Честно казано кораво се замислих, за 200лв подяволите. То аз за толкос мислех да си шитна ХЛ-а. Ама не виждам смисъл за момента, единствения ексклузив го имам за Вии така че фък ит.
Fight for those you have lost and for those that you dont want to lose !
Изображение

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 3 години

RRSunknown написа:няма да се учудя да са били крадени - тука едни цигани които са ни абонати ми обещаваха PS4-ки и доста други неща .
И аз същото си мислех. Незнам, странно изглежда цялата работа.

ZaG, съмнява ме да са от Щатите - кутиите са многоезични версии на Немски, Руски и тн... а и доколкото знам, в щатите малкият New 3DS не се продава, само XL-а.
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 3 години

Ами ако всичко е наред мога да ръфна един XL дори и на 300 кинта е добра цената.
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Medunek
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Medunekпреди 3 години

Дойде XL-a, всичко е супер, наистина е New 3DS, наистина е чисто нов, даже има оригинално зарядно отделно. За тези пари си е направо подарък. :D

Edit: Конзолата е европейска.

Потребителски аватар
cain
Moderator
Moderator

Мнение cainпреди 3 години

ОК къде е уловката?
PC mustard race

Потребителски аватар
Medunek
Контакти:
True Gamer
True Gamer

Мнение Medunekпреди 3 години

Не зная, може да е гепена. Конзолата е като от магазина, дори не беше вадена от кутията. Нямам друго логично обяснение, цената е нереална.

Потребителски аватар
DETONATOR-M
Console Master
Console Master

Мнение DETONATOR-Mпреди 3 години

И аз си взех моят New 3ds. Всичко е тип-топ, Конзолата не е отваряна, идва си и със зарядно и то запечатано. Всичко ми излезна 300 кинта + куриера. Не знам каква е далаверата, но мен ме урежда :)
FORZA "СКРИТА СИЛА" МЪДРЕВО !

Потребителски аватар
Chakan
Контакти:
Console Fanatic
Console Fanatic

Мнение Chakanпреди 3 години

И при мен всичко беше точно! Взех си сутринта конзолата и игрите - всичко е ново, игрите са запечатани, конзолата също не беше пипвана.
Smash Bros-а е с обложка на Немски, но самата игра си е и на Английски. Жената даже ми беше платила доставката.

Крадени-некрадени, голям удар си беше това :)
I have hunted evil for no less than a thousand years, for I am cursed to live until all supernatural evil is destroyed...I hunt...and fight...and kill...until the end of my curse.

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 3 години

Копелета долни сте! И аз налазих един нов 3дс за 200. Ууууууууууууууу, не устоях цената просто кърти, живот и здраве ако продам моя за 100-150 ще е супер (продавам го и има 1год гаранция ;) )
Изображение

Потребителски аватар
RRSunknown
Console Master
Console Master

Мнение RRSunknownпреди 3 години

А твоя какъв е ?

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 3 години

3ds XL, сивичък, (безсрамно промоутване: много запазен - като нов със протектори от ден 1. оригинално зарядно кутийка, книжки документи всичко)
Изображение

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 3 години

Много приятно изненадан останах от новия 3дс. Първото нещо което ме впечатли е колко солидна се чувства системата, качеството на изработка изглежда е много високо. В началото даже си помислих че сменяемите панели са метални като ги докоснах. Екрана се затваря много добре с отчетливи и стегнати прещраквания без да хлопа когато е отворен. Също проблема с 3дс хл където може сам да си дере горния екран е фикснат.

Кефи ме компактността, а екраните са малко по големи от на нормалния 3дс. Ц стика е ок за управление на камерата примерно в Монстър Хънтър, но ме съмнява да става за нещо по прецизно като прицелване в шутър. Бутоните на гърба обаче са много удобни и ми се иска повече игри да се възползват от тях.

Стабилното 3д всъщност работи и за първи път бях леко впечатлен от 3д-то. Поиграх малко Монстър хънтър 4 ултимейт и покемон Руби и е яко когато си го настроиш с желаната дълбочина. Вече бих се замислил наистина дали да не го пусна и да си изиграя играта с него.

Има 2 неща които не ме кефят - основна мястото на писалката втф. Защо е от долу - трябва да е от страни от дясно където може да се вади и прибира лесно без допълнително движение - пълен булшит. И другото е волюм слайдъра - можеха да си го оставят където си беше...
Изображение

Потребителски аватар
danailkiller
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение danailkillerпреди 3 години

И моите впечатления за новият 3DS са основно положителни, видимо си личи, че са опитали да подобрят всички дреболии по него. Като осилването на звука на мен не ми пречи, че е горе вляво де, поне лесно се вижда, но мястото на писалката е някакъв ужаст наистина - никаква логика да е там :).
The jedi's gotta do, what the jedi's gotta do!

Потребителски аватар
ZaG
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение ZaGпреди 3 години

Дам, забравих да отбележа чувствителното подобрение в скоростта, хоум менюто излиза и реагира много по бързо. Покемон менютата също. А за разликата в монстър хънтър да не говорим:

И все пак да нахраня нинтендо - това трябваше да е първата ревизия на конзолата не 3та! Задници!
Изображение

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 3 години

Еее, всичко разграбихте :)

Гледам останал е един нормален и един ХЛ за 200 и 300 точки съответно. Мисля да се пробвам на ХЛ-а, уж бил немски.
Според мен някой е тафил цял кашон и сега ги разпродават. В Троян не си играят на дребно!

Потребителски аватар
Dementius
Console Master
Console Master

Мнение Dementiusпреди 3 години

Взех един new 3DS днес, всичко точно.
Моят не беше даже отварян, но забелязах че на някои от копчетата има нещо като малки драскотини, които изглеждат фабрични. Не е голяма драма де, но може би са били бракувани или с намалена цена.

Конзолата много радва, 3Д-то е със значителни подобрения, c-стика е малко дървен, но се изложиха с корпуса този път - пластмасата е много гадна и оставя отпечатъци. Старите ХЛ-и бяха супер в това отношение!

3DS-ите ми вече станаха три и май ще продам двата по-стари да не събират прах у нас.

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

Мнение king_of_the_universeпреди 3 години

Dementius написа:Конзолата много радва, 3Д-то е със значителни подобрения, c-стика е малко дървен, но се изложиха с корпуса този път - пластмасата е много гадна и оставя отпечатъци. Старите ХЛ-и бяха супер в това отношение!
Имам чувството, че при всички конзолни слим/по-нови версии всички използват по-евтини материали, за да продават на по-ниска цена. Това със сигурност е така за PSP и Vita. Особено е видно при Витата - LCD вместо OLED (макар и да държи по-дълго от ОЛЕД-а) и от лъскавата пластмаса към евтинджоската. :lol: Въпросът е дали нововъведенията и по-лекото тегло компенсират по-евтините материали.
danailkiller написа:Това за дрането на горният екран и аз съм го чувал, но на моя златният XL нямам подобни грижи.
И аз съм с тоя Зелда едишън - нямам дране. Да не би проблемните конзолки да са били притискани натясно?
Don't shoot! I'm a human!

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

danailkiller написа:Инак чисто мен ако питате ако игрите бяха region free, ако имаше добър европейски пазар на втората употреба където можеш да вземеш по-хубавите заглавия за по 50-60лв максимум, ако новите игри бяха на по-балансирана цена (а не почти колкото струват за домашните конзоли, в което няма смисъл) и ако в електронният магазин виждахме оферти подобни на тея, които виждаме за другите платформи.

Е... ако всички тея неща бяха така то никога, ама НИКОГА дори не бих помислил за хакване и подобни глупости - просто щях да си ги купувам като пич и да се радвам, че поддръжам разработчиците.
Това все едно аз съм го писал. :D Държа да напомня, че в момента само и единствено Nintendo държат ключалки на конзолите си. Така се стига до ситуацията да имам повече оригинални игри за Вита, отколкото за 3ДС и да очаквам повече (и далеч по-изгодни за покупка) маст-плей заглавия именно за Витата. Никакво съчувствие не изпитвам към Нинтендо: каквото повикват - такова се обажда.

Потребителски аватар
epedos
Контакти:
Console Master
Console Master

Мнение epedosпреди 3 години

Аз не знам защо толкова поколения след 16 битовата ера някой все още се надява да види стабилен търд парти съпорт на конзола на Нинтендо... :D И за какво му е...
PS4 "who knows when" Crew

"‎И по случайност девет от десет българи слушат поп-фолк, брато,
а от нас няма по-прост пост-соц народ..."

Потребителски аватар
king_of_the_universe
Контакти:
The New King of Hyrule
The New King of Hyrule

epedos написа:И за какво му е...
Ми, защото ми омръзват Мариотата и Файър Емблемите, пък Зелдите и Метроидите са 2-3 на поколение? В интерес на истината, DS и 3DS имат страшен 3рд парти съпорт в Япония (също като PSP и Vita), но докато за DS-a импортвах доволно, путьовците взеха, та туриха катинар на 3DS. :lol: Остави Европата - нас кучета ни яли. :D

Отговори
Подобни теми
  • Similar Topics
    Отговори
    Преглеждания

Кой е онлайн

Потребители, разглеждащи този форум: и 1 гост